Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναλυτικότατη κάλυψη του event στο Mall εδώ.

 

Κάλυψη του Press Event της Nortec για τον ίδιο σκοπό εδώ.

ωραιος

απο οτι βλεπω ειναι και η αφεντια σου μεσα

γραφεις για το ninty?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντελώς τυχαία βρήκα αυτό το site και θα έχει το 3DS στα 236€!

 

Link

 

Δεν έχω παραγγείλει από εκεί και δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο ή πόσο καιρό κάνει για να το φέρει Ελλάδα, και αν το φέρνει Ελλάδα. Αλλά νομίζω ότι η τιμή είναι αρκετά καλή!

 

Το θέμα είναι όμως πως αν παραγγείλουμε κάποιο 3DS από ένα eshop από Ευρώπη και έχει μετά dead pixel(s) στην οθόνη, τι κάνουμε; Ενώ αν δεν κάνω λάθος εδώ, το γυρνάς πίσω και στο αντικαθιστάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φένεται ότι και στο Nintendo 3DS τα παιχνίδια θα είναι έτσι πάλι για παιδιά όπως το DS. Αν κάνω λάθος ας με διαψευσει καποιος. Πάντως η τιμή ακούγεται μεγάλη αλλα αν σκεφτήτε το 3D χωρίς γυαλιά και τις 3D φωτογραφίες μου φένεται η τιμή είναι φοβερή. Αλλά ακόμα ακριβή για μένα. Γιατί με τέτοια τιμή πας και πέρνεις ένα xbox 360 ή playstation 3 [με κανα 30 ευρώ παραπάνω] και μπορείς να παίξεις και multiplayer. Οι φορητές κονσόλες κατά την γνώμη μου είναι για "μοναχικούς τύπους".

 

Υ.Σ.: Μήπως ξέρει κανείς αν συνδέετε με τηλεόραση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φένεται ότι και στο Nintendo 3DS τα παιχνίδια θα είναι έτσι πάλι για παιδιά όπως το DS.α) Αν κάνω λάθος ας με διαψευσει καποιος. Πάντως η τιμή ακούγεται μεγάλη αλλα αν σκεφτήτε το 3D χωρίς γυαλιά και τις 3D φωτογραφίες μου φένεται η τιμή είναι φοβερή. Αλλά ακόμα ακριβή για μένα. Γιατί με τέτοια τιμή πας και πέρνεις ένα xbox 360 ή playstation 3 [με κανα 30 ευρώ παραπάνω] και μπορείς να παίξεις και multiplayer. Οι φορητές κονσόλες κατά την γνώμη μου είναι για "μοναχικούς τύπους".

 

Υ.Σ.: Μήπως ξέρει κανείς αν συνδέετε με τηλεόραση?

α)σε διαψευδω εγω

β)κανεις λαθος...

δεν θα ξεχασω πριν καμια 10αρια χρονια οταν παιζαμε pokemon με την παρεα μου... :lol: :lol:

μιλαμε για επικες μαχες

τωρα με την χρηση του wifi ολα ειναι πανευκολα και ο ενδεχομενος αντιπαλος απο οποιοδηποτε σημειο της Γης :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α)σε διαψευδω εγω

β)κανεις λαθος...

δεν θα ξεχασω πριν καμια 10αρια χρονια οταν παιζαμε pokemon με την παρεα μου... :lol: :lol:

μιλαμε για επικες μαχες

τωρα με την χρηση του wifi ολα ειναι πανευκολα και ο ενδεχομενος αντιπαλος απο οποιοδηποτε σημειο της Γης :-)

 

Καλά σίγουρα αλλά το ίδιο είναι να παίζεις με έναν άγνωστο από ότι με έναν φίλο σου? Πάντως τα καταστήματα θα μπορούσαν να κάνουν μια προσφορά πχ. 2 nintendo 3DS 450 ευρώ. Έτσι θα υπήρχαν περισσότερες πωλήσεις... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά σίγουρα αλλά το ίδιο είναι να παίζεις με έναν άγνωστο από ότι με έναν φίλο σου? Πάντως τα καταστήματα θα μπορούσαν να κάνουν μια προσφορά πχ. 2 nintendo 3DS 450 ευρώ. Έτσι θα υπήρχαν περισσότερες πωλήσεις... :rolleyes:

μα μπορεις να παιξεις και με τον φιλο σου φυσικα...

συνδεονται ασυρματα μεταξυ τους

οσο για το 2 3ds στα 450ε, στα 3 το τεταρτο δωρο κλπ, προκειται για μεγαλες πολυεθνικες εταιρειες οχι για την λαικη της γειτονιας... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο marketing manager της Nortec έδωσε μια συνέντευξη μιλώντας για το Nintendo 3DS και το λανσάρισμά του http://bit.ly/gSJzfD

 

ενδιαφέρον συνέντευξη. Δεν υπάρχει τρόπος όμως να πάρουμε την κονσόλα με κανα 200ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αυτά είναι! Τα 249$ σε εμάς τους πλούσιους Ευρωπαίους μεταφράζονται ως 249€ και όχι ως 180€ όπως θα έπρεπε.

Αλλά δεν σταματάει εδώ, μιας και στους ακόμη πιο πλούσιους Έλληνες τα 249€ μεταφράζονται ως 269€. http://www.skroutz.gr/s/316771/Nintendo-3DS.html?keyphrase=3ds

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...