Προς το περιεχόμενο

πανελλήνιες εξετάσεις


konstantina_ena

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλέον η c έχει δυναμικούς πίνακες.

 

Ναι φίλε μου, το αναφέρω στη σημείωση. Ακόμη και η C όπως είπες, για να μην αναφέρω την Python για παράδειγμα. Οπότε, αν όντως δόθηκε τέτοια οδηγία, καταλαβαίνετε το επίπεδο των γνώσεων των ατόμων που κατέχουν καίριες θέσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 367
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πάντως με την διόρθωση της ΑΕΠΠ γίνεται σφαγή μεταξύ καθηγητών φροντιστηρίων, διορθωτών κτλ. ΡΕ ΑΧΡΗΣΤΟΙ για να μην πω τίποτα άλλο, δεν προγραμματίζουμε σε ENIAC! Μιλάμε για το 2010 κι ακόμα ψάχνεστε αν είναι σωστή ή όχι η λύση με πίνακες;;; Το θέμα είναι πως όλοι οι νοήμονες διορθωτές δεν θα κόψουν μονάδες, αλλά αυτοί που διαφωνούν θα κόψουν!!! Κάποτε λέγαμε ότι οι πανελλήνιες είναι και θέμα τύχης, αλλά δεν εννοούσαμε να πέσουμε σε διορθωτές με γνώσεις σε τεχνολογικό μάθημα! Μιλάμε ότι το υπουργείο δεν είναι ικανό ούτε να καν να εκδώσει προτεινόμενες λύσεις! Αίσχος (όχι για μένα που στο κάτω κάτω δεν κρέμεται το μέλλον μου από τις πανελλήνιες) αλλά για την πιτσιρικάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και συνεχίζεται ο παραλογισμός με διορθωτή ο οποίος υποστήριξε ότι πρέπει να κοπούν μόρια σε όσους το λύσανε με πίνακες ώστε να πριμοδοτηθούν οι "διαβασμένοι" που το υλοποίησαν διαφορετικά... Απαντώ:

ΡΕ ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ που διδάσκεις κιόλας, αν εγώ ήθελα να υλοποιήσω τον αλγόριθμο σε Python (σε περίπτωση που δεν ξέρεις, είναι γλώσσα προγραμματισμού), θα μου πετούσε λάθος ή θα έτρεχε κανονικά;;; Άι σιχτίρ κοπρόσκυλα μια ζωή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακούσει ιστορίες σε πανεπιστήμια του στυλ έγραφες κώδικα στο χαρτί και αν ο υπολογιστής δεν το μεταγλώττιζε ο καθηγητής το έκοβε. Επιμένεις να το γράψεις σε python δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΛΟΣ guys, αυτό ήταν!!!! Next thing to do: Get a life... αχαχαχαχαχ :Ρ

 

Καλά αποτελέσματα σε όλους!

(Τελικά οι πανελλήνιες είναι υπερεκτιμημένες!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Σε μια ωρα και κατι θα εχουν αναρτηθει οι βαθμολογιες σε ολα τα Λυκεια!! Σε καποια οι μαθητες ξερουν ηδη τι εχουν γραψει!!

Εγω δεν εχω παει σχολειο ακομα αλλα αποτι μου ειπανε κατι συμμαθητες μου δεν εχουν βγαλει τπτ ακομα!!

Εχω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ αγχοςς!!!! Δεν νομιζω να καταφερω να παω σχολειο και να κοιταξω τι εχω γραψει!! Πωωωωωω

Οι βαθμολογιες λενε θα αναρτηθουν και στο ιντερνετ σστη ιστοσελιδα του υπουργειου !!!

KAΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή επιτυχία σε όλους παιδιά.

Ελπίζω όλοι να δείτε αυτά που περιμένετε και παραπάνω.

Αλλα και αν πάλι όχι, η ζωή είναι πολύ μεγαλύτερη απο τις χαζοπανελλήνιες.

Και choose wisely στο μηχανογραφικό τώρα για να μη τραβιέστε τζάμπα σε κάτι που θα το βάλετε εκεί που ξέρετε, αν και όταν το τελειώσετε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...