Προς το περιεχόμενο

προσφορά Γερμανός: Ολα τα παιχνιδια (και καλα) σε τιμη σοκ!


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε μου παιρνεις αυτα που δεν μπορώ να βρω εδώ στην αθήνα? :-D

 

Βσκ,αν θα πάω ότι βρω σε bundle με τιμονίερα ή οτίδιποτε άλλο+collectors και golds θα τα σηκώσω:devil::devil:...αλλά κάνει κρύο κίολας(που να πάω με την μηχανή τώρα...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 628
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Λοιπον μαγκες μολις γυρισα απο το τοπικο καταστημα Γερμανου...Τι μου ειπαν?Ναι κυριε η προσφορα υπαρχει αλλα τα διαθεσιμα παιχνιδια δεν υπαρχουν εχουν τελειωσει ολα...Ειχαν μεινει οντως καμια 20αρια παιχνιδια τα οποια βεβαια δε με ενδιεφεραν οντως στην τιμη των 2 ευρω...Με ενημερωσαν βεβαια οτι η συγκεκριμενη προσφορα γινεται για να φυγουν απο το στοκ παιχνιδια του 2008 και πριν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει μια παραγγελια χτες και σήμερα με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν πως έχουν εξαντληθεί η τίτλοι παιχνιδιών που ζήτησα :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει μια παραγγελια χτες και σήμερα με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν πως έχουν εξαντληθεί η τίτλοι παιχνιδιών που ζήτησα :/

 

Τους πήρα να ρωτήσω τι γίνεται και μου είπαν θα με πάρουν πίσω. Πριν από λίγο με πήραν και μου είπαν τα ίδια.. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλ. Κατά της 11 και κάτι σε μερικά (5-6) καταστήματα κοντά στην περιοχή που μένω κ όλοι έλεγαν ότι δεν υπάρχει τίποτα για πσπ! +πέρασε η κοπέλα μου από γερμανό στη βαθιά επαρχία του νόμου σερρών αλλά ούτε εκεί τίποτα.

Κράτηση μέσω του σίτε εχω κάνει αλλά το μπ...ο θα πάρω λογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ακομα το σιτε τους εχει games με 2.09.

Μας δουλευουν κανονικα..αφου εξαντληθηκαν γιατι πουλανε ακομα?

 

για να βγάλουν μετά απο κανένα 6μηνο ανακοίνωση που θα λέει ......

 

"αύξηση της κίνησης του ιντερνετικου μας καταστηματος 200%"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει μια παραγγελια χτες και σήμερα με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν πως έχουν εξαντληθεί η τίτλοι παιχνιδιών που ζήτησα :/

 

Αν ήταν έστω και ελάχιστα σοβαροί, θα έβγαζαν από τον κατάλογο όσα προϊόντα έχουν εξαντληθεί. Αυτό είναι το νόημα των ηλεκτρονικών καταστημάτων.

 

Αλλά όπως είπαν και τα υπόλοιπα παιδιά, εμείς φταίμε που ασχολούμαστε με τις ψεύτικες προσφορές τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Αν ήταν έστω και ελάχιστα σοβαροί, θα έβγαζαν από τον κατάλογο όσα προϊόντα έχουν εξαντληθεί. Αυτό είναι το νόημα των ηλεκτρονικών καταστημάτων.

 

Αλλά όπως είπαν και τα υπόλοιπα παιδιά, εμείς φταίμε που ασχολούμαστε με τις ψεύτικες προσφορές τους.

 

H προσφορα ειναι αληθινοτατη.

Το θεμα δεν ειναι οτι επρεπε να βγαζουν οσα εξαντληθηκαν. Αυτο ειναι σε δευτερη φαση. Αυτο που επρεπε να κανει ενα e-shop ειναι να δεσμευει (να κατεβαζει απο τα ραφια) οσα κοματια εχουν παραγγελθει απο το ιντερνετ! Γιατι ενω το παρηγγειλες εσυ πχ χθες στις 2 τ μεσημερι να τα παρει καποιος σημερα το πρωι απο το ραφι; Και μετα θα σου λενε "εξαντληθηκε".

