Προς το περιεχόμενο

προσφορά Γερμανός: Ολα τα παιχνιδια (και καλα) σε τιμη σοκ!


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πεσμενο δεν ειναι??

 

ποτε ναι ποτε οχι, εμενα μπαινει...να σε ρωτησω τα παιχνιδια για ps3 στην υπογραφη τα πουλουσες πριν την προσφορα?? φιλικα παντα, μην το παρεις προσωπικα... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 628
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγω θα κανω το αλλο: θα κανω online παραγγελειες και οταν θα εχουν διαθεσιμα τα προιοντα μετα απο 2 μερες θα λεω την ατακα τους: με συγχωρειτε εξαντληθηκαν (τα χρηματα μου...) :-D

Τους χρειαζεται πιστευω τους ανικανους!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα κανω το αλλο: θα κανω online παραγγελειες και οταν θα εχουν διαθεσιμα τα προιοντα μετα απο 2 μερες θα λεω την ατακα τους: με συγχωρειτε εξαντληθηκαν (τα χρηματα μου...) :-D

Τους χρειαζεται πιστευω τους ανικανους!!

 

Απίστευτη ιδέα! :lol: :devil: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα μια βόλτα από κατάστημα στην Πάτρα. Δεν είδα πουθενά τίποτα σχετικό με προσφορά, και είχε πολύ κόσμο για να ρωτήσω.

 

Περιμένω ακόμα μια μέρα να δω αν θα επικοινωνήσουν μαζί μου από άλλο κατάστημα το οποίο έχω ζητήσει στην παραγγελία... για να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε ναι ποτε εχει, εμενα μπαινει...να σε ρωτησω τα παιχνιδια για ps3 στην υπογραφη τα πουλουσες πριν την προσφορα?? φιλικα παντα, μην το παρεις προσωπικα... :lol:

 

για κανε ενα search sto insomnia na deis..

για τοσο ξεφτιλα με εχεις? ακομα υπαρχουν τα τοπικ.. ΜΗΝΩΝ ειναι

Αντε που μας ηρθες το 2010 να μας κανεις τον εξυπνο

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 15:01 ----------

 

παρε ενα ρεποστ απο δεκεμβρη που βρηκα προχειρο (υπαρχει και σκετο το simpsons καπου)

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=351156&highlight=simpsons+the+game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κανε ενα search sto insomnia na deis..

για τοσο ξεφτιλα με εχεις? ακομα υπαρχουν τα τοπικ.. ΜΗΝΩΝ ειναι

Αντε που μας ηρθες το 2010 να μας κανεις τον εξυπνο

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 15:01 ----------

 

παρε ενα ρεποστ απο δεκεμβρη που βρηκα προχειρο (υπαρχει και σκετο το simpsons καπου)

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=351156&highlight=simpsons+the+game

 

ναι βρε μου φανηκε παραξενο, διευκρινιστικα ρωτησα, μην το παρεις προσωπικα, με τον αλλο τον ξεφτιλα δεν ειδες τι εγινε, ειχε και το θρασος να πει προτεινετε τιμη και τα παιρνετε. μη γινεσαι εριστικος, σε τετοιες περιπτωσεις πρεπει να ειμαστε ενωμενοι, μονο ετσι δε θα μας κοροιδευουν. συγγνωμη εκ μερους μου αν θιχτηκες :fear: B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι βρε μου φανηκε παραξενο, διευκρινιστικα ρωτησα, μην το παρεις προσωπικα, με τον αλλο τον ξεφτιλα δεν ειδες τι εγινε, ειχε και το θρασος να πει προτεινετε τιμη και τα παιρνετε. μη γινεσαι εριστικος, σε τετοιες περιπτωσεις πρεπει να ειμαστε ενωμενοι, μονο ετσι δε θα μας κοροιδευουν. συγγνωμη εκ μ ερους μου αν θιχτηκες :fear: B)

 

Βρε καλαμπάκα στην τελική ποιος μας κοροιδεύει, ο άλλος που τα πουλάει στο ινσόμνια ή ο γερμανός? Μαγκιά του του παιδιού, ας τα πήρε με 2 ευρώ και ας τα πουλήσει, τι μας νοιάζει εμάς? Ο άλλος (ΓΕΡΜΑΝΟΣ) έχει στήσει ολόκληρο eshop της πλάκας και μας πουλάει παιχνίδια που ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝ ΣΤΟ ΑΠΟΘΕΜΑ!!!!!!:shifty::shifty::shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από ένα γύρο στην Αθήνα και πήραμε καμιά 15αριά. Κάποια ήταν του 2008. Για pc-wii-xbox 360.

 

Καλά δεν είναι κλειστά το μεσημέρι;

 

Εγώ πήγα πριν λίγο στο Γερμανό που είναι κοντά στο σπίτι μου(ήθελα να πάω το πρωί αλλά προτίμησα να κάτσω να κοιμηθώ:P) και ήτανε κλειστά.

 

Θα ξαναπάω το απόγευμα να ρίξω μια ματιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να τα πουλήσω; Μια χαρά παιχνιδάκια είναι. Είναι ακριβά και λέμε ότι μας σφάζουν, τα βγάζουν σε προσφορά και να τα πουλήσω πίσω; Για ένα δύο ευρώ; Δεν αξίζει, έστω και μόνο και μόνο για τη σημερινή βόλτα και το γέλιο που έριξα στη διαδρομή.

 

Τα μοιραστήκαμε με τα παιδιά από την δουλειά. Για την ιστορία εγώ κράτησα Unreal Tournament 3 για pc και Smack Down vs Raw 2008 για Wii :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή και εγώ από την γύρα που έκανα, πήρα μερικά διπλά (από κεκτημένη ταχύτητα και από μαγαζί σε μαγαζί, όχι σκόπιμα), όποιος άλλος έχει πάρει διπλά, ας μου στείλει pm με τίτλους για τυχόν ανταλλαγή.

 

(δεν πήρα καθόλου PS3 γιατί δεν ζήτησα, από PSP δεν βρήκα κάτι anyway, από WII μόνο μοναδικά βρήκα, οπότε έχω κάποια για PC και XBOX. Μένω Πειραια, Νέο Φάληρο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...