Προς το περιεχόμενο

Colin McRae: Dirt 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι να σου πω ρε φιλε. δεν με ενθουσιαζει οσο το dirt 2. να φανταστεις ειχα πανω απο 300 ωρες

σιγουρα στο pc και στο ps3. το ειχα λιωσει ασχημα. αυτο μου φαινεται πολυ κυριλε

τα φωτα στα αυτοκινητα φαινονται τελειως ψευτικα οταν φορτωνει για να παει στον αγωνα

το αλλο το ειδατε? υπαρχουν φωτογραφοι πιο μπροστα απο εμας οταν τρεχουμε και μολισ φτανουμε κοντα τους

τρεχουν και πηδανε τα διαχωριστικα χαχααχχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 471
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μ'αρεσε τρομερά το παιχνίδι, είναι και απίστευτα ελαφρύ.Σε 1680Χ1050 τα έχω ολα φουλ,δίχως το παραμικρό θέμα.

 

Αν και δε παίζω ραλλάκια γενικότερα,το παιχνίδι είναι καταπληκτικό.Δεν έχω ομως τιμονιέρα και εκνευρίζομαι με το πληκτρολόγιο.

 

Για χαβαλέ μιας ώρας πάντως είναι οτι πρέπει.

 

Χωρίς καμμιά βοήθεια και χωρίς να χρησιμοποιώ το ρολλ μπακ θα έλεγα πως είναι απο μέτριο εώς δύσκολο το παιχνίδι.Ισως φταίει φυσικά που δεν ασχολούμαι με παρεμφερή παιχνίδια κιόλας...

 

Y.G. παίδες,γιατί στα ράλλυ έχει μόνο 2 ειδικές; μηπως υπάρχει κάποιο mod για "κανονικό" ράλλυ;

Επεξ/σία από kanesaxo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το παθενω αυτο, για δες τι βρηκα

 

DiRT 3 Controls are Not Saving – Profile Saving Fix

If you are using any controller connected to your PC for the game, use any button on it to start the game. Don’t press any keyboard button when the menu that says ‘Press Start Button’ comes, wait for the game to react to your controller and once it does, you will have to use the same button to start the game everytime. That’s your start button basically, from there onward, the controls will save.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το άρχισα πριν από 1 εβδομάδα το παιχνίδι είναι πολύ ωραίο μακάρι να δούλευε το gamepad μου :/ με το πληκτρολόγιο δεν λέει και πολλά ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το παθενω αυτο, για δες τι βρηκα

 

DiRT 3 Controls are Not Saving – Profile Saving Fix

If you are using any controller connected to your PC for the game, use any button on it to start the game. Don’t press any keyboard button when the menu that says ‘Press Start Button’ comes, wait for the game to react to your controller and once it does, you will have to use the same button to start the game everytime. That’s your start button basically, from there onward, the controls will save.

δουλευει φιλε.ωραιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο εβαλα κι εγω το Dirt3 και φαινεται ενδιαφερον (αν και το παιζω με τα keys)

αλλα μολις τελειωνει μια πιστα μου λεει οτι ο λογ/σμος μου δεν εχει τη δυνατοτητα να ανεβασω στο utube... γιατι ετσι?

 

Ενα αλλα προβλημα ειναι οτι καθε πιστα αργει να ξεκινησει, περιπου 18 πληρη τριγωνακια μου γυριζουν, τοσα γυριζουν σε ολους ή εξαρταται απο το hardware του καθενος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...