Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, parlapipas25 είπε

Στο new 2ds τα ηχεία ειναι κάτω στις γωνιές.

Μαλακία. Φαντάζομαι θα το προέβλεψαν όμως. Αλλιώς πας απλά σε άλλο grip.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
16 hours ago, theoritikos said:

Ήρθε σήμερα το grip μετά απο καθυστέρηση ενός μήνα.

Είναι πλαστικούρα η κατασκευή του, με κάπως σφιχτή εφαρμογή. Μείον μεγάλο είναι το γεγονός πως πρέπει να βγάζω την κονσόλα κάθε φορά που θέλω να βγάλω την sd ( if you know what I mean ;) ), καθώς δεν υπάρχει υποδοχή.

Το καλό είναι πως έχει καλή εφαρμογή στα χέρια, χωρίς να κουράζονται. Για τα 7 ευρώ που έδωσα, καλή είναι πάντως. Ήξερα τι να περιμένω.

Βγάλε φωτογραφίες να δω τι σου έστειλαν. 

Έχω διαφορετική εμπειρία σε όλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/2/2020 στις 5:01 ΜΜ, theoritikos είπε

Ήρθε σήμερα το grip μετά απο καθυστέρηση ενός μήνα.

Είναι πλαστικούρα η κατασκευή του, με κάπως σφιχτή εφαρμογή. Μείον μεγάλο είναι το γεγονός πως πρέπει να βγάζω την κονσόλα κάθε φορά που θέλω να βγάλω την sd ( if you know what I mean ;) ), καθώς δεν υπάρχει υποδοχή.

Το καλό είναι πως έχει καλή εφαρμογή στα χέρια, χωρίς να κουράζονται. Για τα 7 ευρώ που έδωσα, καλή είναι πάντως. Ήξερα τι να περιμένω.

Το πρόβλημα με την sd λύνεται με το να της εγκαταστήσεις το FTPD(αν της έχεις περάσει cfw).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/2/2020 στις 9:33 ΠΜ, Malthador είπε

Βγάλε φωτογραφίες να δω τι σου έστειλαν. 

Έχω διαφορετική εμπειρία σε όλα. 

Αυτό παρέλαβα εγώ. Η αλήθεια είναι πως έχει αρκετά βολικό σχήμα , και τα χέρια δεν κουράζονται.

rsz_120200223_131104.jpg

rsz_20200223_131117.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
22 minutes ago, theoritikos said:

Αυτό παρέλαβα εγώ. Η αλήθεια είναι πως έχει αρκετά βολικό σχήμα , και τα χέρια δεν κουράζονται.

rsz_120200223_131104.jpg

rsz_20200223_131117.jpg

Αυτό εδώ δεν είναι το ίδιο με αυτό στο λινκ που το παράγγειλες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Όποιος ενδιαφέρεται στο store έχει προσφορά μέχρι 80% κάποια παιχνίδια.Παράδειγμα shin megami tensei devil summoner soul hackers me 4.99 ευρώ,το ίδιο και κάποια etrian odyssey.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαλημερα και καλή χρονιά! Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί κάτι παρόμοιο στο παρελθόν. Αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ ας απαντήσει είτε εδώ , είτε σε προσωπικό μήνυμα.

 

Έτσι όπως καθάριζα το "New" 3DS σκέφτηκα πως τόσο καιρό αντί να κάθομαι να ψάχνω για σπάνια  cover plates θα μπορούσα να πάω κάπου και να τυπώσω τα δικά μου! Σίγουρα δεν θα είναι το ίδιο αλλά από το τίποτα? Πριν 5 χρόνια δεν θα με περνούσε καν από το μυαλό αυτή η σκέψη. Μπορούσες παντού να βρεις cover plates,  σήμερα όμως θεωρείται προϊόν πολυτελείας! Κάποια αξίζουν πιο πολύ κι από την ίδια την κονσόλα. Έτσι λοιπόν με λίγο ψάξιμο βρήκα τα απαραίτητα temp για να εκτυπώσω τα cover plates μου. Η απορία μου είναι.. θα πετύχει? Γνωρίζεται αν το έχει επιχειρήσει κάποιος στο παρελθόν?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Επεξ/σία από Tetchua
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tetchua είπε

Kαλημερα και καλή χρονιά! Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί κάτι παρόμοιο στο παρελθόν. Αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ ας απαντήσει είτε εδώ , είτε σε προσωπικό μήνυμα.

 

Έτσι όπως καθάριζα το "New" 3DS σκέφτηκα πως τόσο καιρό αντί να κάθομαι να ψάχνω για σπάνια  cover plates θα μπορούσα να πάω κάπου και να τυπώσω τα δικά μου! Σίγουρα δεν θα είναι το ίδιο αλλά από το τίποτα? Πριν 5 χρόνια δεν θα με περνούσε καν από το μυαλό αυτή η σκέψη. Μπορούσες παντού να βρεις cover plates,  σήμερα όμως θεωρείται προϊόν πολυτελείας! Κάποια αξίζουν πιο πολύ κι από την ίδια την κονσόλα. Έτσι λοιπόν με λίγο ψάξιμο βρήκα τα απαραίτητα temp για να εκτυπώσω τα cover plates μου. Η απορία μου είναι.. θα πετύχει? Γνωρίζεται αν το έχει επιχειρήσει κάποιος στο παρελθόν?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Δεν αντιδεικνυεται εδω τυπωνουν σε 3δ και cover plates ψαξε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Mazinga είπε

Δεν αντιδεικνυεται εδω τυπωνουν σε 3δ και cover plates ψαξε το

 Ναι το έχω δει κι αυτό! Και μάλιστα σε ανάγλυφο αλλά  πάλι από το εξωτερικό. δεν ξέρω που υπάρχειένας τόσο καλός 3d printer στις γειτονιές μας.. επίσης με λίγο ψάξιμο βρήκα κάποιοι κάνουν αερογραφιες πάνω 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Καλημερα, ξυπναω το τοπικ για ενημερωση. γνωριζεται οτι τελη μαρτιου το store για 3ds και wiiu κατεβαζουν ρολα.

Οποιος τον ενδιαφερει να κανει καποια αγορα απο το store, να το κανει συντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...