Προς το περιεχόμενο

προσφορά Γερμανός: Ολα τα παιχνιδια (και καλα) σε τιμη σοκ!


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

[/color]

τωρα θα σου λεγα καμια κουβεντα περι "connx box" που κυνηγουσες αλλα εχε χαρη χρονιαρα μερα λαμογιο

Τουλαχιστον δεν πουλαγα τις ψηφιακες εδω μεσα ή πουθενα αλλου!

Τεραααστια διαφορα

Αλλωστε φοιτητης βλεπεις επρεπε να βολεψω γυναικα και οικογενεια!

p.s οσον για το "εμπορες"

>http://www.youtube.com/watch?v=PMPjD0GJDFQ

<----- μεχρι και στο youtube εφτασε η χαρη σου Λ***γιο

(δειτε τα comments πρωτου πεσει edit)

Χαχαχαχα κατσε ρε σου φαινομαι για ατομο που εχει επιχειρηση με συντριβανια για να εχω αντλιες νερου κλπ;

Εξυπηρετηση σε φιλαρακι εκανα μιας και μεχρι το MSN του φαινεται προγραμματισμος σε PHP ASP JAVA και λιγες βασεις μαζι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 628
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μ' αρέσει που κάνουμε και καταγγελίες...

Ρε σεις,μέσα σε λιγώτερο από δυό βδομάδες κατάφεραν να τριπλασιάσουν την χρηματηστηριακή αξία του ομώνυμου ομίλου,αγόρασαν όλο τον πΟΤΕ σε τίμημα του ενός περίπτερου της Πλ.Συντάγματος και τώρα θα κολώσουν με τρεις ψωροκαταγγελείες;lol

 

Υ.Γ.Ας μην ξεχνάμε και την μεταμεσονύκτια ντροπολογία τους,ότι ό,τι πρόστιμο και να παιχτεί,δεν εισπράτεται.

 

Με τις υγειές μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μολις γυρισα και εγω απο 2 καταστηματα της πατρας.πηγα να δω σε τι σταδιο βρισκεται οι παραγγελιες μου.στον πρωτο κεντρικο καταστημα μου ειπαν πριν καν δουν την παραγγελια μου οτι δεν υπαρχει τιποτα.μετα απο επιμονη δικη μου και αφοτου τους ενημερωσα οτι δεν σκοπευω να αφησω τα πραγματα στην τυχη τους,ο ευγενικος υπαλληλος με ενημερωσε πως την παρασκευη περιμενουν αποθεμα για αυτους που εκαναν την παραγγελια χθες,τριτη.

κατα την 2η επισκεψη μου σε συνοικιακο γερμανο για την αλλη παραγγελια μου,ο υπαλληλος προσφερθηκε και πηρε μπροστα μου τηλ ολα τα καταστηματα πατρας για να δει αν υπαρχει τιποτα αποθεμα.και ΜΠΡΑΒΟ του για αυτο.μου βρηκε 2-3 για χβοχ που δεν τα επαιρνα και δωρεαν να μου τα εδιναν.βεβαια μου εκτυπωσε την παραγγελια μου και με βαση τον κωδικο τσεκαρε και στην κεντρικη αποθηκη οπου υπηρχαν καποια αποθεματα και η παραγγελια μου θα εκτελεστει(με βαση τα σημερινα δεδομενα) κατα το 20%.δηλαδη 2 απο τα 10 παιχνιδια που παρηγγειλα.

φευγοντας μου ζητησε συγγνωμη εκ μερους της εταιριας και μου ειπε οτι κατα βαση εχω δικιο.

γυριζοντας σπιτι αποφασισα να απευθυνθω στα κεντρικα(8001140000).

μια κοπελα(τα στοιχεια της τα κρατησα φυσικα) με ενημερωσε οτι τα παιχνιδια δεν υπαρχουν πουθενα και τοτε αρχισε ο εξης διαλογος:

 

 

 

για να μην μακρυγορω της ζητησα να με συνδεσει με το τμημα web παραγγελιων και μου ειπε πως δεν υπαρχει τετοιο.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!

το site της λεω εχει καποιον υπευθυνο?βεβαιως αλλα ειναι μεχρι τις 5!!!!

δηλαδη ειναι στο AUTO-MODE τις επομενες ωρες?τις αργιες?

τελος παντων μου εδωσε ενα σταθερο να μιλησω την πεμπτη και να ζητησω καποιον υπευθυνο για το site.με ευχαριστησε που καλεσα και κλεισαμε.

το θεμα ειναι πως και περυσι σαν σημερα(το θυμαμαι πολυ καλα) εβγαλε την ιδια προσφορα.ΧΩΡΙΣ να την βγαλει στο site.μονο στην TV.

και ελεγε σε ολα τα καταστηματα μεχρι εξαντλησεως των αποθεματων.ΛΟΓΙΚΟ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΤΙΜΙΟ.