Οχι ρε μεγαλε δεν εξανλτηθηκε, απλα εισαι αχρηστος και κατι που ηταν του ταδε το εδωσες στον δεινα! Κακως εβγαλαν την προσφορα στο ιντερνετ αφου δεν εχουν τα κοτσια να το λειτουργησουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρία πραγματάκια...

 

1) Από τη στιγμή που το στοκ υπάρχει μόνο στα καταστήματα, κακώς έβγαλαν τα παιχνίδια στο eshop για online παραγγελία. Ας έλεγαν εξαρχής πως υπάρχει περιορισμένο στοκ και μόνο στα καταστήματα.

 

2) Όσοι πήγαν επιτόπου και ψώνισαν κατά πάσα πιθανότητα βρήκαν τίτλους σε προσφορά, ειδικά αν επισκέφθηκαν περισσότερα από ένα καταστήματα. Αντιθέτως όσοι έκαναν online παραγγελία μάλλον δεν θα προλάβουν τίποτα.

 

3) Ενδεχομένως κάποιοι πωλητές να κράτησαν "καβάτζα" κάποιους τίτλους προσφοράς, αλλά αυτό ήταν η εξαίρεση και όχι ο κανόνας. Γνωστός μου με ενημέρωσε πως βρήκε αρκετούς τίτλους σε δύο υποκαταστήματα που επισκέφτηκε, ενώ στο ένα βρήκε και το PGR4 με την τιμονιέρα της MS, ο κωδικός του οποίου πέρασε στα €2,09 στο ταμείο. Άρα υπήρχε στοκ από όσα έβγαλαν στο site, απλά ήταν περιορισμένο και διαφορετικό από κατάστημα σε κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H προσφορα ειναι αληθινοτατη.

Το θεμα δεν ειναι οτι επρεπε να βγαζουν οσα εξαντληθηκαν. Αυτο ειναι σε δευτερη φαση. Αυτο που επρεπε να κανει ενα e-shop ειναι να δεσμευει (να κατεβαζει απο τα ραφια) οσα κοματια εχουν παραγγελθει απο το ιντερνετ! Γιατι ενω το παρηγγειλες εσυ πχ χθες στις 2 τ μεσημερι να τα παρει καποιος σημερα το πρωι απο το ραφι; Και μετα θα σου λενε "εξαντληθηκε".

Οχι ρε μεγαλε δεν εξανλτηθηκε, απλα εισαι αχρηστος και κατι που ηταν του ταδε το εδωσες στον δεινα! Κακως εβγαλαν την προσφορα στο ιντερνετ αφου δεν εχουν τα κοτσια να το λειτουργησουν!

 

Τρία πραγματάκια...

 

1) Από τη στιγμή που το στοκ υπάρχει μόνο στα καταστήματα, κακώς έβγαλαν τα παιχνίδια στο eshop για online παραγγελία. Ας έλεγαν εξαρχής πως υπάρχει περιορισμένο στοκ και μόνο στα καταστήματα.

 

2) Όσοι πήγαν επιτόπου και ψώνισαν κατά πάσα πιθανότητα βρήκαν τίτλους σε προσφορά, ειδικά αν επισκέφθηκαν περισσότερα από ένα καταστήματα. Αντιθέτως όσοι έκαναν online παραγγελία μάλλον δεν θα προλάβουν τίποτα.

 

3) Ενδεχομένως κάποιοι πωλητές να κράτησαν "καβάτζα" κάποιους τίτλους προσφοράς, αλλά αυτό ήταν η εξαίρεση και όχι ο κανόνας. Γνωστός μου με ενημέρωσε πως βρήκε αρκετούς τίτλους σε δύο υποκαταστήματα που επισκέφτηκε, ενώ στο ένα βρήκε και το PGR4 με την τιμονιέρα της MS, ο κωδικός του οποίου πέρασε στα €2,09 στο ταμείο. Άρα υπήρχε στοκ από όσα έβγαλαν στο site, απλά ήταν περιορισμένο και διαφορετικό από κατάστημα σε κατάστημα.

 

Σωστά τα λέτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...