Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την απλή θα αγοράσω έτσι κι αλλιώς. Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα ή την ευχαίρια να προλάβω τις limited του amazon :(

Και θα πάρεις τις άλλες 2 ως DLC??

Τεσπα..

Τοτε να τις αγοράσεις απο το skroutz.Μην περιμένεις το Public γιατί και να τις φέρει θα είναι πιο ακριβές.

 

Υποσημείωση: Το Bravely Second το είχε φέρει το Public μια εβδομάδα μετα την επίσημη κυκλοφορία του.Αν κανει το ίδιο με τα Fire Emblem λογικά θα τα φέρει έως την άλλη εβδομάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι θα αγοράσω μία από τις εκδόσεις μόνο . Ευελπιστώ πως κάποια στιγμή θα κάνουν έκπτωση στο eshop τις άλλες εκδόσεις :-)

Αν αγοράσεις την μια έκδοση μπορείς να πάρεις τις άλλες εκδόσεις ως DLC στην μισή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Really??Ποιος?

Δεν έχουν αποκαλύψει το όνομα. Το διάβασα σε άλλο forum από άτομο που είχε συνεργασία με την παλιά αντιπροσωπία

 

http://www.ninty.gr/showthread.php?t=15671&page=8 

 

διάβασε το ποστ 78

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είχα πάει στο console club την προηγούμενη εβδομάδα μου είχαν πει ποια εταιρία μάλλον θα έπαιρνε τα nintendo, δυστυχώς δεν θυμάμαι το όνομα.

Αν δεν είσαι του χώρου μάλλον δεν την ξέρεις.

 

Δεν ξέρω αν όντως θα είναι εκείνη.

 

 

Ελπίζω να μάθουμε σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είχα πάει στο console club την προηγούμενη εβδομάδα μου είχαν πει ποια εταιρία μάλλον θα έπαιρνε τα nintendo, δυστυχώς δεν θυμάμαι το όνομα.

Αν δεν είσαι του χώρου μάλλον δεν την ξέρεις.

 

Δεν ξέρω αν όντως θα είναι εκείνη.

 

 

Ελπίζω να μάθουμε σύντομα.

Μα να μην θυμάσαι κάτι τόσο σημαντικό??

Ξέρω 1-2 άτομα του χώρου αλλά δεν μου λένε οι σκασμένοι!!

Οπότε ας περιμένουμε και ας προσευχηθούμε ολοι μαζί να τελειώσει αυτό το μαρτύριο,αυτή η αγωνία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το άκουσα καλά γι' αυτό.

Άσε που μου φάνηκε άγωστο.

 

Πάντως είχα δει κάποιον στο wii u θέμα να αναφέρει την Zegetron αλλά όταν το ανέφερα στο μαγαζί μου είπαν μακάρι να την έπαιρνε η Zegetron την αντιπροσωπία. :P

 

 

Άντε να δούμε τι θα κάνουν και εκείνοι.

Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ θέλω να φέρουν και pokemon events όσο γίνεται, η nortec έκανε καλή δουλειά σε αυτό το τομέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λύστε μου μια απορία, όποιος ξέρει. Ξεκίνησα την Special Edition του Fates. Η Special edition περιλαμβάνει και το Conquest και το Birthright. Δεν θα έπρεπε να με ρωτήσει ποιό θέλω να παίξω από τα δύο; Έχω φτάσει στο τρίτο chapter κι ακόμα δεν μου έχει αναφέρει κάτι.

 

Μήπως έχω καταλάβει κάτι λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα και εγώ χθές την special του Fire Emblem. Πήγα με Hoshido (Birthright). Η hard δυσκολία μου σπάει λίγο τα νεύρα αλλά θα το συνηθίσω. Μαλακία όμως που δεν αφήνει να την ξαναανεβάσεις μετά αν την πας στο easy. Μέχρι τώρα καλό μου φαίνεται πάντως αν και δεν έχω "δεθεί" με τους χαρακτήρες ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...