Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παλιο ειναι..1gb μνημη,6600 geforce,intel celeron

 

Φίλε συγνώμη,αλλά δεν παίζει στον υπολογιστή σου το παιχνίδι που θέλεις.Γιαυτό και το σφάλμα.Και κανένα μάλλον από το 2008 και μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 2GHz επεξεργαστή δύσκολα θα τραβάει. :-)

 

Ευχαριστώ για την απάντηση!! Σχετικά με τον επεξεργαστή τι να κάνω? Μήπως να το κατέβασω

να δω αν το αντέχει ο επεξεργαστής και μετά να πάω για αγορα?

 

Intel Τ6400 @2Ghz

3 Gb ram(32bit windows 7)

ATI HD 4650

 

 

Όπα,τί του λες;Διπύρηνος είναι,και υποστηρίζει 64bit.Αλλά αν εννοείς το παιχνίδι,επειδή ζητάει 2.4,ναι ίσως.Αλλά και πάλι ας έχει 64bit .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πατήσεις το prestige χάνεις τα πάντα,ακόμα και τα cod points. wiki

για μένα πάντως δε αξίζει, αν και στο 6 έκανα και τα 10 prestige.. για το μόνο λόγο που θα το έκανα , είναι για τα παραπάνω class που δίνει (τα 5 είναι πολύ λίγα γαμώτο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κι εγω κατι.?το call of duty με εχει κολησει σε μια πιστα και ειναι εντελως μαυρη!!!!δει χνει μονο με κιτρινα γραμματα (22μ)προφανως ειναι καποιο λαθος του παιχνιδιου.επισης διαβασα πως εχουν βγει καποια διορθωτικα.που τα βρισκουμε αυτα?το συστημα μου να ενημερωσω ειναι αρκετα δυνατο cpu:amd phenom 9850 2,5ghz quad procecor ,ram 8gb/800mhz.nvidia 9500gt 512 mb ram,windows vista 64bit,motherboard asus M2A-VM .τι προτασεις εχετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κι εγω κατι.?το call of duty με εχει κολησει σε μια πιστα και ειναι εντελως μαυρη!!!!δει χνει μονο με κιτρινα γραμματα (22μ)προφανως ειναι καποιο λαθος του παιχνιδιου.επισης διαβασα πως εχουν βγει καποια διορθωτικα.που τα βρισκουμε αυτα?το συστημα μου να ενημερωσω ειναι αρκετα δυνατο cpu:amd phenom 9850 2,5ghz quad procecor ,ram 8gb/800mhz.nvidia 9500gt 512 mb ram,windows vista 64bit,motherboard asus M2A-VM .τι προτασεις εχετε?

 

αν το έχεις αυθεντικό γίνεται αυτόματα update από το steam. αν το έχεις σπασμένο, απαγορεύεται από τους κανόνες του foroum να σου απαντήσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το ξενέρωμα που έδωσα 50e από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας για το game μπορώ να πω ότι τα πράγματα άλλαξαν.

Το multi πάει ρολόι πολύ καλό και μεγάλη πληθώρα εξοπλισμού.

Το sp πιστεύω είναι από τα καλύτερα αν όχι το καλύτερο της σειράς! Πάρα πολύ καλό σενάριο και πολύ ωραία γραφικά/λεπτομέρειες. Κινηματογραφικές σκηνές αξέχαστες πχ

στην εξέγερση στις φυλακές εκεί με τις σφεντόνες αλλά "τελευταίο οχυρό" και άλλα πολλά

.

Τελικά δεν μετανιώνω για τα λεφτά μου μιας και είναι ο μοναδικός τίτλος που δίνω λεφτά τα τελευταία χρόνια και πιστεύω ότι τα αξίζει και με το παραπάνω. :shifty:

 

Και τώρα κάποιες απορίες:

1. Υπάρχει κάποια λύση(θα βγει patch; ) με τον ήχο στο multi(τραγικός ο ήχος των όπλων); Για ηχεία κανονικά μιλάω γιατί σε προηγούμενα ποστ είδα κάτι ρυθμίσεις αλλά έλεγε για ακουστικά.

2.Πως αλλάζω την κλασική κόκκινη κουκκίδα στα σκοπευτικά με τρεις ή άλλου χρώματος; Το έχω δει σε όπλα από αντιπάλους.

3.Δεν μπορώ να καταλάβω πως με το σύστημα της υπογραφής μου ακόμα παίζω με τόσο καλά γραφικά(1920x1080,full antializing);;;; :-D (να ναι καλά όποιος από εδώ μέσα μου είχε προτείνει την x1950gt πριν 3-4 χρόνια απλά respect)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το 1, οι ρυθμίσεις είναι και για ηχεία αλλά δε θα δεις τρομερή βελτίωση. ο ήχος τον όπλων παραμένει ίδιος απλά αλλάζει η στάθμη της έντασης που ακούγονται οι διάφοροι ήχοι (ελπίζω να μην λέω πατάτα).

να βγει patch που να αλλάζει τους ήχους τον όπλων,χειροβομβίδων λίγο δύσκολο μου φαίνεται αλλά ποτέ δε ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2.Πως αλλάζω την κλασική κόκκινη κουκκίδα στα σκοπευτικά με τρεις ή άλλου χρώματος; Το έχω δει σε όπλα από αντιπάλους.

3

 

Όταν ανέβεις επίπεδο στο multi σου δίνει την επιλογή. Κάπου στο 15 με 20 νομίζω. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 25 ίσως μου έχει ξεφύγει, thanks anyway.

 

πρεπει να παρεις τη διοπτρα(οχι για μακρια ) και εκει σου βγαζει νεα επιλογη για το σχεδιο και το χρωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...