Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θηκη και ζελατινες απο ελλαδα εχετε τιποτα να προτεινετε (n3dsxl)..ακομα καλυτερα κανα grip (που να μην θελει νεφρο για να το αγορασεις)

οτι βρισκω σε skroutz που φαινεται σαπιο 

Μονο αυτη σε ζελατινες μου κανει σοι (Hori)

https://www.easytechnology.gr/konsoles/nintendo-ds-lite-i-xl-3ds-2ds/axesouar/nintendo-new-3ds-xl-screen-protector-hori

 

Στις 10/10/2019 στις 10:48 ΠΜ, Snolly είπε

εχει διάφορα αλλά δε βρήκα κάποιο που να χωράει το N3DSXL μαζί με case (εγώ του φοράω μια διάφανη HORI)

hori απο που την πηρες φιλε..κανα λινκ? εισαι ευχαριστημενος?

Επεξ/σία από ison
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

25 minutes ago, ison said:

Θηκη και ζελατινες απο ελλαδα εχετε τιποτα να προτεινετε (n3dsxl)..ακομα καλυτερα κανα grip (που να μην θελει νεφρο για να το αγορασεις)

οτι βρισκω σε skroutz που φαινεται σαπιο 

Μονο αυτη σε ζελατινες μου κανει σοι (Hori)

https://www.easytechnology.gr/konsoles/nintendo-ds-lite-i-xl-3ds-2ds/axesouar/nintendo-new-3ds-xl-screen-protector-hori

hori απο που την πηρες φιλε..κανα λινκ? εισαι ευχαριστημενος?

από amazon.co.uk - πολυ ευχαριστημένος αλλά την ψάχνω και δεν την βρίσκω πλεον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
16 minutes ago, ison said:

Θηκη και ζελατινες απο ελλαδα εχετε τιποτα να προτεινετε (n3dsxl)..ακομα καλυτερα κανα grip (που να μην θελει νεφρο για να το αγορασεις)

οτι βρισκω σε skroutz που φαινεται σαπιο 

Μονο αυτη σε ζελατινες μου κανει σοι (Hori)

https://www.easytechnology.gr/konsoles/nintendo-ds-lite-i-xl-3ds-2ds/axesouar/nintendo-new-3ds-xl-screen-protector-hori

hori απο που την πηρες φιλε..κανα λινκ? εισαι ευχαριστημενος?

Μην αγοράζετε υπερκοστολογημένες κινεζιές από Ελλάδα, 2020 κοντεύουμε, κάντε τα μόνοι σας εισαγωγή. Ξαναδίνω το setup μου, μπορείτε να ψάξετε για φθηνότερες ή καλύτερες επιλογές, πάντως δεν αξίζει να αγοράζετε από Ελλάδα:

Screen protectors -> το πάνω τζαμάκι, το κάτω φιλμάκι

Matte case -> εγώ έχω το BotW, υπάρχουν άπειρα τέτοια για όποιον δεν θέλει ξερό διάφανο silicone

Covers για το αναλογικό -> τα έχει πανάκριβα το amazon, παίζουν κι αλλού φθηνότερα αν ψάξεις

Grip -> είναι το μοναδικό grip που αξίζει, μην δώσεις λεφτά για πλαστικούρες, απλά δεν θα σε εξυπηρετήσουν.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επίσης μπορεί να βολεύει και η θήκη που αγόρασα από banggood

https://www.banggood.com/BUBM-Digital-Accessorties-Earphone-Speaker-Storage-Bag-Game-Slots-Management-p-1259248.html

Επεξ/σία από booka
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπέρα πρόσφατα γύρισα πίσω στο 2dsxl για να παίξω το bravely default κ είμαι στο κεφάλαιο 6 κ ήδη με κούρασε η επανάληψη που γίνεται και το θεωρώ κρίμα γιατί μου άρεσε το παιχνίδι μέχρι αυτό το σημείο . Τέλος πάντων λέω να δω σε περίληψη τι γίνεται στην συνέχεια. Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω και συγγνώμη για την μεγάλη εισαγωγή αν και στο επόμενο παιχνίδι υπάρχει αυτή η επανάληψη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/11/2019 στις 12:49 ΜΜ, lysopaine είπε

καλησπέρα πρόσφατα γύρισα πίσω στο 2dsxl για να παίξω το bravely default κ είμαι στο κεφάλαιο 6 κ ήδη με κούρασε η επανάληψη που γίνεται και το θεωρώ κρίμα γιατί μου άρεσε το παιχνίδι μέχρι αυτό το σημείο . Τέλος πάντων λέω να δω σε περίληψη τι γίνεται στην συνέχεια. Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω και συγγνώμη για την μεγάλη εισαγωγή αν και στο επόμενο παιχνίδι υπάρχει αυτή η επανάληψη 

