Προς το περιεχόμενο

Fable III


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα εκαναν και το εβγαλαν τωρα imo.Kαμια σχεση τα 2 παιχνιδια μεταξυ τους.Ξερω πολλους που προτιμουν το στυλ παιχνιδιου του Fable III μιας και το Witcher 2 σιγουρα μπορει να γινει λιγο φορτικο για καποιους.Το Fable ειναι σαφως πιο relaxed gaming.Παρολο που αρκετοι το θαβουν το θεωρω αξιοπρεπεστατο παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ καλό είναι. Απλώς δεν είναι ΤΟΣΟ καλό όσο φαίνεται εκ πρώτης όψεως. Αν διαβάσει κάποιος τα "χαρακτηριστικά" του παιχνιδιού χωρίς να το έχει δει, λογικά θα πιστέψει ότι είναι το καλύτερο παιχνίδι της... δεκαετίας. Όταν όμως κάτσει και το παίξει, θα δει ότι η πραγματικότητα είναι λίγο διαφορετική. Οπωσδήποτε είναι must να το παίξουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπτομέρειες π σε αυτό το game πιστεύω δεν ταιριάζουν. :P

Το fable 3 δεν είναι για καθαρούς rpg fans αλλά για πιο casual/χαλαρό κοινό κ πραγματικά μ μάγεψε! Οι κριτικές για το game είναι πολυ αυστηρες..το θέμα είναι να μην to πάρεις στα σοβαρά(σε αντίθεση με το witcher) κ απλά να το ευχαριστηθείς.

Θέλει κάποιες βελτιώσεις βέβαια αλλά για κάποιον π δεν έχει παίξει το 2(εγώ) είναι καλή επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Όντως. Το ξεκίνησα σαν «σοβαρό» rpg για να διαπιστώσω γρήγορα τ αντίθετο. Είχα παίξει και το 1 πριν χρόνια αλλά δε θυμόμουν να ναι στο ίδιο κλίμα. Επίσης υπερυπερβολικά κονσολοποιημένο. Click spam με fireballs και πεθαίνουν όλοι οι αντίπαλοι, κράτα πατημένο το 1 για 10" για να χορέψεις, πάτα 1-2-2 για να παίξεις μουσική, μίλα με όλο τον κόσμο κι όλοι σου λένε και θέλουν τα ίδια κλπ

 

Δεν είναι κακό αλλά δεν είναι αυτό που περίμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βαριέσαι γρήγορα αλλά έχει καταπληκτικό soundtrack. Θυμίζει sims δεν γουστάρω να χαιρετάω 5 λεπτά έναν πολίτη για να γίνει φίλος μου... :P Επίσης όχι και diablo style το Witcher 2 δεν θα πας πολύ μακριά αν ορμάς και spamaris to αριστερό κλικ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορασα το παιχνιδι εκανα εγκατασταση πηγα να το τρεξω και καθώς κάνει update απο το Windows games live μου βγάζει το εξής μήνυμα:

Source file not found:

c:\users\Λαμπρος\destop\Media1.cab.Verify that the file exists and that you can access it.

Το αρχειο υπαρχει κανονικά σε αυτη την θεση που αναφέρεται!!!

Δεν ξέρω τι να κάνω εχω κανει εγκατασταση 3 φορες στο παιχνίδι και βγάζει συνέχεια αυτο το προβλημα!!!!

Χωρίς αυτο το update δεν μπορω να το ξεκινήσω με τιποτα.

καμια ιδέα? αν και το βρισκω δυσκολο...

post-219813-0-07043500-1306346931_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τύχη, δοκίμασε να το βάλεις στο C χύμα ή σε κάποιον κατάλογο που το path του δεν έχει ελληνικούς χαρακτήρες.

 

edit: Btw επειδή δε φαίνεται στο screen-shot, το αρχείο .cab είναι στο desktop ή ο installer;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει το παιχνίδι μόνο και μόνο για μια αποστολή με έκανε να ξανα ασχοληθώ μαζί του, είναι λες και διάβασαν το forum και έκαναν την αποστολή

 

Bowerstone market βρείτε τους 3 wizards και κάντε την αποστολή αλλα μην βιάζεστε πρέπει να ακούτε τους διαλόγους τρελό κράξιμο με χιούμορ :)

2mozaq9.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδια το παιχνιδι ολο crasαρι μετα απο 5 λεπτα παιχνιδιου με πεταει εξω με αυτο ->

 

Fable III main executable has stopped working

 

Problem signature

 

Problem Event Name: APPCRASH

Application Name: Fable3.exe

Application Version: 1.1.0.3

Application Timestamp: 4d94a571

Fault Module Name: ntdll.dll

Fault Module Version: 1.1.0.3

Fault Module Timestamp: 4d94a571

Exception Code: c0000005

Exception Offset: 014cbfab

OS Version: 6.1.7600.2.0.0.768.3

Locale ID: 1033

Additional Information 1: 0a9e

Additional Information 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Additional Information 3: 0a9e

Additional Information 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

 

 

Ξερει κανεις τι γινεται;;;;

Επεξ/σία από Tablet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tablet διάβασα πως το error σχετίζεται με το Games For Windows Live δοκίμασε να κάνεις απεγκατάσταση και να βάλεις την τελευταία έκδοση και πες μου τι έγινε..

http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?familyid=5E193CFE-F45A-4E29-B6B7-984E7802C639&displaylang=en

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...