Προς το περιεχόμενο

Far Cry 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα το είχα κάνει, αλλά προτιμώ να βάλω τους 12.12 όταν δεήσουν να βγουν, αλλιώς τους 13.1 :Ρ

 

Εν τω μεταξύ το cap 2 αναφέρει βελτίωση σε single gpu, ενώ εγώ έχω CrossFire, λες να αυξάνονται οι επιδόσεις και στην περίπτωσή μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού ο άχρηστος έφτασα να παλεύω με το "τέρας" χωρίς να έχω ενεργοποιήσει κανένα skill,

τελικά ανακάλυψα τι επιτέλους πρέπει να κάνω και από σήμερα περάσαμε στα "αισθησιακά" σημεία του παιχνιδιού.

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι είτε σου αρέσει είτε όχι το παιχνίδι σέβεται τον εαυτό του είναι χορταστικό και αξίζει τα χρήματα του..

 

(ότι πληρώνεις παίρνεις τελικά και θα το πω,γιατί διαβάζοντας όλα αυτά με τις κάρτες και τους drvs χάρηκα αφάνταστα την καινούρια GTX670 με αυτό το παιχνίδι που δεν ίδρωσε το αυτί της ότι και να έκανα.. )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@John-lamia

 

Πρέπει να τα έχεις πάρει πολύ στο κρανίο με το FC3 :-D :-D :-D

Εντάξει δεν προκαλεί τα συναισθήματα που προκαλούσε το πρώτο την εποχή που είχε βγει αλλά πλέον έτσι είναι με πολλά πράγματα, με ταινίες, με μουσική και με τα παιχνίδια.

 

Μερικά από τα πράγματα για τα οποία διαμαρτύρεσαι όμως τα είχε το Far Cry 2, είχες την ελευθερία να πας παντού, μπορούσες να πας και σε μέρη που υποτίθεται ότι ήταν χώροι αποστολών που θα έκανες στο μέλλον, υπήρχαν σημεία που ένας sniper σε έβλεπε και σε κοπάναγε από του διαόλου την μάνα και δεν μπορούσες να τον εντοπίσεις όπως και αυτοί οι διαολεμένοι όλμοι, οι αντίπαλοι δεν φόραγαν κόκκινα και το παιχνίδι δεν σε εμπόδιζε να προσεγγίσεις κάθε αποστολή με τον τρόπο που ήθελες εσύ όμως και το Far Cry 2 πάλι το κράζεις μήπως είσαι λίγο υπερβολικός?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ειναι η ενδεδειγμενη τιμη για το GPU Max Buffered Frames?

 

Σε εμένα όλες οι επιλογές πλην του 1 προκαλούν input lag. Έχει να κάνει με το πόσα frames γίνονται render από την GPU πριν εμφανιστούν στην οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα το εχεις αγορασει και βαλεις κρακ (για το single εννοειται ) θεωρεισαι παρανομος?

Δεν χρειάζεται κρακεράκια.

Τα μαγαζιά που το πουλάνε φτηνά,σου δίνουν και το ubisoft download manager,και το κατεβάζεις από εκεί το παιχνίδι(legit),και μετά όταν πας να μπεις στο game σου ζητάει το cd-key και έτοιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...