Προς το περιεχόμενο

Mass Effect 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε κερδίζεις τπτ αφού πάλι θα λένε ότι ο Σέπαρτ επρεπε να πεθάνει ! Και στο μεθαυριανό Leviathan single player DLC θα πουν ότι δε στέκει γιατί ο Σεπαρτ έπρεπε να είχε πεθάνει και θα το βγάλουν μια δυο μέρες πριν βγει το επόμενο DLC έτσι για σπάσιμο ! :P

 

Βγαίνει Leviathan DLC για single player τις επόμενες 2-3 μέρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σημερα βγαινει στα 10 ευρωπουλα

μερικα βιντεο που ειδα μαρεσε και λεει οτι βαζει (μαλλον) και μια νεα επιλογη στο τελος

we will see

 

 

edit:btw εμενα ο sheppard ζει :P

Επεξ/σία από gio@
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαχιστη διαρκεια-3 μαχες μονο,2 οπλα και μερικα mods που δεν υπηρχαν σε single player.

Δυστυχως μετα το lair of the shadow broker ολα τα αλλα dlc ειναι λιγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμένα μου άρεσε. Σε αντίθεση με τα άλλα DLCs (βασικά του 2), η squad μίλαγε κανονικά λες και ήταν main αποστολή, μόνο ο Joker δεν είχε κάτι να πει, που ειδικά εδώ έπρεπε να σχολιάσει. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια πρόχειρη αναζήτηση δεν είδα να αναφέρεται, 50% έκπτωση στο mass effect 3 μέσω origin

http://store.origin....toSchool_en_IE/

 

edit: και σε όλα τα mass effect + πολλά ακόμα παιχνίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε. Σε αντίθεση με τα άλλα DLCs (βασικά του 2), η squad μίλαγε κανονικά λες και ήταν main αποστολή, μόνο ο Joker δεν είχε κάτι να πει, που ειδικά εδώ έπρεπε να σχολιάσει. :P

αυτο ακριβως σκεφτομουν και εγω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα κατάφερα και εγώ να τελειώσω το παιχνίδι. Αν δεν είχε γίνει τόσος ντόρος για το τέλος μπορώ να πω ότι απλά το βρήκα νορμάλ. Περίμενα πιο πολλά. Δεν είχα παρακολουθήσει τόσο εντατικά το θέμα για τα διαφορετικά endings και έπαιξα την πρώτη έκδοση όχι την ec και λόγο xbox δεν είχα τα save από τα παλιά mass effect.

 

Πολύ ωραίο παιχνίδι που το αδικεί το τέλος του

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και καιρό τελείωσα το Leviathan DLC και έχω να πω πως είναι μετριο !

 

+ Καποια απλά παζλ στην αρχή

 

- Το τελος του είναι γραμμικό και χωρις καμια σοβαρή μαχη ούτε καμία σοβαρή επιλογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Άργησε να μπει ε;

 

http://blog.bioware....om-aaryn-flynn/

 

• MASS EFFECT – Executive Producer Casey Hudson and his team are coming off an amazing eight-year run with the Mass Effect trilogy. But they’re not done yet. We are releasing more multiplayer content and we have more single-player stories coming throughout the next six months, including Omega which is coming in the Fall. But the Mass Effect universe is vast, and Casey and our teams have plans for another full game. “Where to go next?” with such a project has been a question a lot of us have been asking, and we’d all love to hear your ideas.

 

• BRAND NEW GAMES FROM BIOWARE – Both Dragon Age and Mass Effect started as single games but grew into vast universes. But we aren’t stopping there. While Casey continues to oversee the development of our new Mass Effect project, he and his leads are putting together their vision for an all new game set in a fictional universe, built from the bottom-up with all new gaming technology.

 

Και από το forum που απάντησε ο Chris Priestley

http://social.biowar...14156277-1.html

 

Yes indeed. Aaryn Flynn did confirm that Omega will be the next Single Player DLC. We'll have more DLC info in the coming weeks. Aaryn also confirmed we are making a new IP (not ME related obviously) and a new Mass Effect game.

 

It is FAR too early to talk about what this game is or what it will be about. It was only really mentioned because we know that some people will assume that with Ray & Greg leaving BioWare we'll be closing and not making more games. This is, of course, not true. We have Dragon Age 3 Inquisition in the works, more single and multiplay DLC in teh works for ME3, a new game coming in teh Mass Effect franchise and a new IP. Lots of good stuff still to come and when we can fill you in with details, we will. Stay tuned. :)

 

 

Μήπως να ανοίξουμε και topic για Mass Effect 4 / New Mass Effect game; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεο ME;What's the point?ME χωρις shepard ειναι tomb raider χωρις lara croft...

Περα απο αυτο,δεν αγοραζω ποτε ξανα game με producer τον casey-"lots of speculation from everyone" το κερατο μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...