Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ιντερνετ? Εδω εχουμε θεμα, παει το καλο το hosting που ητανε ενας μεσα απο την ομαδα πλεον 1/10 να ειναι καποιος απο το lobby μεσα Host, τις πιο πολλες παει και σε πεταει σε dedicated συμφωνα με τα ping των παιχτων, που επειδη ειναι και νωρις γινεται το σωσε... εκει θελει πολυυυυυ δουλεια μεχρι να στρωσει η κατασταση. Με λιγα λογια αν δε πεσεις Ελλαδα, αντε καμια Ιταλια στην καλυτερη Γερμανια τον ηπιες, απο το LAG θα νομιζεις οτι απλα γερασες και δε σε παιρνει να ασχολεισαι με COD πλεον.

ΑυτΙα απο εμενα.

 

ουτε ιταλια φιλε μου. εδω που ειμαι, σπανια να παρω 4 γραμμες, ακομα πιο σπανια να σηκωσω την γραμμη πανω μου, με 24/1 mb να καθονται.

 

ποιος ηλιθιος επιβεβαιωσε αυτο το αισχος με τους host ποιος?? ποιος να τον τσακισω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 758
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πατα ALT-CTRL-DEL και δες στα proccess το steam δεξι κλικ terminate i close tree και ξαναβαλτο

η ποιο απλα κανε restart αν στο κανει παλι βγαλτο και βαλτο θα ερθει στα ισια του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κι εμένα δούλευε αυτό στο 536v6 στο Assassin's Creed: Brotherhood

 

ΟΤΑΝ αποφάσιζε να εμφανιστεί το εικονίδιο. :P (Ethernet γαρ, αλλά κάποιες φορές εμφανιζόταν)

 

Και είναι χαζό να πρέπει να το κάνεις ας πούμε forcibly, την στιγμή που όταν τα ανοίγεις από την σελίδα του δεν τα ανοίγει τελικά τα ports. :/

(ή ανοίγει μερικά, μετά κλείνουν πάλι, κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους έχουν πρόβλημα με το NAT και το tg585 η λύση είναι εδώ......

http://www.callofduty.com/message/105949180#105949180

Το δοκίμασα και δούλεψε κανονικά..... :devil:

 

Ναι αλλα απο οσο διαβαζω πρεπει σε καθε restart του υπολογιστη να το ξανακανεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παω να μπω στο game και μου λεει "the game is currently unavailable please try again later" τι φαση? γνωριζει κανεις τι παιζει? μου το εβγαζε και το πρωι οταν πήγαινα να μπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα απο οσο διαβαζω πρεπει σε καθε restart του υπολογιστη να το ξανακανεις!

 

Η διαδικασία είναι μόλις μερικά δευτερόλεπτα και δεν το ξανακάνεις σε κάθε restart του υπολογιστή

 

αλλά σε κάθε restart του ρουτερ....(τουλάχιστον αυτό συμβαίνει σ'εμενα)!!!

 

3 μέρες τώρα δεν χρειάστηκε να κάνω την διαδικασία αυτή ;) ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά για να παίξει κάποιος το call of duty mw3 στο ίντερνετ θα χρειαστεί να έχει και εγκαταστημένο το steam.. ας μου εξηγήσει κάποιος τι είναι αυτό το steam και ας μου πει επιτέλους κάποιος πως να παίζω online ή lan το παιχνίδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβαζεις τοτε το steam απο το επισημο ssite, κανεις install το παιχνιδι απο το cd που το εχεις παρει και τοτε το παινχιδι ειναι κανονικα στο προγραμματακι αυτο. το ξεκινας και παιζεις κανονικα.

 

αν εχεις αγορασει κωδικο, τοτε πας στο steam, add a game και εκει σου ζηταει να βαλεις τον κωδικο. τον βαζεις και αρχιζει να κατεβαινει το παιχνιδι. αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το steam δηλαδή ρε φιλαράκι τι είναι αν μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο πιο αναλυτικά...

 

α και κάτι άλλο χωρίς αυτό το steam δεν παίζει κανένα παιχνίδι στο ιντερνετ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το steam ειναι ενα προγραμμα που διαχειριζεται τα παιχνιδια που εχουν κανει συμφωνια μαζι του. δεν ειναι μονο το steam, υπαρχει π.χ. και το origin που διαχειριζεται αλλους τιτλους, οπως το bf3.

 

to cod χωρις steam δεν παιζει online. φυσικα ειναι δωρεαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή ρε φίλε αυτός που δεν έχει το το γνήσιο το παιχνίδι δεν μπορεί με κάποιο τρόπο να χακάρει το steam ή να παίξει με κάποιο άλλο τρόπο το παίχνιδι omline; ρωτάω απλά αν γίνεται εγώ έτσι κι αλλίως έχω το γνήσιο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...