Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Portal 2 στα 2€ είναι κλοπή, όχι προσφορά. Απίστευτο παίχνιδι, ειδικά για Co-Op με φίλο.p

Δεν συμφερει καλυτερα μαζι με το Portal (1) στα 2,23 € ?

http://store.steampowered.com/bundle/234/Portal_Bundle/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, ναι...

Όπως και με το πακέτο Left 4 Dead Bundle

Γνώμη μου είναι πως αυτά του είδους πακετα-εκπτωσεις έχουν μοναδικό σκοπό να σου αφαιρεσουν οτι παραπάνω μπορούν απο την τσέπη σου... είναι δυνατόν να πάρεις και τα δύο left4dead και να ασχοληθείς με το πρώτο? Μπορεί ουτε εγκατάσταση να μην κάνεις εκτός απο εξαιρέσεις φυσικά
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχουν καποιες περιπτωσεις παιχνιδιων που ηταν καλες κυριως για καινουργιους τιτλους.

 

Εγω προσωπικα ξεχωρισα μερικα οπως

το Hellblade(δεν παιζει αλλου φθηνοτερα)

Deus ex mankind divided limited/deluxe edition(Ιδια τιμη πανω κατω με τα κλειδαδικα αλλα μπορει να βγει σε καποιον φθηνοτερα αν εχει υπολοιπο στο πορτοφολι).

Divinity original sin enhanced edition και 2

Life is strange before the storm(και εδω χαμηλοτερη τιμη)

I am setsuna

Legend of heroes trails of cold steel(και γενικα τα legend of heroes παιχνιδια που δεν τα βρισκεις σε κλειδαδικα)

Κοινως περισσοτερο παιχνιδια με ελαχιστη/καθολου διαθεσιμοτητα σε κλειδαδικα.

Φυσικα witcher 3 goty οποιος το θελει σε steam αλλα και το gta v,αλλα και παιχνιδια της Valve συγκεκριμενα βλεπε half life,portal,L4d

Βεβαια ειναι τραγικο οσο παιρναει ο καιρος να βλεπουμε να ειναι ακριβοτερο πχ το counter strike(λες και εχουν αναγκη τις πωλησεις πλεον.

 

Οποιος παρακολουθει το εν λογω θεμα και παιζει μπαλα καθε χρονο με τις εκπτωσεις απο τα διαφορα site τυπου bundlestars,fanatical,humblebundle αλλα και με τα γνωστα κλειδαδικα ναι πλεον τα steam sales του ειναι τελειως αδιαφορα.

 

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να προσθεσω και το EVE: Valkyrie – Warzone Δε μπορεσα να το βρω φτηνοτερα σε κλειδαδικο . Παιζει και στο psn VR αλλα ψιλομαπα για SP

http://store.steampowered.com/app/688480/EVE_Valkyrie__Warzone/

 

Επεξ/σία από Damachi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ίδιο ισχύει και για το Hollow Knight. Καλύτερη τιμή μόνο στο Steam. Το μοναδικό game που πήρα στις φετινές εκπτώσεις και είμαι άκρως ικανοποιημένος με την αγορά μου.

Επεξ/σία από dimitris21gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλες τιμουλες βαλανε αλλα οχι σε παιχνιδια που να μην εχω και να με ενδιαφερουν...κλασσικα πραγματα γκαντεμης ακομη και στις προσφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...