Προς το περιεχόμενο

Mass Effect 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Συμπληρώνοντας περίπου δέκα ώρες παιχνιδιού, η αίσθηση που μου αφήνει είναι λίγο "κρύα". Δεν έχει καταφέρει να με βάλει στον κόσμο του. Ιδέα μου είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, ασφαλώς έχω παίξει -και τερματίσει- τα άλλα δύο... Απλά με το συγκεκριμένο έχω ένα θεματάκι. Μου φαίνεται ψυχρό! Πώς στο skyrim, σε απορροφά ο κόσμος του; Ε με αυτό νιώθω ξένος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Α οκ, άκυρο τότε. :P

 

Ναι, έχει ένα διαφορετικό feel, αλλά έχει καλό fanservice (όχι γυμνό fanservice :P) με το crew και αναφέρονται πολλά πράγματα από τα προηγούμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται περίεργο, με δεδομένες τις ομοιότητές τους, να έχεις αυτή την εντύπωση για το τρίτο μέρος και όχι για τα δύο προηγούμενα. Αν κάτι με χάλασε ήταν πως σε πολλές περιπτώσεις ο homeworld της κάθε φυλής ήταν απλά μια τοποθεσία και όχι η επικούρα που περιμέναμε (ειδικά ο Turian και Salarian homeworld).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Των Turians είχε μια ένταση, λόγω της μάχης, όχι τίποτε σπουδαίο, αλλά κάτι ήταν κι αυτό. Και η απώλεια της ηγεσίας, ήταν καλή ιδέα.

 

Των Salarians πράγματι ήταν μια τρομερή απογοήτευση.

 

Τέλος πάντων, θα καταλήξω να λέω πάλι πώς χαράμισαν τρομερές προοτικές και υλικό... Εντωμεταξύ δεν ασχολήθηκα ακόμη να δω το "βελτιωμένο" τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και είδα το νέο τέλος απλά επιβαιβέωνε όσα είχα φανταστεί στο τέλος που είχε. Στην ουσία δεν προσθέτει τπτ παραπάνω απλά τα εξηγεί περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι, αυτό ήταν το θέμα.

Παρά το "Everyone speculate!" ή πώς το είχαν γράψει και βαριέμαι να ψάχνω. Αν είναι να τα αφήνουμε όλα στην φαντασία μας όμως, τότε να μην έχουμε το μισό παιχνίδι, το άλλο μισό δεν προσθέτει τίποτα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...