Μην δεις τη συνέχεια στο youtube.Συνέχισε το κανονικά γιατί θα έχεις παρατήσει ένα από τα καλύτερα jrpgs για εμένα.Προσωπικά δεν με κούρασε το συγκεκριμένο σημείο και το θεώρησα και ωραίο τρικ όσον αφορά την εξέλιξη της ιστορίας.Το Bravely Second δεν έχει κάτι αντίστοιχο αλλά είναι μαλακία γενικά.Πολύ μέτριο με πολύ χάλια διαλόγους.Όλη την ώρα μιλάνε για φαγητό και είναι τόσο κουραστικό που θες απλά να πατάς skip.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Solatorobo είπε

Μην δεις τη συνέχεια στο youtube.Συνέχισε το κανονικά γιατί θα έχεις παρατήσει ένα από τα καλύτερα jrpgs για εμένα.Προσωπικά δεν με κούρασε το συγκεκριμένο σημείο και το θεώρησα και ωραίο τρικ όσον αφορά την εξέλιξη της ιστορίας.Το Bravely Second δεν έχει κάτι αντίστοιχο αλλά είναι μαλακία γενικά.Πολύ μέτριο με πολύ χάλια διαλόγους.Όλη την ώρα μιλάνε για φαγητό και είναι τόσο κουραστικό που θες απλά να πατάς skip.

Τότε έχουμε εντελώς διαφορετική αντίληψη του καθένα. Το πρώτο το θεώρησα απλά καλό χωρίς να είναι ιδιαίτερο. Το δεύτερο όμως είναι απλά jrpg αριστούργημα και το παιχνίδι πλέον έχει τον δικό του χαρακτήρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, rudigarcia222 είπε

δεν μου αρεσε το οκτοπαθ τραβελερ να ασχοληθω με τα bravely????

τι δε σου αρεσε ακριβως? Imho τα 2 bravely ειναι πολυ ανωτερα του octopath 

To bravely default ιδιαιτερα εχει πολυ καλη ιστορια που δε παιζει να βαρεθεις, μουσικαρα, πολυ καλο interaction με τους ηρωες συγκριτικα με το octopath 

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

τι δε σου αρεσε ακριβως? Imho τα 2 bravely ειναι πολυ ανωτερα του octopath 

ε ενιωσα αυτα τα κλασσικα που γραφουν στα review...σεναριο νταξει προσπερναμε,too much grinding και fetch,ειχα και υψηλες προσδοκιες να νιωσω κατι στυλ chrono trigger,δεν με γεμισε γενικα το παιχνιδι και τελικα το ντροπαρα στο δεκαωρο (και δεν το μετανιωσα καθολου)τωρα σκεφτομαι να ξεκινησω ενα μεγαλο rpg στο 3ds και ειμαι αναμεσα στο πρωτο bravely και το βελτιωμενο radiant

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, rudigarcia222 είπε

ε ενιωσα αυτα τα κλασσικα που γραφουν στα review...σεναριο νταξει προσπερναμε,too much grinding και fetch,ειχα και υψηλες προσδοκιες να νιωσω κατι στυλ chrono trigger,δεν με γεμισε γενικα το παιχνιδι και τελικα το ντροπαρα στο δεκαωρο (και δεν το μετανιωσα καθολου)τωρα σκεφτομαι να ξεκινησω ενα μεγαλο rpg στο 3ds και ειμαι αναμεσα στο πρωτο bravely και το βελτιωμενο radiant

Θα ελεγα να πας σε bravely default

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτή τη στιγμή έχω ξεμείνει με δύο 3DS μόνο, το τιρκουάζ OG και ένα N3DSXL (SNES edition). Κάποια στιγμή είχα τέσσερα, ενώ έχουν περάσει καμιά δεκαριά από τα χέρια μου.

Θέλω να τσιμπήσω κι ένα N2DSXL και περιμένω να δω τι θα παίξει τώρα BF, μπας και το ξεστοκάρουν σκοτώνοντάς το. Η Pikachu edition είναι λατρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Τότε έχουμε εντελώς διαφορετική αντίληψη του καθένα. Το πρώτο το θεώρησα απλά καλό χωρίς να είναι ιδιαίτερο. Το δεύτερο όμως είναι απλά jrpg αριστούργημα και το παιχνίδι πλέον έχει τον δικό του χαρακτήρα. 

Οι διάλογοι και το χιούμορ στο second για εμένα είναι στην καλύτερη μέτριοι και όλη αυτή η υπερβολή με το φαγητό με έβγαζαν διαρκώς εκτός κλίματος.Και αυτός είναι ο μόνος λόγος που με ξενέρωσε τόσο πολύ.Ίσως φταίει που μου άρεσε τόσο πολύ το default και περίμενα περισσότερα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...