Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πηγα και το ειδα χτες

σαν σχεδο ωραιο σαν λειτουργικο απλο δεν και καλο αλλα σαν gameplay me 3d ειναι χαλια δεν μπορεις να παιξεις!

ηθελα να το παρω αλλα μετα τη δοκιμη οχι

δηλ πως να παιζεισ απο συγκεκριμεν γωνια κ αν το κουνας χανεις τη θεαση κλπ

χαλι μαυρο !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα και το ειδα χτες

σαν σχεδο ωραιο σαν λειτουργικο απλο δεν και καλο αλλα σαν gameplay me 3d ειναι χαλια δεν μπορεις να παιξεις!

ηθελα να το παρω αλλα μετα τη δοκιμη οχι

δηλ πως να παιζεισ απο συγκεκριμεν γωνια κ αν το κουνας χανεις τη θεαση κλπ

χαλι μαυρο !!

 

Σοβαρά μιλάμε για τέτοια πατάτα?? :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τον ξαδερφο μου πηγα κ αυτος αηδιασε μου λεει δεν ευχαριστιεσαι παιχνιδι ετσι

και δικιο εχει

ενας που ειναι ασχετος με τα βιντεο παιχνιδια

και ειναι πιο αντικειμενικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα σημερα και εγω. Λοιπον αυτα που λενε ειναι αληθεια, πρεπει να κρατας το μηχανημα σε συγκεκριμενη γωνια για να βλεπεις ωραια και ομορφα τα 3D εφε αλλιως χανετε το ματι σου και βλεπεις οτι να 'ναι. Δεν βοηθαει καθολου ουτε ο τροπος που το εχουν ετσι στο πλαισιο βεβαια που δεν σε αφηνουν να το δεις οπως θελεις και να το πιασεις οπως θελεις.

 

Δεν πιστευω οτι θα αποτελεσει προβλημα για καποιον που θα το αγορασει και θα το βλεπει σπιτι του οπως αυτος θελει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πρωσοπικά θα πάω στο Public να το δω. Tο έχουν στημένο όπως και το DS? Σε ένα σημείο οπότε πατάς μόνο τα πλήκτρα?? Όταν λέτε γωνία δεν πρέπει να το κοιτάς ακριβώς από πάνω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα σημερα και εγω. Λοιπον αυτα που λενε ειναι αληθεια, πρεπει να κρατας το μηχανημα σε συγκεκριμενη γωνια για να βλεπεις ωραια και ομορφα τα 3D εφε αλλιως χανετε το ματι σου και βλεπεις οτι να 'ναι. Δεν βοηθαει καθολου ουτε ο τροπος που το εχουν ετσι στο πλαισιο βεβαια που δεν σε αφηνουν να το δεις οπως θελεις και να το πιασεις οπως θελεις.

 

Δεν πιστευω οτι θα αποτελεσει προβλημα για καποιον που θα το αγορασει και θα το βλεπει σπιτι του οπως αυτος θελει.

 

 

 

εγω παλι το πηρα στα χερια μου και το πηγα οπως και οπου ηθελα !

το θεμα ειναι οτι ειναι κουραστικο και δεν ευχαριστιεσαι δεν μπορεις να παιζεισ και να καθεσαι με μοιρογνωμονιο

με το 3δ διακοπτη επεξα και οταν το βγαζεις δειχνει μια χαρα σαν το παλιο ds με καλυτερα γραφικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου φενονται, ειναι υπερβολικες. Μην κοιτατε παιχνιδια απο το ελλαδισταν. Αγοραστε απο εξω και θα ειστε μια χαρα. Εδω περα οι δικοι μας εβαλαν νταβατζιλικι 20-25 ευρω εξτρα στο ιδιο το μηχανημα και νομιζατε οτι θα "χαριζανε" στα παιχνιδια?

