Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
18 hours ago, theoritikos said:

Λέω να αγοράσω αυτό το grip για το 2ds xl. Το έχει δοκιμάσει κανένας σας?

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο εναλλακτικό ?

Εγώ περιμένω αυτό από το Ali. 

2 hours ago, easyriderktm said:
  Hide contents

 

Μόνο grip στην μισή τιμή.

Μην το πάρεις αυτό, μαν, καλύτερα να μην βάλεις καθόλου grip αν είναι να βάλεις αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
1 hour ago, czarjuly said:

Δεν εχω καρτα και δεν μπορω να ψωνισω on line για αυτο λεω αν υπαρχει σε ελληνικο μαγαζι με αντικαταβολη

Ναι, αρχηγέ, πως γίνεται να μην έχεις κάρτα λέω, 2020 έχουμε. Πώς ζεις ξέρω 'γω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Malthador είπε

Εγώ περιμένω αυτό από το Ali. 

Μην το πάρεις αυτό, μαν, καλύτερα να μην βάλεις καθόλου grip αν είναι να βάλεις αυτό. 

Τελικά ποιο παρήγγειλες? Χάθηκα μέσα στις παραθέσεις :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 minutes ago, theoritikos said:

Τελικά ποιο παρήγγειλες? Χάθηκα μέσα στις παραθέσεις 

https://www.google.com/amp/s/m.aliexpress.com/item/32899785423.html

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Μάλλον το ίδιο grip είναι. Στις φώτο δείχνουν να μοιάζουν πολύ μεταξύ τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
12 hours ago, Malthador said:

Τρελαίνομαι που θέλει login το ali απλά για να δεις το προϊόν... Και δε θα τους κάνω τη χάρη, ούτε cent εδώ και 2 χρόνια. Είμαι καθαρός :D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/1/2020 στις 8:33 ΜΜ, Malthador είπε

Ναι, αρχηγέ, πως γίνεται να μην έχεις κάρτα λέω, 2020 έχουμε. Πώς ζεις ξέρω 'γω;

Ασε να χω ησυχο το κεφαλακι μου ☺ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, czarjuly είπε

Ασε να χω ησυχο το κεφαλακι μου ☺ 

Κοίτα αν είναι να φοβόμαστε με τα πάντα ας μην κάνουμε τίποτα. Εγώ πλέον σχεδόν παντού με την κάρτα πληρώνω, πάντα ειδοποίηση στο κινητό για συναλλαγές και φυσικά e-banking.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια.Μπορει καποιος μυημένος  να κανει μια μικρη λιστα απο games να αρχίσω να παίζω σιγά σιγα.

Πηρα ενα  2DS XL στην γνωστή προσφορα αλλα δεν ξερω απο που να αρχίσω.

Παίζω σχεδον τα πάντα δεν ειμαι πολυ των Platforms 

Τα γνωστα που παιζουν σε site κλπ για τα καλυτερα που εχουν βγει πχ 1. Fire Emblem: Awakening 2. Professor Layton and the Miracle Mask 3. The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D 4. Shantae and the Pirate's Curse 5. Super Smash Bros 3DS 6. Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy 7. Luigi's Mansion: Dark Moon 8. SteamWorld Heist 9. Xenoblade Chronicles 3D 10. Kirby: Planet Robot 11. Fire Emblem Fates 12. Professor Layton vs. Phoenix Wright Ace Attorney 13. Pokémon Omega Ruby & Alpha Sapphire 14. Monster Hunter 4 Ultimate 15. Bravely Default 16. The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D 17. Shovel Knight 18. Metroid: Samus Returns 19. Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia 20. Monster Hunter Generations 21. The Legend of Zelda: A Link Between Worlds 22. Animal Crossing: New Leaf 23. Reseident Evil Revelations 24. Kid Icarus: Uprising 25. Super Mario 3D Land

Υπάρχουν κάποια πιο ψαγμενα απο τα πολυ γνωστα?

Γενικά εσας που εχετε παίξει πολλους τίτλους ποιος σας εχει μείνει στο μυαλό για την πολύ καλή ιστορία του?


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 hours ago, Kenichi said:

καλημερα παιδια.Μπορει καποιος μυημένος  να κανει μια μικρη λιστα απο games να αρχίσω να παίζω σιγά σιγα.

Πηρα ενα  2DS XL στην γνωστή προσφορα αλλα δεν ξερω απο που να αρχίσω.

Παίζω σχεδον τα πάντα δεν ειμαι πολυ των Platforms 

Τα γνωστα που παιζουν σε site κλπ για τα καλυτερα που εχουν βγει πχ 1. Fire Emblem: Awakening 2. Professor Layton and the Miracle Mask 3. The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D 4. Shantae and the Pirate's Curse 5. Super Smash Bros 3DS 6. Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy 7. Luigi's Mansion: Dark Moon 8. SteamWorld Heist 9. Xenoblade Chronicles 3D 10. Kirby: Planet Robot 11. Fire Emblem Fates 12. Professor Layton vs. Phoenix Wright Ace Attorney 13. Pokémon Omega Ruby & Alpha Sapphire 14. Monster Hunter 4 Ultimate 15. Bravely Default 16. The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D 17. Shovel Knight 18. Metroid: Samus Returns 19. Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia 20. Monster Hunter Generations 21. The Legend of Zelda: A Link Between Worlds 22. Animal Crossing: New Leaf 23. Reseident Evil Revelations 24. Kid Icarus: Uprising 25. Super Mario 3D Land

Υπάρχουν κάποια πιο ψαγμενα απο τα πολυ γνωστα?

Γενικά εσας που εχετε παίξει πολλους τίτλους ποιος σας εχει μείνει στο μυαλό για την πολύ καλή ιστορία του?


 

Πρέπει να τα συντονίσεις κάπως. Είναι λίγο αχταρμάς η λίστα σου. Βάζεις μέσα στα single player games και δύο MH που θέλουν από 1000 ώρες το καθένα. 

Μπες metacritic, δες τα πράσινα games και ξεκινά να επιλέγεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...