Προς το περιεχόμενο

FAQ (Συχνές ερωτήσεις) - Πριν ανοίξετε νέο θέμα, δείτε πρώτα ΕΔΩ!


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοωντας πως αν εσυ μπορουσες να υποβαλεις ξανα την αγγελια σου πριν το τελος της εβδομαδας, θα ειχες ξαφνικα μια Νεα αγγελια (η οποια θα τυγχανε να ειναι η παλια σου υποβεβλημενη εκ νεου), την παλια original αγγελια και ακομα ενα slot ελευθερο για αλλη μια ασχετη αγγελια. Αρα 3 αγγελιες. Σωστα?

 

Η λογική μου λέει λάθος! 

 

Αν την υποβάλλω ξανά κάπου μέσα στη βδομάδα, για να ανέβει πάνω (αυτός είναι ο σκοπός εννοείται), τότε θα έχω μεν τη παλιά που θα παραμείνει ενεργή, αλλά και την άρτι υποβληθείσα. Σύνολο δύο αγγελίες, οπότε τέλος μέχρι να συμπληρωθούν 7 μέρες. Όχι 3, αλλά 2 αγγελίες.

 

Γιατί να υπάρχει ελεύθερο slot, αφού θα έχει χρησιμοποιηθεί, για την νέα υποβολή; Τι είδους σύστημα είναι αυτό, αν όντως συμβαίνει έτσι όπως λες;

 

Είναι λάθος ο τρόπος σκέψης μου;

 

 

* Επιπροσθέτως, με τη τεράστια κίνηση που υπάρχει στις αγγελίες και δη στα κινητά πχ, η αγγελία του καθενός μέσα σε 3 μέρες ή και σε λιγότερες πάει πίσω πολλές σελίδες. Δε χρειάζεται, πιστεύω, να εξηγήσω περαιτέρω, γιατί αυτό δε βοηθάει ούτε πωλητές ούτε αγοραστές και παρατείνει έναν γολγοθά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 862
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η λειτουργία «Νέα Υποβολή» δε συνιστά τρόπο παράκαμψης του ορίου «2 αγγελίες στις 7 τελευταίες ημέρες». Είναι απλά ένας αυτοματισμός που μας γλυτώνει χρόνο με τον εξής τρόπο:

 

Έχω εξαντλήσει το όριο αγγελιών μου και περιμένω να περάσουν οι μέρες για να μπορέσω να ανεβάσω νέα αγγελία. Όταν έρθει η ώρα και όχι νωρίτερα, έστω ότι θέλω να δημοσιεύσω την ίδια αγγελία με κάποια από αυτές που έχω ήδη (για να ανεβεί πιο «ψηλά» στην κατηγορία). Αντί να την ξαναγράφω από την αρχή: πηγαίνω στην παλιά αγγελία, πατάω το «Νέα Υποβολή» και είναι σαν να την έγραψα μόλις τώρα. Και φυσικά, μεετράει κανονικά στο όριο, αφού το ίδιο ακριβώς θα συνέβαινε και αν δεν χρησιμοποιούσα τον αυτοματισμό αλλά ξανάγραφα από την αρχή μία νέα αγγελία με το ίδιο κείμενο, εικόνες κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ευχαριστώ, αλλά δεν απάντησες σε τίποτα απ' αυτά που ρώτησα!?

 

Δε θα έπρεπε αυτές οι διευκρινίσεις να είναι κάπου διατυπωμένες, να τις βλέπουν όλα τα μέλη;

το ξερω :P σε αυτα θα σου απαντησει καποιος αλλος οπως και εγινε :)εγω απλα εκανα το Open που ηθελες για αυτο και δεν εγραψα κατι παραπανω και απλα εγραψα την ανοιξα.this was the half part

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα.

Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω.

Πως γίνεται στο προφίλ μου στην τελευταία ενέργεια που φαίνεται ότι είμαι απενεργοποιημένος,

να μην γράφει την ώρα και ημερομηνία αλλά να αναγράφεται (Προσωπικό)

Δεν μπορώ να βρω κάποια λειτουργία στην επεξεργασία του προφίλ μου.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανώνυμη σύνδεση

Μη με προσθέσεις στη λίστα των ενεργών χρηστών

 

Απλα να δει κατα ποσο κανει αυτο που θελει.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Poulinos + Thresh

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα έξτρα, απλά να γράψεις το πλήρες, σωστό link του YouTube video. Π.χ. αν γράψεις:

https://www.youtube.com/watch?v=ItWthMcSvcg

...θα έχεις αποτέλεσμα:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

O ταχύτερος και απλούστερος τρόπος που έχω καταφέρει να εντοπίσω, είναι να χρησιμοποιώ το link που προκύπτει μέσω του share.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Όλα τα μέλη μπορούν εν γένει να ανοίξουν νέο θέμα, με ορισμένες εξαιρέσεις: π.χ. δε μπορούν στην ενότητα "Νέα" ή αν τους έχει αφαιρεθεί αυτή η δυνατότητα λόγω ποινής από συντονιστή.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Χρόνια πολλά! Συγχαρητήρια για τη δουλειά που έχετε κάνει! Αντιμετοπιζω ένα πρόβλημα και θα ηθελα τη βοήθεια σας. Μόλις έκανα register και ήθελα δούλευαν μια αγγελία και ένα καινούργιο θέμα στο forum αλλά δεν μου δίνει την επιλογή. Μπορώ να έχω λίγη βοήθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...