Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Καλά βρε παιδιά, αυτά έχουν ανακοινωθεί μήνες τώρα; Δεν τα είδατε πουθενά;

 

 

Για να είμαι ειλικρινής, δεν είχα δώσει σημασία στα news που αφορούσαν το Fates. Όπως έχω ξαναπεί, για μένα το Awakening είναι το καλύτερο game του 3DS, επομένως δεν χρειαζόταν να διαβάσω νέα για το Fates, μου αρκούσε μόνο το γεγονός ότι ήταν sequel του Awakening για να βάλω προπαραγγελία.

 

Οπότε μόλις το έβαλα και είδα ότι λείπουν τα ιαπωνικά dubs έφαγα φρίκη. Το game είναι unplayable για μένα με english dubs. Χάνει όλη τη μαγεία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Όποιος δεν πρόλαβε να προπαραγγείλει τη special edition του Fire Emblem fates να κοιτάει το αμαζον Γερμανίας, εζω δει τις τελευταίες μέρες και second batch για τον Ιούνιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Έριξα μια ματιά το πρωί απο περιέργεια και είδα να την πουλάνε στο amazon, τρίτοι πωλητές στα 270€. Ποιός θα δώσει τόσα;

Εννοώ από το ίδιο το αμαζον στα 79.99

Ήταν ανοιχτό πριν 1-2 ώρες, δεν πρόλαβα να το ανεβάσω όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ από το ίδιο το αμαζον στα 79.99

 

Το είδα και εγώ αυτό!

Αλλά ενώ έχω ενεργοποιήσει το 1-click order δεν το έχω προλάβει!!!Είμαι γκαντέμης!

Έριξα μια ματιά το πρωί απο περιέργεια και είδα να την πουλάνε στο amazon, τρίτοι πωλητές στα 270€. Ποιός θα δώσει τόσα;

Στο ebay η τιμή ξεκινά από 160 ευρώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το είδα και εγώ αυτό!

Αλλά ενώ έχω ενεργοποιήσει το 1-click order δεν το έχω προλάβει!!!Είμαι γκαντέμης!

 

Στο ebay η τιμή ξεκινά από 160 ευρώ..

Θα προσπαθώ να το τσεκάρω!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εννοώ του αμαζον.

Πάντως κανένα ελληνικό κατάστημα δεν θα φέρει από ότι βλέπω τη special...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ του αμαζον.

Πάντως κανένα ελληνικό κατάστημα δεν θα φέρει από ότι βλέπω τη special...

αααα..οκ!

Στο amazon έχουν μείνει οι πωλητές από 197 ευρώ και πάνω!Ειχε ξεκινήσει και εκεί με τιμές από 125 ευρώ.

 

Οσο για τα ελληνικά καταστήματα σιγά μη το φέρουν.Εκτός και αν το φέρουν με την δόση του Ιουνίου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

αααα..οκ!

Στο amazon έχουν μείνει οι πωλητές από 197 ευρώ και πάνω!Ειχε ξεκινήσει και εκεί με τιμές από 125 ευρώ.

 

Οσο για τα ελληνικά καταστήματα σιγά μη το φέρουν.Εκτός και αν το φέρουν με την δόση του Ιουνίου....

Κάποια στιγμή θα το πετύχεις το δεύτερο batch, απλώς θα έρθει πιο αργά!!!

Κοίτα για την ιστορία ρώτησα το console club αν θα το φέρει και μου απάντησε ότι ο προμηθευτής του μπορούσε να στείλει μόνο τις κανονικές εκδόσεις.

Όσων αφορά τις τιμές ebay,marketplace amazon κτλ, η σπανιοτητα του cartridge (3-->1, με το revelation να είναι μόνο σε dlc)+ τη ζήτηση, προφανώς αυξάνει την τιμή :/.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια στιγμή θα το πετύχεις το δεύτερο batch, απλώς θα έρθει πιο αργά!!!

Κοίτα για την ιστορία ρώτησα το console club αν θα το φέρει και μου απάντησε ότι ο προμηθευτής του μπορούσε να στείλει μόνο τις κανονικές εκδόσεις.

Όσων αφορά τις τιμές ebay,marketplace amazon κτλ, η σπανιοτητα του cartridge (3-->1, με το revelation να είναι μόνο σε dlc)+ τη ζήτηση, προφανώς αυξάνει την τιμή :/.

Για το console club το γνωρίζω γιατί είχα επικοινωνήσει και εγώ μαζί τους.

Να το πετύχω θέλω...το πότε θα έρθει δεν με αγχώνει..Μετά θα ανησυχώ για το αν περάσει η κάρτα (έχω Πειραιώς)!!Μην προλάβω την παραγγελία και σκαλώσει εκεί μετά!!!

Θα φρικάρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το console club το γνωρίζω γιατί είχα επικοινωνήσει και εγώ μαζί τους.

Να το πετύχω θέλω...το πότε θα έρθει δεν με αγχώνει..Μετά θα ανησυχώ για το αν περάσει η κάρτα (έχω Πειραιώς)!!Μην προλάβω την παραγγελία και σκαλώσει εκεί μετά!!!

Θα φρικάρω!

 

Να βγάλεις κάρτα revolut που είναι σίγουρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

μπα!Δεν το κόβω να γίνεται αυτό!

Είναι πολύ εύκολο να βγάλεις. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι ένας τραπεζικός λογαριασμός.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...