Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιζει κανεις Yokai watch? σκεφτομαι να παω να το τσιμπησω σημερα 

 

Το demo που δοκιμασα μου αρεσε, αλλα εχω τοσο μεγαλο backlog που το αφηνω για λιγο αργοτερα.

 

Απο αυριο το ocarina of time μπαινει στα Nintendo Selects και η τιμη του θα ειναι 20€!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικα το πηρα χθες μιας και το βρηκα στα 33 εουρος, θα γραψω εντυπωσεις οταν το αρχισω αλλα ετσι κ αλλιως νομιζω ειναι αρκετα καλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

Υπέροχα news guys.

Η deep silver είναι ο νέος συνεργάτης της Sega & Atlus και θα φέρει στην Ευρώπη και σε physical τα SMT IV :Apocalypse και 7th Dragon III Code: VDF.

 

Οι ημερομηνίες αναμένονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

YES! Επιτέλους μια σοβαρή εταιρία να συνεργαστεί μαζί τους για τη διανομή των παιχνιδιών της Atlus! Το αν έχουμε λεφτά να τα πάρουμε είναι άλλο θέμα αλλά αφού θα κυκλοφορήσουν και σε φυσική μορφή οι πιθανότητες αυξάνουν προς την απόκτηση τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, σκέφτομαι τις τελευταιες μέρες να αγοράσω ένα 3ds xl για να ασχολούμαι τα βράδυ στη δουλειά. Από Ότο είδα κυκλοφορούν αρκετοί ωραίοι τίτλοι για τη κονσόλα όπως Zelda,pokemon τα οποία παλαιότερα τα έλιωνα.

Παρατήρησα όμως ότι δεν υπάρχει ιδιαίτερη διαθεσοτητα για την κονσόλα ειδικά από μεγάλες αλυσίδες και οι τιμές στο skroutz έχουν αρκετή απόκληση μεταξυ τους. Έχετε να προτείνετε κάποιο πακετάκι εσείς σε νορμάλ τιμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, σκέφτομαι τις τελευταιες μέρες να αγοράσω ένα 3ds xl για να ασχολούμαι τα βράδυ στη δουλειά. Από Ότο είδα κυκλοφορούν αρκετοί ωραίοι τίτλοι για τη κονσόλα όπως Zelda,pokemon τα οποία παλαιότερα τα έλιωνα.

Παρατήρησα όμως ότι δεν υπάρχει ιδιαίτερη διαθεσοτητα για την κονσόλα ειδικά από μεγάλες αλυσίδες και οι τιμές στο skroutz έχουν αρκετή απόκληση μεταξυ τους. Έχετε να προτείνετε κάποιο πακετάκι εσείς σε νορμάλ τιμη;

 

https://www.skroutz.gr/s/5844037/Nintendo-3DS-XL-Silver-and-Black-Mario-Kart-7.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την πρόταση σου, βλέπω όμως ότι το συγκεκριμένο που πρότεινες είναι το απλό 3ds xl και όχι το new 3ds xl. Μήπως σε αυτή τη τιμή θα ήταν καλύτερο το http://www.skroutz.gr/s/9194468/Nintendo-New-3DS-XL-Monster-Hunter-Generations-Edition.html ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το XL ειναι μονοδρομος το monster hunter gen πακετο, ειναι και πανεμορφο..

Δεν το σκεφτεσαι για το κανονικο μεγεθος; Εχεις μεγαλα χερια; Γιατι το λευκο που βλεπω στα 165€ ειναι σουπερ τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το XL ειναι μονοδρομος το monster hunter gen πακετο, ειναι και πανεμορφο..

Δεν το σκεφτεσαι για το κανονικο μεγεθος; Εχεις μεγαλα χερια; Γιατι το λευκο που βλεπω στα 165€ ειναι σουπερ τιμη.

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω τεράστια χέρια, απλά είπα να προτιμήσω το xl καθαρά μόνο για το μέγεθος της οθόνης. Βλέποντας όμως λίγα συγκριτικά στο youtube βλέπω ότι το μέγεθος οθόνης στο απλό και στο xl δεν είναι τόσο μεγάλη ώστε να δικαιολογεί τα 80 ευρώ παραπάνω.

Οπότε σκέφτομαι σοβαρά να καταλήξω στο απλό, και εάν το βρω και σε κάποιο άλλο χρώμα ακόμα καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το μέγεθος δεν αποτελεί πρόβλημα τότε και το μικρό μια χαρά θα σε βολέψει και με τη διαφορά τσιμπάς 2-3 παιχνίδια της επιλογής σου να γουστάρεις. Είναι και κανονικό φορητό το μικρό, χωράει παντού. Χάνεις μόνο σε μέγεθος οθόνης και σε μπαταρία σε σχέση με το XL. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν στιγμες που θα ηθελα την οθονη του XL οπως πχ στο Monster Hunter αλλα γενικα με εχει βολεψει παρα πολυ το μεγεθος του standard 3ds που δεν θα το αλλαζα. Το οτι χωραει στην τσεπη ειναι μεγαλο +!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας!Χτες αγορασα για την κοπελα μου ενα Nintendo 3DS.

Υπαρχει τροπος να χακαριστει η συσκευη για να κατεβαζω παιχνιδια και να μπαινουν στην καρτα μνημης;

Δεν μπορω να βρω οδηγο στα Ελληνικα και δεν ειμαι και σιγουρος αν οτι εχω βρει κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έπαθα ρε παιδιά, τι έπαθα! Διάβασα κάπου ότι το Νοέμβρη περιμένουμε Pokémon Gen. VII (Sun & Moon). Ε και δεν ήθελα πολύ, μετά από μία ώρα είχα παραγγείλει ένα μαύρο New 3DS. Ούτε που έκατσα να το σκεφτώ, αν πρέπει, αν θα 'χω χρόνο, αν, αν.

 

:mrgreen:

 

Ε, μιας και ξαναμπήκα σ' αυτό τον κόσμο (η τελευταία μου "κονσόλα" ήταν το GameBoy Advance) ... δε μου προτείνετε κάνα δοκιμασμένο παιχνιδάκι, μέχρι να 'ρθει το φθινόπωρο;

 

Με όσα έχω δει να κυκλοφορούν, μάλλον κάνα Mario Kart θα πάρω να περνάω την ώρα μου, αλλά θέλω να δω και τι άλλο (δοκιμασμένο, που να λέει) υπάρχει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...