Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ χθες το βράδυ μπήκα και ψήφισα με τα χίλια ζόρια αν και είχα και τα δύο παιχνίδια και στο τέλος μου έβγαζε σφάλμα ότι δεν έχω ψηφίσει και δεν ασχολήθηκα παραπάνω... (έτσι κι αλλιώς θα το χάριζα σε φίλο)

 

Btw σήμερα υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να δούμε το focus humble bundle μιας και έγινε update στο steamdb χθες ή προχθές (δεν θυμάμαι να πω σίγουρα)! Βέβαια αυτό με κάθε επιφύλαξη μιας και οι τύποι του Humble Bundle έχουν καταλάβει ότι τσεκάρουμε το steamdb και "παίζουν"  :mad:

 

Υ.Γ. Μιας και το ανέφερα, δεν ανοίγουμε ένα θέμα σχετικά με τα PWYW Bundles ώστε να μπορούμε να συζητάμε εκεί για τα τρέχοντα αλλά και για upcoming bundles και ότι έχει σχέση με αυτά??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελευταιο 24ωρο μπηκαν και αυτο στο steamdb οποτε ποτε δεν ξερεις

File.png Download: Daedlic Bundle

File.png Download: Capcom Action Hits Bundle

 

Καλά αν βγάλει το Humble το Bundle της Capcom όπως το βλέπω στο SteamDB με ανώτερο tier τα 5-6$ θα πέσει ο πλανήτης :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ψηφισα 2 φορες μου εστειλαν και mail thanks for voting αλλα παω στο link και τιποτα, μου λεει οτι δεν εχω ψηφισει...

κι εγώ ψήφισα μια φορά και μου λέει ότι δεν εχω ψηφίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι πότε ισχύει??

Μέχρι τις 25 Οκτωβρίου και μέχρι να τους τελειώσουν οι κωδικοί. Το αρχικό link είναι αυτό: http://blog.playfire.com/2013/10/free-game-for-voting-in-golden-joysticks.html

 

Για να καταχωρηθεί η ψήφος σου πρέπει να έχεις λογαριασμό στο CVG, ωστόσο λόγω τεχνικών προβλημάτων προς το παρόν δεν δέχονται νέες εγγραφές. Πάντως δουλέυει, εγώ έκανα register και ψήφισα χθες και σήμερα μου έστειλαν ένα steam key για το Mafia II.

Υπομονή παιδία δουλεύουν τώρα πάνω στο θέμα και τα registration θα επανέρθουν σύντομα.

 

Επίσης, να αναφέρω ότι αν κάποιος από εσάς είχε ψηφίσει ήδη από το καλοκαίρι για τα Golden Joystick awards, τότε το μόνο που έχει να κάνει είναι να ακολουθήσει το link του Greenmangaming και θα λάβει άμεσα τον κωδικό για το παιχνίδι που θα επιλέξει.

 

 

 

κι εγώ ψήφισα μια φορά και μου λέει ότι δεν εχω ψηφίσει.

 

Αν έχεις κάνει register και ψήφισες, το key στο στέλνουν μετά από 18 ώρες περίπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμένουμε να ανοίξουν τα registrations, αν πάρει κανείς πρέφα ας ενημερώσει! θα προσπαθήσω να ενημερώσω και γω, κάνω refresh ανά 5λεπτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Καλά αν βγάλει το Humble το Bundle της Capcom όπως το βλέπω στο SteamDB με ανώτερο tier τα 5-6$ θα πέσει ο πλανήτης :D

 

 

Μας κανεις ζημιες με το gunslinger και το rayman...

 

Σιγα το bundle για να πεσει ο πλανητης. Μια μουφα ειναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμένουμε να ανοίξουν τα registrations, αν πάρει κανείς πρέφα ας ενημερώσει! θα προσπαθήσω να ενημερώσω και γω, κάνω refresh ανά 5λεπτά

 

ανοιξαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...