Προς το περιεχόμενο

Fable III


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βρε παιδια εκανα install το game ολλα μια χαρα και οταν το παταω για να τρεξει δειχνει οτι φορτωνει και δεν μπαινει ποτε...τι να κανω???καμμια ιδεα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και το 2 άλλωστε. Το κακό είναι πως παραμένει μικρό, ακόμα κι αν κάτσουμε να κάνουμε ΟΛΑ τα side objectives, ακόμα κι αν μπούμε στον κόπο να αγοράσουμε ό,τι αγοράζεται. Για την κύρια ιστορία δεν το συζητώ, δεν είναι ούτε 10 ώρες παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Χμμμ... Προσωπικά αμφιβάλλω. Έχει σημασία όμως και τι έκανες την πρώτη φορά. Εγώ πχ. είχα αγοράσει τα πάντα και με εξαίρεση 1-2 demon doors και το quest με τα gnomes, είχα κάνει όλα τα άλλα.Το κακό είναι ότι ακόμα κι έτσι είναι αρκετά μικρότερο από όσο θα ήθελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωωωωω!Είμαι γιωτάς!Όσες φορές προσπαθούσα μόνος μου έβαζα [spolier],,,

, μέχρι που έκανα αντιγραφή το δικό σου να δω διαφορές!αχαχα :mrgreen:

 

 

Στην αρχή που γίνεται η μανούρα με τους αγανακτισμένους και στη συνέχεια πρέπει να σκοτώσεις είτε την elise είτε το πλήθος, η επιλογή αυτή έχει κάποια ουσιώδη επίδραση στην ιστορία;Ή απλά έχει να κάνει με το προφίλ σου και ότι προσθέτει ακόμα μια καλή/κακή πράξη;Δηλαδή θέλω να πω, αν τη σκοτώσεις προφανώς δε θα την έχεις στην πορεία της υπόθεσης.Αν δεν, θα συνεχίζουμε να πορευόμεθα μαζί ή τσάμπα θα ζήσει; :-D

 

 

Πάντως από το λίγο που έχω ασχοληθεί μαζί του μου αρέσει.Έχει το ίδιο στυλ με το πρώτο και μου αρέσει αυτό.Είναι από τα παιχνίδια που ανέκαθεν μου έκαναν κλικ και ας μην έχει να δείξει κάτι το τρομερό πλέον.Μου αρέσει ο κόσμος του, η μουσική του, οι φωνές των χαρακτήρων, το στυλ των γραφικώ του και το art directory γενικότερα, το όλο αναγγενησιακό πνεύμα που βγάζει και διάφορα τέτοια ασήμαντα για άλλους.Εμένα όμως μου αρκούν. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά καλησπέρα!!

Μου έκαναν δώρο χθες το παιχνίδι Fable 3 για υπολογιστή.

Ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να το παίζω οffline (αν ναι πως γίνεται αυτό ;; ) ή πρέπει να φτιάξω λογαριασμό για το windows LIve και να είμαι συνέχεια online;;

(To οτι θα είμαι online για το παιχνίδι σημαίνει πως θα πληρώνω παραπάνω οταν έρχεται ο λαγαριασμός του τηλεφώνου;; )

 

Αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ ας μου απαντήσει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...