επειδη ομως το χθεσινο-σημερινο ειναι καθαρη ΑΠΑΤΗ και ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ δεν προκειται να το αφησω ετσι.θα περιμενω μεχρι το σαββατο που και τα 2 καταστηματα στα οποια εβαλα παραλαβη θα εχουν παραλαβες και αν δω οτι σαν αγοραστης εξαπατηθηκα θα ασκησω καθε νομιμο δικαιωμα μου.

 

ΥΓ:ο διαλογος που ειχα με την τηλεφωνητρια δεν ειναι απομαγνητοφωνημενος εκ μερους μου,οποτε επιφυλλασομαι για την 100% ακριβεια και πιστοτητα των διαλογων που παρεθεσα ωστοσο εγγυωμαι για την εγκυροτητα του ως προς το περιεχομενο την εγκυροτητα και την ουσια αυτου.

 

 

Να'σαι καλά, μου γλίτωσες 1 ώρα απ'το χρόνο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λοιπόν,πέρασα από το τοπικό κατάστημα του χωριού(βρήκα 2 games για ps3)(μου είπε ο υπάλληλος ότι αν πήγαινα το πρωι είχαν αρκετά κομμάτια)...

Μετά από συζήτηση μου είπε πάντως ότι αν παρήγγειλα ονλινε έχασα τον χρόνο μου...και να υπάρχουν δεν θα μπει ο γερμανος στον κόπο να τα μετακινήσει από κατάστημα σε κατάστημα...πολύ σπάνιες και λίγες περιπτώσεις αν θα υπάρξουν.

 

Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και γω την εμπειρια μου.Ειχα παραγγειλει χθες το μεσημερι αρκετα παιχνιδακια απο το - ο θεος να το κανει - ονλινε συστημα τους.Μου ηρθαν mail επιβεβαιωσης ολα κομπλε.Επειδη ειδα το χαμο που γινετε σημερα πηγα κι εγω σε καποια καταστημα απο κοντα να δω μπας και προλαβω τιποτα.Σε 4 καταστηματα που μπηκα σημερα το μεσημερι μου ειπαν οτι δν εχει μεινει ουτε δειγμα για καμια κονσολα τιποτα.Στο τελευταιο που πηγα το οποιο ηταν και το καταστημα που ειχα δηλωσει να παει η παραγγελια μου υπηρχαν μονο καποια πολυ παλια παιχνιδια για PC και 4 τιτλοι για xbox360 οι οποιοι δεν με πολυενδιεφεραν να πω την αληθεια αλλα τα πειρα μονο και μονο για το γαμωτο.Σε ερωτηση που εκανα στον υπαλληλο τι θα γινει με την χθεσινη παραγγελια μου, μου ειπε οτι ολα τα παιχνιδια εξαφανιστηκαν σημερα το πρωι και οτι σε αυτους τα mail με τις παραγγελιες πηγαν σημερα το μεσημερι!!!!!Οποτε μου ειπε οτι μαλλον ακυρο θα παιξει κι εγω δν εκατσα να κανω φασαρια τωρα στο παιδι που δεν μου φταιει και σε κατι.Ακομα αναμενω τηλεφωνημα βεβαια αλλα δε το βλεπω.Ανοργανωσια σε ολο της το μεγαλειο και παλι την πληρωνει ο καταναλωτης...

(σορυ για το wall of text :o)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε εχεις δικιο δεν φταιει ο καθε υπαλληλος.

σκεψου ομως οταν ο καθε υπαλληλος σου πουλαει τα κινητα συγκεκριμενων εταιριων και πιανει τους στοχους του καταστηματος η της μαμας εταιριας αυτος ειναι που θα παρει τα μπονους,αυτος ειναι που θα ακουσει και εναν καλο λογο απο το αφεντικο του.Ε,μια φορα ας την "ακουσει" και καποιος υπαλληλος μπας και τα μεταβιβασει παραπανω να εξιλεωθουμε και εμεις λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τύποι που το σκέφτηκαν αυτό είναι τόσο ρόμπες που δε καταλαβαίνουν οτι χαλάνε τη φήμη της εταιρίας με τέτοια καραγκιοζιλίκια.

 

[off topic]BTW αν κανείς έχει Indiana Jones Lego για XBOX360, ας στείλει ενα πμ.[/off topic]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα όμως δεν πατάει κανένας στα μαγαζιά τους τότε να δεις γλύκα . Τέτοια τους χρειάζονται για να μάθουν ότι ο καταναλωτής δεν είναι πρόβατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ' αρέσει που κάνουμε και καταγγελίες...

Ρε σεις,μέσα σε λιγώτερο από δυό βδομάδες κατάφεραν να τριπλασιάσουν την χρηματηστηριακή αξία του ομώνυμου ομίλου,αγόρασαν όλο τον πΟΤΕ σε τίμημα του ενός περίπτερου της Πλ.Συντάγματος και τώρα θα κολώσουν με τρεις ψωροκαταγγελείες;lol

 

Υ.Γ.Ας μην ξεχνάμε και την μεταμεσονύκτια ντροπολογία τους,ότι ό,τι πρόστιμο και να παιχτεί,δεν εισπράτεται.

