Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 758
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολλα crashes...

 

 

παραξενο, εμενα ουτε ενα. ουτε και σε κανεναν απο τους φιλους μου που παιζουμε μαζι. μαλιστα το βαζω και στα θετικα οτι το παιχνιδι ειναι τουλαχιστον σε αυτο το θεμα τελειο. μηπως φταιει κατι αλλο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, αυτον τον κωδικο για το πρωταθλημα που τον εχει? Μηπως τον ειχε στη ζελατινα που την πεταξα?

 

το εχει στο αυτοκολλητο που ειχε την ελληνικη σημαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραξενο, εμενα ουτε ενα. ουτε και σε κανεναν απο τους φιλους μου που παιζουμε μαζι. μαλιστα το βαζω και στα θετικα οτι το παιχνιδι ειναι τουλαχιστον σε αυτο το θεμα τελειο. μηπως φταιει κατι αλλο??

δεν ειχα κανενα αλλο προβλημα με τιποτα αλλο :S

crash το παιχνιδι ετσι οποτε του ρθει. Επισης τα fps μου εχουν buggarei μαλλον... νομιζω ειναι λιγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει γραφτεί κανεις στο Elite? δεν μπορω να βρω πως γινεται να γραφτω μεσω steam. μονο ps network και windows live για xbox μου βγαζει

 

εδω καλα καλα δεν ξερουν αν θα το βγαλουν για pc! την προηγουμενη εβδομαδα ελεγαν οτι δεν θα βγει αλλα μετα

το αλλαξαν και ειπαν οτι θα βγει σε λιγο καιρο, θα δειξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1600 banned for cheating

 

μακαρι να τους τσακισουν ολους (και τους καμπεραδες να καναν θα γουσταρα)

 

πλακα πλακα θα ηταν γαματο να ειχε το ποση αποσταση εκανες μεσα στο γυρο στα στατς στο τελος....

Επεξ/σία από kinitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορει να μου πει καποιος πως να κανω port forward στο παιχνιδι?Το ΝΑΤ μου ειναι Strict και εχω ενα Thompson TG585.Το UPNP το εχω τσεκαρισμενο?Επισης εχω και μια επιλογη για Extended Security κατω απο το UPnP.Δοκιμασα εβαλα τα ports αλλα παρεμεινε Strict.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι ειναι απιστευτο, απιστευτα γραφικα..

πιστευω οτι και το online θα μετραει παρα πολυ, οποτε μαλλον θα παω να αγορασω το 4ο αυθεντικο παιχνιδι στην ιστορια μου :Ρ

Απλα για το game story : Δεν σιχαθηκαν τα αμερικανακια να παιζουν παιχνιδια του style..

Οι καλοι Αμερικανοι θα σωσουν τον κοσμο απο τους κακους Αιγυπτιους, κορεατες, Ρωσους κλπ κλπ..

ακομα παιζει να πιστευουν αυτες τις σαλτσες;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ζουμι...

Τo mw3 εχει dedicated servers, δε τρελαθηκα κιολας, ελληνικο δεν εχω βρει οποτε τα ping ειναι υψηλα.

Οι πιστες ειναι σαφως καλυτερες απο το mw2, εχει απιστευτα μερη να καμπερωσεις σε λιγα τετραγωνικα, ΑΛΛΑ εχει και ενα σωρο καβατζες στο δρομο σου οπου μπορεις να καλυφθεις και να βγεις χυμα και να αρχισεις να αρπαζεις αδεσποτες, κοινος κομμενο το rusharisma.

Γραφικα τιποτα τραγικο, ιδια φιλοσοφια με το mw2 και την ολη ιστορια του COD, κατι που εχει τα θετικα του καθοτι μπορει ενα μεσω μηχανημα να ανταπεξελθει χωρις να χρειαστει να κανεις αναβαθμιση στο pc σου. (μεγαλο +1 για μενα και οχι λογο υπολογιστικης δυναμης αλλα ελεος καθε τιτλος και αλλη VGA άλλη CPU)

Ηχος, same, τιποτα ουσιαστικο αλλα σε τελικη αναλυση μη λεμε και χαζα, οι τυποι εχουνε την καλυτερη αποδοση ηχου στο game, εχει χτυπησει ταβανι δε γινεται κατι καλυτερο.

gameplay τωρα... εδω εχω τα παραπονα μου, ασχετα με τα mods, ασχετα με το αν εχει assault και support και etc. με χαλαει απιστευτα το θεμα Hitark, κοινος σημαδι. Βλεπω κυριολεκτικα ΚΟΥΛΑΔΙΑ να στοχευουνε (ζοομαρισμενοι) κατα ενα ατομο διπλα απο εκει που βρισκεσαι και να το θεωρει το game ευστοχη βολη και να σε σκοτωνει. Αυτο ειναι το μοναδικο πραγμα που με εχει ξενερωσει αφανταστα.

Ιντερνετ? Εδω εχουμε θεμα, παει το καλο το hosting που ητανε ενας μεσα απο την ομαδα πλεον 1/10 να ειναι καποιος απο το lobby μεσα Host, τις πιο πολλες παει και σε πεταει σε dedicated συμφωνα με τα ping των παιχτων, που επειδη ειναι και νωρις γινεται το σωσε... εκει θελει πολυυυυυ δουλεια μεχρι να στρωσει η κατασταση. Με λιγα λογια αν δε πεσεις Ελλαδα, αντε καμια Ιταλια στην καλυτερη Γερμανια τον ηπιες, απο το LAG θα νομιζεις οτι απλα γερασες και δε σε παιρνει να ασχολεισαι με COD πλεον.

ΑυτΙα απο εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...