Προς το περιεχόμενο

Lost Season 6 Finale FULL SPOILERS topic


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και αναλογιστητε λιγο υπαρχει ατομο που θα το ξαναεβλεπε??εγω οταν τυχει να δω στη tv

βαριεμαι του θανατα και βαζω να δω x factor ξερω γω..

 

Ούτε εγώ θα κάτσω να το δω αν το πετύχω, αλλά και breaking bad να πετύχω πάλι δεν θα κάτσω να το δώ. Δεν νομίζω ότι έχουν νόημα τέτοιες σειρές να κάτσεις να δεις ένα άσχετο επεισόδιο.

 

Μόνο sitcoms αν πετύχω θα δω. Κανα friends, κανα bbt ή simpsons που έβαζε παλιά η μακεδονία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 780
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

οσοι θεωρητε το λοστ σειραρα δειτε breaking bad..

 

Και breaking bad, και dexter και supernatural και battlestar galactica και ενα σωρο αλλες σειρες βλεπουμε. Παρ'ολα αυτα, το Lost ηταν σειραρα B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως οταν ειχε φτασει Final Season, επειδη ηθελα να περιμενω να καταληξει για να τα δω ολα σερι back-to-back και δεν αντεχα να περιμενω, εκανα ενα rewatch τους κυκλους 1-5 οποτε ειναι σαν να την εχω δει ηδη την σειρα 2 φορες.

 

Και προχτες συμπτωματικα εκατσα και ειδα τα extras απο season 1, γιατι πιαναν χωρο στο PS3 και ηθελα να τα σβησω.

 

Παιδια το Lost δεν πεθαινει, τελος.

 

Μπορει οσο προχωρουσε οντως να κατεβαζαν το σεναριο απο την κουτρα τους, αλλα καμμια αλλη σειρα δεν εχει δημιουργησει τετοια συναισθηματα και δεν ηταν τοσο καλοστημενη σαν παραγωγη. Απλα πραγματα. Αξιζει respect και απο τους haters :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε Λοστάρα!! Τι μας θύμισες τώρα ρε φίλε... πάμε ένα rewatch από την αρχή όλοι μαζί να λύσουμε το μυστήριο επιτέλους?

 

εγώ ξεκίνησα ήδη εδώ και μία βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ότι και να πούμε είναι λίγο δεν νομίζω να ξεχάσω ποτε τεταρτη που γύρναγα από φροντιστήριο και σαν μαλάκας έβλεπα episode αμέσως και έλιωνα lost-path με θεωρίες και αλλα πολλά. επίσης άκουγα και το the losties podcast από 2 έλληνες που γάμαγε. το lost είναι εμπειρία ζωής γαμώ το θεό μου χάχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το κατέβαζα το lost για μια γκόμενα αλλα δεν το είχα δει ποτε όταν έπαιζε εκείνη την εποχή.

Όταν τελειωσε και άκουσα ότι ήταν πατάτα(πιο πολύ για το τέλος του)είπα να κάτσω να το δω.

Το αποτέλεσμα ήταν ούτε κρύο ούτε ζεστη.Μια σειρά από το μπούγιο σαν όλες της άλλες κατά την ταπεινή μου άποψη.

Απλά δεν παίζει να το ξανά έβλεπα για κανέναν λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το κατέβαζα το lost για μια γκόμενα αλλα δεν το είχα δει ποτε όταν έπαιζε εκείνη την εποχή.

Όταν τελειωσε και άκουσα ότι ήταν πατάτα(πιο πολύ για το τέλος του)είπα να κάτσω να το δω.

Το αποτέλεσμα ήταν ούτε κρύο ούτε ζεστη.Μια σειρά από το μπούγιο σαν όλες της άλλες κατά την ταπεινή μου άποψη.

Απλά δεν παίζει να το ξανά έβλεπα για κανέναν λόγο.

καλά επειδή τα είδες μαζεμένα το λες άλλη φάση να περιμένεις και να κανεις και συζήτηση ταυτόχρονα τώρα απλά τα είδες όλα μαζί και ξενέρωσες λογικό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σαν το λοστ θα αργήσουμε να δούμε δυστυχώς

Αυτό το λέγαμε και κατά τις τελευταίες season του LOST. Πιθανότατα όχι όπως το εννοείς όμως...

Σειρές σαν το LOST βγήκαν, αλλά δεν έπιασαν εξαιτίας του LOST και του πώς χειρίστηκε την ιστορία του και τους χαρακτήρες του (και σε τι τους κατάντησε). Δεν επενδύεις εύκολα ξανά σε σειρά που υπόσχεται απαντήσεις σε 5-6 season και "αρχικό σχέδιο" για όλα τα μυστήρια.

Επεξ/σία από Praetorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το λέγαμε και κατά τις τελευταίες season του LOST. Πιθανότατα όχι όπως το εννοείς όμως...

Σειρές σαν το LOST βγήκαν, αλλά δεν έπιασαν εξαιτίας του LOST και του πώς χειρίστηκε την ιστορία του και τους χαρακτήρες του (και σε τους την κατάντησε). Δεν επενδύεις εύκολα ξανά σε σειρά που υπόσχεται απαντήσεις σε 5-6 season και "αρχικό σχέδιο" για όλα τα μυστήρια.

 

Σαν ποιες εχεις στο μυαλο σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

The Nine. Αυτό ξεκίνησε κάπου στην 3η ή 4η season του LOST.

Flashforward.

The Event.

Πρέπει να είναι κι άλλα λιγότερο κράχτες που δεν έρχονται στο μυαλό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...