Προς το περιεχόμενο

Θρίλερ με συλλήψεις για το gamato.info


prigipa_m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 775
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το "θρίλερ" που είναι; Ένα πειρατικό site είναι, έπεσαν μηνύσεις, μπουζουριάσανε τους διαχειριστές, τέλος. Ο επόμενος.

 

Το θρίλερ ειναι φίλε μου οτι εδω το σύστημα λειτούργησε αστραπιαία σε συλλήψεις,οταν ομως εμάς μας ληστεύουν αυτοι που διαχειρίζονται το σύστημα συστηματικά τοτε το σύστημα ειναι αργόστροφο επιτηδευμένα,και εμεις δεν μπορούμε να κάνουμε(η άπλα δεν κάνουμε) τίποτα γι'αυτο ξύπνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θρίλερ ειναι φίλε μου οτι εδω το σύστημα λειτούργησε αστραπιαία σε συλλήψεις,οταν ομως εμάς μας ληστεύουν αυτοι που διαχειρίζονται το σύστημα συστηματικά τοτε το σύστημα ειναι αργόστροφο επιτηδευμένα,και εμεις δεν μπορούμε να κάνουμε(η άπλα δεν κάνουμε) τίποτα γι'αυτο ξύπνα.

 

Ε ναι!!! άλλο πράμα να κυνηγάς οπλισμένους λίστες, αποφασισμένους να πουλήσουν ακριβά το τομάρι τους και άλλο πράμα να συλλάβεις δέκα κομπιουτεράδες που δεν έχουν κότσια ούτε κότα να σφάξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-1, -1

 

Καλό απόγευμα :-)

 

Τι πά' να πει «-1» προς την τοποθέτησή μου; Ότι αυτός που αιτήθηκε την άρση τού απορρήτου των επικοινωνιών δεν επικαλέστηκε το Άρθρο 374 τού Π.Κ.; Ή ότι δεν δικαιούται να το επικαλεστεί (άλλωστε, τελικά την αθωότητα ή μη δεν την κρίνει ο Εισαγγελέας, αλλά αποφασίζεται σε δίκη). Ή μήπως ότι κάποιος που παρανόμησε μπορεί να επικαλεστεί παρανομία τρίτου που παραμένει ατιμώρητος, ώστε να μη διωχθεί ο ίδιος (δεν υπάρχει τέτοια πρόβλεψη στον Νόμο, ούτε θα την ήθελες κι εσύ αν σου έκλεβα 1200€ και δεν μπορούσες να πετύχεις την καταδίκη μου επειδή το δικαστήριο θα σου έλεγε «εδώ άλλοι κλέψαν εκατομμύρια και είναι ελεύθεροι — άσε να πιάσουμε εκείνους πρώτα»); Dura lex, sed lex.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντι να κοιταξουν ΠΡΩΤΑ για τους πραγματικους κυβερνο-εγκληματιες, για αυτους που ποσταρουν βιντεο με παιδακια,

(και να μη παμε μονο στους ξενους, και τους δικους μας που πισω απο στα ιερα απαφτωνουν τα παιδακια),

 

κοιτανε να μη χασουν τα 13α τρισεγκονα του/τις καθε καλλυτεχνη τα λεφτα που θα βγαζει και τοτε η οικογενια λογο της 13ης προγιαγιας τους

 

Βρε προτεραιοτητες που εχουμε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα γίνει μωρέ με τις προτεραιότητες όλοι μαζί?

Το θέμα είναι αυτό. Κλείνει το gamato και διώκεται.

Τι θέλετε τώρα, να πιάσουμε φιλοσοφική συζήτηση για το τι θα μπορούσε να κάνει καλύτερα η αστυνομία ή μήπως να το ανάγουμε και σε επίπεδο πολιτικής εξουσίας.

 

Μου θυμίζει όταν πηγαίναμε σχολείο και μας έκανε παρατήρηση ο δάσκαλος γιατί μιλούσαμε και μερικά καθυστερημένα απαντούσαν με θράσος "και γιατί δεν κάνετε παρατήρηση και στον Κωστάκη που μιλάει και σκαλίζει τη μύτη του;".

 

Όταν προσπαθούμε να ασκήσουμε κριτική όταν είμαστε ένοχοι, αυτόματα μειώνεται το κύρος της κριτικής μας.

 

Κατά τα άλλα, μη σκάτε, κάτι θα βρεθεί πάλι. Είναι ακόμα αρκετά μακριά από το να μαντρώσουν το net. Ό,τι μπορούν κάνουν βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτο σημερα ηταν τοσο πεσμενη η κινηση στον gr-ix;

http://www.gr-ix.gr/services/statistics/total/switch.gr-ix.gr_total-day.png

Παντως, ο ελληνικος private tracker που χρησιμοποιω αποκλειστικα τα τελευταια 4 χρονια ζει και βασιλευει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ η επίσημη ανακοίνωση της αστυνομίας

 

Πολύ ζήλο επιδεικνύει η ανακοίνωση της ΕΛ.ΑΣ για την ανάδειξη των ζημιών που προκαλεί η πειρατία στην ελληνική οικονομία και κοινωνία... :rolleyes:

Σημείωση: η υπογράμμιση δεν είναι δικιά μου, είναι της ίδιας της ανακοίνωσης. :devil:

 

Με εξαίρεση τις απώλειες από τις ισοτιμίες, οι οικονομικές απώλειες για την Ελλάδα ανέρχονται σε €171 εκατομμύρια μόνο για παράνομο λογισμικό ενώ αν προσθέσουμε και τα Πνευματικά δικαιώματα από τις Κινηματογραφικές ταινίες ,μουσικά τραγούδια, παιχνίδια κ.α συνολικά οι απώλειες τα τελευταία 7 έτη σύμφωνα με τις πρώτες εκτιμήσεις των εταιρειών πλησιάζουν το 1 δις ευρώ, το οποίο μεταφράζεται σε λιγότερες θέσεις εργασίας και μειωμένη ανταγωνιστικότητα για τον εγχώριο κλάδο της Πληροφορικής, μουσικής και θεαμάτων.

 

 

 

 

Επίσης, μόνο σε εμένα φαίνονται υπερβολικά αυτά τα νούμερα??

Και την φοροδιαφυγή που την είδαν? Εκτός και αν ταυτίζουν (αχ με πόση αφέλεια τα παιδιά) κάθε κατέβασμα με μια χαμένη πώληση. B)

 

Η εν λόγω ιστοσελίδα είχε 850.000 μέλη και δεχόταν καθημερινά 16.000.000 επισκέψεις όπου ήταν το δημοφιλέστερο Ελληνικό site παράνομου διαμοιρασμού Κινηματογραφικών Ταινιών ,Μουσικών κομματιών, Λογισμικού, Παιχνιδιών κ.α. με αποτέλεσμα να υπάρχει μεγάλη οικονομική ζημιά στις εταιρείες εμπορίας αυτών παράλληλα με την φοροδιαφυγή.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις διενεργηθείσες έρευνες, κατασχέθηκαν συνολικά είκοσι επτά (29) σκληροί δίσκοι, εκ των οποίων οι δύο (2) εξωτερικοί, πέντε (5) φορητοί υπολογιστές, εξακόσιοι τέσσερις (604) οπτικοί ψηφιακοί δίσκοι.

 

 

Δυσλεκτικός το έγραψε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...