Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ πράγμα έχουμε γι' αυτό το Σ/Κ και τι να βάλεις και τι να αφήσεις.

 

Όπως και να έχει, μερικές από τις καλύτερες προσφορές του Σαββατοκύριακου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

arkham city η borderlands 2?

 

Μμμ.... και τα δύο πολύ καλά παιχνίδια. Άμα έχεις καλή για παρέα για Co-op το Borderlands 2 είναι απόλαυση, από την άλλη το Batman AC προσφέρει μία εξαιρετική single-player εμπειρία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμμ.... και τα δύο πολύ καλά παιχνίδια. Άμα έχεις καλή για παρέα για Co-op το Borderlands 2 είναι απόλαυση, από την άλλη το Batman AC προσφέρει μία εξαιρετική single-player εμπειρία.

τελικά πήρα το dead space 2 για να συμπληρώσω την τριλογία και μάλλον θα πάρω το batman γιατί δεν έχω παρέα για το Borderlands :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Titan Quest προσφορα στο steam, 1.40 το βασικο ή το expansion, ή 2 ευρω το gold με τα δυο μαζι.

http://store.steampowered.com/sub/402/

 

(το παιχνιδι που τυχαια μου κεντρισε το ενδιαφερον απο το περσινο THQ Humble Bundle και τελικα το 'καταφχαριστηθηκα' τον περασμενο χειμωνα, κατα καποιο τροπο με γυρισε πισω στην χαρα των παιχνιδιων μετα απο πολλα χρονια απουσιας... Η μουσικη επενδυση απιθανη και το αρχαιοελληνικο στοιχειο αφθονο.

Φιλος insomniac, μου χαρισε τοτε και 2ο κωδικο steam για την φιλη μου, 'πηξαμε' μαζι αλλα του αλλαξαμε τα φωτα :-)

Για οποιον το παρει, το Immortal Throne ειναι απαραιτητο, εκτος των εξτρα, βελτιωνει πολυ το κυριως παιχνιδι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα δυο paysafe στο steam παω να βαλω την τριτη και μου γραφει Προσοχή: Η πρόσφατη συναλλαγή σας μαζί μας είναι ακόμα σε εκκρεμότητα! Ολοκληρώσατε την πληρωμή με την υπηρεσία πληρωμών σας; Δεν είμαστε σίγουροι ακόμα και περιμένουμε να λάβουμε απάντηση από αυτούς.


Αν συνεχίσετε και αγοράσετε κάποιο αντικείμενο και δεύτερη φορά ρισκάρετε να χρεωθείτε δύο φορές.

 ενω μου εχουν στειελει mail οτι τα εχω βαλει τα λεφτα τι γινεται με αυτο το θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

εβαλα δυο paysafe στο steam παω να βαλω την τριτη και μου γραφει Προσοχή: Η πρόσφατη συναλλαγή σας μαζί μας είναι ακόμα σε εκκρεμότητα! Ολοκληρώσατε την πληρωμή με την υπηρεσία πληρωμών σας; Δεν είμαστε σίγουροι ακόμα και περιμένουμε να λάβουμε απάντηση από αυτούς.

Αν συνεχίσετε και αγοράσετε κάποιο αντικείμενο και δεύτερη φορά ρισκάρετε να χρεωθείτε δύο φορές.

 ενω μου εχουν στειελει mail οτι τα εχω βαλει τα λεφτα τι γινεται με αυτο το θεμα?

 

Λαθος

Κανε υπομονη λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα ξανακοιταω βγαζει αυτο Φαίνεται πως υπάρχει κάποιο σφάλμα κατά την αρχικοποίηση ή ενημέρωση της συναλλαγής σας. Περιμένετε λίγο και προσπαθήστε ξανά ή επικοινωνήστε με την υποστήριξη για βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...