Προς το περιεχόμενο

Mass Effect 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Ε οκ, βασικά

 

Και τα 3 με αυτοθυσία έχουν να κάνουν. Εκτός από το Destroy (κόκκινο), αν έχεις αρκετά EMS και έχεις κάνει διάφορα, ο/η Shepard ζει (αλλά δεν μας δείχνουν κάτι εκτός του ότι παίρνει ανάσα και ότι το αμόρε δεν βάζει την πινακίδα στον τοίχο, αλλά την κρατάει και κοιτάει ψηλά -I can feel he's/she's alive φάση-).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το μόνο που με πείραξε ήταν ότι

 

Πριν μπω στην τελευταία σκηνή, δείχνει ότι σκοτώνονται οι δύο σύντροφοι που είχα μαζί μου... Ο Garrus και η Ash... Αναρωτιέμαι αν θα υπάρχουν, αν θα βγει νεο ΜΕ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Η μαλ@κία μου σκάει crashes συνέχεια μετά το Tuchanka shroud αφού τελειωσει το όνειρο + μπουρουμπουρου με την Liara στο επόμενο loading,

 

παίζω την Digital Deluxe Edition v1.04.5427.111

 

έχει κανείς άλλος παρόμοιο θέμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Μόλις είδα το Paragon Lost (Mass Effect anime με τον Vega).

 

Μπορώ να πω ότι έχοντας δει το trailer και περιμένοντας κλασσικό game-to-cartoon tie-in όπως του Dead Space που τα σκότωσε όλα τα connections (cutter lightsabers anyone?, δεν θυμάμαι από το 2. :P)  ) δεν είχα τις μεγαλύτερες προσδοκίες.

Designs, ήχοι, κλπ είναι όπως στα παιχνίδια, το στόρυ έχει τα κλισέ του και προς το τέλος παίρνει μερικές ποιητικές άδειες με το lore, αλλά ειδικά στο πολύ τέλος

την επιλογή του Vega

το έκαναν ωραίο.

Δίνει καλό backstory για τον Mr. Meat (Vega :P) και εξηγεί αυτά που έλεγε στον Shepard την ώρα του sparring.

 

Για μένα τουλάχιστον ήταν μια ευχάριστη έκπληξη. Θα έλεγα να το δείτε. :)

 

ΥΓ. Krogans σε anime look είναι πολύ μάπα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τέλειωσα αυτές τις μέρες το Omega dlc. Αν και είχα διαβάσει μέτριες προς κακές κριτικές γιαυτό το dlc να πω ότι εγώ το καταευχαριστήθηκα. Τα είχε όλα μέσα. Ενταση στις μάχες, αρκετά σκοτεινό σε αρκετά σημεία που θυμίζουν λίγο από dead space συν την Aria που στην κυριολεξία σπέρνει σαν χαρακτήρας νομίζω έιναι must για όποιον του αρέσει ο κόσμος τους game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά πρέπει να το πω αν και νομίζω έχει ειπωθεί ήδη από πολλούς... Τι θεογκόμενα είναι αυτή η Miranda... Τί κορμάρα... Κι αυτό το outfit...φααααακ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...