Προς το περιεχόμενο

πανελλήνιες εξετάσεις


konstantina_ena

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 367
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Έκθεση δεν κατάλαβα ποτέ τι ακριβώς έκαναν στο φροντιστήριο. Το μόνο που είχα μάθει ήταν οι επικλήσεις και οι αναλογικοί/επαγωγικοί συλλογισμοί, τους ορισμούς σα να λέμε και πήγα και έδωσα.

18.9, γηέαχ.

 

Καλά όχι τώρα ότι μόνο από επικλήσεις στη λογική έγραψες 18,9.....το'χες και στην εκφραση....:P ειδικά αν είχε καμιά άσκηση του στιλ που δίνει 2 στοίχους και γράφεις 1 παράγραφο (όπως το πέτυχα και εγώ την 1η χρονιά) γράφεις όντως καλά :-D

 

Εγώ παρόμοια κατάσταση με black_widow χωρίς όμως να διαβάζω πριν από την 3η λυκείου και χωρίς να διαβάζω εφημερίδα έγραψα 16,8 την πρώτη φορά και 15 την δεύτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΧ ρε παιδια ποσο κουράγιο μου δίνεται τσαμπα ψυχαναλυση!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!θα προσπαθησω και ελπιζω να τα καταφερω,ειναι λιγος ο καιρος βεβαια αλλα ελπίζω να τα καταφέρω!!!Αν δεν τα καταφέρω του χρόνου πάλι ελπίζω να μην αλλάξει το συστημα η διαμαντοπουλου η έστω αν το αλλαξει να το κανει πιο εύκολο!!!

 

---------- Προσθήκη στις 10:16 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 10:08 ----------

 

παιδια αν δηλωσω αγγλικα και δεν παω να γραψω ή γραψω χαλια θα επιρεασει τη σχολή που θα περασω?

δεν νομιζω το πολυ πολυ να μην περασω τουριστικων η κατι αναλογο που εχει αγγλικα για μάθημα!Κάνω λάθος?

 

---------- Προσθήκη στις 10:19 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 10:16 ----------

 

να ρωτησω και κάτι άλλο στρατιωτικές σχολές,σχολες αστυνομίας,σχολες ακαδημίας του εμπορικού ναυτικού και τεφαα θέλει κάποιο ύψος στην εποχή μου ήθελε να έχεις σχετικό ύψος και αθλήματα?Σε ποια κατεύθυνση είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επηρεάζει μόνο τις σχολές που αφορά είτε το δώσεις είτε όχι.

την 2η προτασή σου δεν την πολυκατάλαβα :P

 

ναι θέλει 1,70 για στρατιωτικές/αστυνομικες σχολές.....για τα άλλα που λες δεν γνωρίζω.

και θέλει και αθλήματα, στις στρατιωτικές/αστυνομικές άμα δεν το αλλάξουν θα είναι όπως ήταν από παλιά...μέτριες επιδόσεις στα αθλήματα....όμως κάτι που αλλάξαν φέτος ήταν με το βάρος, βάλανε αρκετά αυστηρά μέτρα...δηλαδή και ο rambo να πήγαινε με τόσο βάρος που θα έχει από τους μυες θα τον διώχνανε :P....δεν θυμάμαι ακριβώς για γυναίκες αλλά πρέπει να είσαι στυλάκι :P

Πρέπει όμως να δεις την εγκύκλιο για σίγουρα....θυμάμαι κάπου είχα δει ότι μετά τα 21 δεν γίνεται να δώσεις αλλά δεν είμαι σίγουρος.

η εγκύκλιος βγαίνει εδώ σε κανα μήνα δύο

Είναι στο 2ο και 4ο πεδίο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τεχνολογικης εχει 2 η αιτηση μια που εχει (ΚΥΚΛΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ)ΚΑΙ Μμια αλλη που ειναι(ΚΥΚΛΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ).εγω φανταζομαι παιρνω το πρωτο κυκλο τεχνολογιας και παραγωγησ ειναι για οικονομικες σχολεσ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι έχει καθαρά να κάνει με τα μαθήματα που δίνεις.....στο 1ο κύκλο έχει κάτι κουλά μαθήματα ηλεκτρικά βιοχημείες και τέτοια....γενικά λίγα λύκεια τα διδάσκουν και έχεις ακριβώς τις ίδιες προοπτικές για τις σχολές.....εσύ θα επιλέξεις κύκλο πληροφορικής και υπηρεσιών (όπως όλοι...) που έχει αοδε, αεπ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κατάλαβα σε πιο αναφέρεσαι οπότε στα λέω και τα 2 :P

 

κύκλος τεχνολογίας και παραγωγής:

- μαθηματικά

- φυσική

- ηλεκτρολογία

- βιοχημία

 

κύκλος πληροφορικής και υπηρεσιών

- μαθηματικά

- φυσική

- ανάπτυξη εφαρμογών

- αοδε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχ

την έχεις δει την ύλη έτσι?

http://www.ypepth.gr/el_ec_category1823.htm (το 2ο λινκ)

και εδώ πιο οργανωμένα http://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-panellhnies/ejetastea-ylh-panellhnies.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι καλα μολις γυρησα απο το σχολείο έκανα την αίτηση!!μου δώσανε τα βιβλία αλλα αυτός που μου τα έδωσε ήταν καθηγητής αντε...να μην πω!!μου έδωσε 4

βιβλια και αν ειναι αυτά...μου έδινε και χημεία !!!χημεία δεν έχω του λέω νομίζω!!!τι να πώ!!!!

 

---------- Προσθήκη στις 14:12 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:11 ----------

 

σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την ύλη δεν την είχα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκετα κεφάλαια έξω πάντως!!ξεκίνησα απο φυσική!!

φυσικη θετικης & τεχνολογικης κατευθυνσης γ ταξη γενικου λυκειου

αρχες οικονομικης θεωριας γ ταξη μαθηματα επιλογης

μαθηματικα θετικης τεχνολογικης κατευθυνσης παιδαγωγικο ινστιτουτο

εκφραση εκθεση πειθω δοκιμιο ερευνα

 

 

αυτα μου έδωσε?ελπιζω να ειναι τα σωστα γιατι ο καθηγητης ηταν αλλου!!Η χημεια που μου εδίνε δεν επαιζε!!αυτα ειναι τα σωστα η θα διαβαζω αλλησ κατευθυνσης...το εχω που το εχω ....φανταζεστε να διαβαζω και αλλα βιβλια?

καποια βιβλια μου λοιπουν?

μπορειτε να μου τα γραψετε να παω να τα αγορασω

!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...