 

Edit: μονο το EBW δειχνει να εχει σωστη τιμη απο τα ελληνικα καταστηματα στο μηχανημα. Για τα παιχνιδια ειδα μερικα που εχουν "αποδεκτες" τιμες για κατι καινουργιο αλλα γενικα ειναι αρπαγμενες αρκετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα κ γω χθες απο κοντα.Πολυ ωραιο το μηχανημα και δεν αντιμετωπισα προβλημα στο κρατημα και στην αισθηση του 3D.Οκ, αν το στριψεις αρκετα χανεται η ψευδαισθηση αλλα δεν συμβαινει με το παραμικρο οπως λενε πολλοι, ουτε το βρηκα κουραστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τοσα χρονια οι τιμες ειναι ιδιες τωρα σας φανηκαν αποτομα ολα ακριβα;;;στην τελικη ειναι ολοφρεσκο μηχανημα.ειναι δυνατον να σας φαινετε ακριβο

 

αυτο http://www.plaisio.gr/Gaming/Games/3DS-Games/NBGE-Ridge-Racer-3D-3DS-1045634.htm που ειναι ολοκαινουργιο

 

το οποιο εχει σχεδον ιδια τιμη με αυτο http://www.plaisio.gr/Gaming/Games/Nintendo-DS/Nintendo-New-Super-Mario-Bros.htm που ειναι και παλια κυκλοφορια;

 

το e-bay και το εξωτερικο ειναι φιλοι μας αλλωστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε να δεις γενικα η Nintendo δεν εχει προσφορες στα παιχνιδια της οσο παλια και να ειναι. Ειναι ενα απο αυτα τα βηματα της που την πανε πισω. Απο την αλλη η Nortec ειναι τραγικη σαν εταιρια, τοσο απο αποψη τιμων οσο και απο αποψη "καταστροφης" του κουτιου με τα ηλιθια αυτοκολητα τους.

 

Τουλαχιστον απο εξωτερικο και e-bay βρισκεις τα παιχνιδια σε τιμες που πραγματικα λες "οκ, αξιζει". Τωρα να πληρωσω για κατι οπως το Nintendogs and cats 40+ ευρω ε δεν το λες και οτι καλυτερο.

 

Εν το μεταξυ πηγα χθες στα public και ετυχε να το δω και εκει το μηχανημα. Το ειχαν πολυ ποιο ελευθερο και μπορεσα να το πιασω σωστα στα χερια μου. Μπορω να πω οτι δεν αντιμετωπισα καποιο προβλημα, αυτο που φανταζομουν δηλαδη αν καποιος το παρει για σπιτι του δεν υπαρχει κανενα θεμα με το 3D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε να δεις γενικα η Nintendo δεν εχει προσφορες στα παιχνιδια της οσο παλια και να ειναι. Ειναι ενα απο αυτα τα βηματα της που την πανε πισω. Απο την αλλη η Nortec ειναι τραγικη σαν εταιρια, τοσο απο αποψη τιμων οσο και απο αποψη "καταστροφης" του κουτιου με τα ηλιθια αυτοκολητα τους.

 

Τουλαχιστον απο εξωτερικο και e-bay βρισκεις τα παιχνιδια σε τιμες που πραγματικα λες "οκ, αξιζει". Τωρα να πληρωσω για κατι οπως το Nintendogs and cats 40+ ευρω ε δεν το λες και οτι καλυτερο.

 

Εν το μεταξυ πηγα χθες στα public και ετυχε να το δω και εκει το μηχανημα. Το ειχαν πολυ ποιο ελευθερο και μπορεσα να το πιασω σωστα στα χερια μου. Μπορω να πω οτι δεν αντιμετωπισα καποιο προβλημα, αυτο που φανταζομουν δηλαδη αν καποιος το παρει για σπιτι του δεν υπαρχει κανενα θεμα με το 3D.

 

Για εσάς που είδατε το 3D είναι χειρότερο από αυτό με τα γυαλιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ειδα μονο το Ridge Racer δεν μπορω να πω οτι παρατηρησα κατι διαφορετικο. Δεν ειναι φυσικα και το καλυτερο δειγμα το Ridge Racer, σιγουρα θα προσπαθησω να δω κατι αλλο καποια αλλη φορα. Καποιο απο τα built in demo ας πουμε για να δω απλα επιδειξη δυνατοτητων 3D. Μακαρι να μπορουσα να δω το Metal Gear video demo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...