 

Με τις υγειές μας.

 

Φίλε η νοοτροπία και το υφάκι σου είναι ο λόγος που τέτοιες τακτικές συνεχίζονται. "Σιγά μην γίνει τίποτα με τις καταγγελίες βρε, ΩΧ ΑΔΕΡΦΕ ΤΩΡΑ".

 

Ο οτε αγόρασε τον όμιλο γερμανός όχι το αντίθετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φιλε μου οι τυποι που το σκεφτηκαν δεν ειναι καθολου ρομπες.

μια χαρα τραβηξαν τον κοσμο στα καταστηματα τους και ολο και κατι ψωνισαν.

πχ εγω σε ενα απο τα 2 μαγαζια που πηγα για τα games ειπα δεν πληρωνω μιας και ειμαι εδω και την cosmote?και να ηταν μονο αυτο?συμφωνα με την μαρτυρια κολλητου μου το πρωι σε καταστημα θεσ/κης,30αρης μπηκε σε καταστημα και ο υπαλληλος ηταν γνωστος του.του ειπε εχεις κανα ποδοσφαρακι με την προσφορα?

φυσικα αυτος του ειπε οτι τελειωσαν(σκεψου ηταν και γνωστος) και του λεει ρε παρε το pro το 2010,ειναι και στα ελληνικα.τι να μπλεκει τωρα με τα παλια?

και το πηρε.φανταστειτε ποσοι μπηκαν για "τσιχλες" και ψωνισαν "αυτοκινητα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοοοολις με πηραν τηλ και μου ειπαν πως δεν υπαρχει κανενα απο αυτα που παραγγειλα και να περασω την παρασκευη να δω μηπως υπαρχει τιποτα απο τα καινουργια που θα φερουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω εχω κανει 2 παραγγελιες, απο 3 παιχνιδια η καθε μια. Αν δεν παρω ουτε ενα παιχνιδι τι να πω....

ΞΕΦΤΙΛΑ! Και βγαλανε και διαφημιση στην τηλεοραση, γιατι??? Για να διαφημισουν κατι που δεν εχουν??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρασκευη μαλλον κανουν παραλαβες ολα τα καταστηματα.Δεν υπαρχει κανεις εκ των εσω να μας πληροφορησει τι θα γινει τελικα?αποκλειεται να το περασουν τα μεγαλα κεφαλια της εταιριας ετσι.ηδη εχουν αρχισει καταγγελιες.καλο το διαφημιστικο τρικ,μπραβο σε οποιον το σκεφτηκε(λεμε τωρα..)αλλα πλεον εδω μιλαμε για αυτοκαταστροφικη πολιτικη της εταιριας και αυτοδυσφιμηση να παιζει σημερα η διαφημιση ακομα,ενω δεν μπορουν να ανταπεξελθουν σε παραγγελιες χθεσινες.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ktsolkas

 

Η μία άποψη είναι αυτή που λές.

 

Μία άλλη όμως είναι οτι τρώνε μαυρό από πελάτες σαν όλους εμάς εδω μέσα και σε όλο το net που ακούγεται αυτή η ξεφτίλα. Εμείς όμως δεν είμαστε περιστασιακοί πελάτες που θα ψωνίσουν μία φορά το πάσχα και μία τα χριστούγεννα. Είμαστε πελάτες που χώνουν λεφτά κάθε μήνα, το λιγότερο. Χρήστες σαν εμάς κάνανε το e-shop.gr αυτό που είναι, το you.gr και οποιο άλλο κατάστημα, όπως επίσης "μαύρισαν" αλυσίδες και μεγάλα μαγαζιά που πλέον δεν υπάρχουν στον χάρτη.

 

Αν ήταν έστω και στο ελάχιστο ικανοί manager, θα το σκέφτονταν αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρασκευη μαλλον κανουν παραλαβες ολα τα καταστηματα.Δεν υπαρχει κανεις εκ των εσω να μας πληροφορησει τι θα γινει τελικα?αποκλειεται να το περασουν τα μεγαλα κεφαλια της εταιριας ετσι.ηδη εχουν αρχισει καταγγελιες.καλο το διαφημιστικο τρικ,μπραβο σε οποιον το σκεφτηκε(λεμε τωρα..)αλλα πλεον εδω μιλαμε για αυτοκαταστροφικη πολιτικη της εταιριας και αυτοδυσφιμηση να παιζει σημερα η διαφημιση ακομα,ενω δεν μπορουν να ανταπεξελθουν σε παραγγελιες χθεσινες.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ.

 

Εμένα που ρώτησα πάντως,μου είπε πως ότι ήταν στα ράφια,τα καινούργια που θα παραλάβουν θα είναι σε κανονικές τιμες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...