Προς το περιεχόμενο

Mass Effect 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μερικές ενστάσεις όπως ο Vega, είναι σωστές, who the fuck is he, what is he doing here, how did he end up here.

 

Επίσης το entry δεν λέει τίποτα για το τι έχει παιχτεί. FFS εγώ πήγα με Cerberus γιατί πίστεψα το cause κατά ένα μέρος και βρέθηκα να θέλουν να με φάνε λάχανο;;;

 

Αλλά,

 

επειδή το παιχνίδι δεν το έχω τελειώσει περιμένω για να κάνω την κριτική μου στο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν με έχει εντυπωσιάσει. ιδίως τα γραφικά του περιβάλλοντος (εκτός των χαρακτήρων) είναι ψιλο-ελεεινά.

και λέγαμε για το RAGE.....

και ο ήχος των όπλων λίγο χάλια.

ωστόσο ελπίζω η ιστορία να είναι ωραία όπως των προηγουμένων. γι'αυτό το πήρα κατά κύριο λόγο

 

i used to be a space adventurer like you....... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μάχη στην Tuchanka για το Shroud απλά ΕΠΟΣ! Μόλις πήρα και τον Prothean από το DLC, έχει νόημα η ιστορία πως σώθηκε κλπ κατά την άποψή μου γιατί πάντα η απορία μου ήταν ότι "'΄ντάξει ρε μπάρμπα, ολόκληρο σύμπαν δεν σώθηκε κανείς;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

chill βρες μου εσυ καπου την CE σε retail για Pc,και εγω θα στην αγορασω στην στιγμη.. και οχι "εεεε δεν μπορουμε να φτιαξουμε αλλες CEs ειστε παρα πολλοι τελικα,οποτε οποιος προλαβε την πηρε.." δεν θελω να ξανααρχισω τα βρισιδια πρωινιατικα...

 

Amazon.co.uk

 

http://www.amazon.co.uk/Mass-Effect-N7-Collectors-DVD/dp/B007ETFSDO/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1331152000&sr=8-5

 

Ναι δεν είναι availiable αλλά μόλις παραλάβουν νέο stock θα ειδοποιηθείς για να το παραγγείλεις.....τουλάχιστον έτσι είχε συμβεί σε μένα με μια άλλη ce στο παρελθόν.

 

Εγώ ευτηχώς την είχα προπαραγγείλει πριν δυο βδομάδες και αύριο ξεκινά το ταξίδι της για να μου έρθει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εγω την ειχα προπαραγγειλει πριν 2μιση μηνες αλλα τελευταια στιγμη μας εδωσε ακυρο το game.co.uk γιατι...ετσι! ναι το εχω βαλει να με ειδοποιεισει ΑΝ ποτε ξαναβγαλουν CE..δεν περιμενει δλδ ειδοποιειση μεσα σε αυτον τον μηνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το metacritics είναι μια μπούρδα και μισή. Βλέπεις δίπλα στα 10αρια, κάτι άσους και μηδενικά γιατί τα παπακία του Shepard δεν έχουν 16χ AA.

 

Αυτό πάλι με την συσκευασία και την έκδοση συλλεκτών, ποτέ δεν το κατάλαβα.

Άντε και το άνοιξες το κουτί, και εβγαλες κάτι χαζο χαρούμενα χαρτάκια, manual και αφίσες. Το βλέπεις 5 λεπτά, και μετά πίσω στο κουτί όπου δεν θα τα ξαναδείς ποτέ. Άσε που το κουτί πιάνει και χώρο.

 

Από τη στιγμή που ανακάλυψα το steam τέρμα στο φυσικό μέσο. Κρίμα μόνο που γεμίσαμε clients, τύπου origin, amazon κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o vega ειναι o στρατιωτης που ειχε σκοπο να σε φυλαει μηπως και κανεις τιποτα για cerberus

αυτον βαλανε

 

βρε ναι αλλά από εκεί που γύρισες από το Omage 4 Relay μέχρι το ντου από τους Reapers μέχρι στιγμής (και έχω παίξει αρκετά) δεν έχω μάθει κάτι παραπάνω,

 

μας βάλανε κ αδερφή για Shuttle Pilot... μούρλια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

βρε ναι αλλά από εκεί που γύρισες από το Omage 4 Relay μέχρι το ντου από τους Reapers μέχρι στιγμής (και έχω παίξει αρκετά) δεν έχω μάθει κάτι παραπάνω,

 

μας βάλανε κ αδερφή για Shuttle Pilot... μούρλια :P

 

Ε, μιλώντας με τον Vega, μαθαίνεις. Όχι τόσο καλά όπως στα παλιότερα, αλλά παίζουν και μερικές λίγο μεγάλες συζητήσεις μαζί του. Και ό,τι γράφει το Codex.

 

O Cortez είναι gay, αλλά δεν είναι αδερφή. :P

Βέβαια παραλίγο να πατήσω την πάνω επιλογή (επειδή παίζω Paragon) ενώ πίναμε κάτι ποτά και δεν ξέρω τι θα έκανε. Σόρρυ μαν, γουστάρω γυναίκες, τι να κάνουμε. :P

 

Και φυσικά Tali! ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Cortez είναι gay, αλλά δεν είναι αδερφή. :P

Βέβαια παραλίγο να πατήσω την πάνω επιλογή (επειδή παίζω Paragon) ενώ πίναμε κάτι ποτά και δεν ξέρω τι θα έκανε. Σόρρυ μαν, γουστάρω γυναίκες, τι να κάνουμε. :P

 

Και φυσικά Tali! ^_^

εγω το πατησα και δεν εκανε τπτ κακο χα!

 

Scew Tali (κυριολεκτικά), we have Legion!

 

εμενα η tali τα εφτυσε ααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

 

και θα το ξαναφορτωσω απο παλιο για να μην.. καποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην με κράξετε αλλά κοιτάχτε την EDI με την άσπρη outfit και δείτε massive cameltoe που της έχουν βάλει οι ανώμαλοι της Bioware :D

 

Υ.Γ. Μην με κράξετε ούτε για το από κάτω

 

1aedf3afa8333eeb691c0269dcf79f84.jpg?1296388201

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...