Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα ο αδερφός μου φεύγει για αμερική θέλω να ρωτήσω άμα παρω ένα iphone" 4 από το apple store θα είναι κλειδωμένο, θα μπορώ να το χρησιμοποιήσω και εδώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορει κάποιος που έχει αγοράσει από aramex να βοηθήσει λίγο. Όνομά διεύθυνσή κτλ τα έβαλα κανονικά, αυτό το Ath χχχ έπρεπέ να το βάλουμε στο aparment infos; Αφού γίνει η παραγγελία, πρέπει να κάνω κάτι στο site τις aramex; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει κάποιος που έχει αγοράσει από aramex να βοηθήσει λίγο. Όνομά διεύθυνσή κτλ τα έβαλα κανονικά, αυτό το Ath χχχ έπρεπέ να το βάλουμε στο aparment infos; Αφού γίνει η παραγγελία, πρέπει να κάνω κάτι στο site τις aramex; Ευχαριστώ

 

Ναι, στο apartment info πρεπει να βαλεις το ATH XXX. Για το αλλο που λες, δεν ξερω και εγω αυτω ψαχνω, να σου στειλω με ΠΜ το μσν μου για να μιλησουμε να δουμε τι πρεπει να γινει ? , επειδη πριν μια εβδομαδα εστειλα email στην Aramex και ακομα δεν μου εχουν απαντησει, αλλα καπου διαβασα οτι αφου λαβουν το πακετο, θα το ελεγξουν, και θα σου στειλουν ενημερωση για το πως να το στειλουν και τετοια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για όσους παράγγειλαν από apple store uk online. Όταν έφτασε το 4αρι στον προορισμό του στην Αγγλία και παραδόθηκε στον γνωστό σας, το current delivery status σας έγραψε delivered ή κάτι τέτοιο ξέρω γω? Γιατί εμένα, ενώ χθες μου έγραφε delayed, σήμερα το πρωί μου γράφει αυτό πάλι:

 

Shipped to STAFFORD, GB 13 Jul 2010

Estimated Delivery Date 19 Jul 2010 (Subject to change)

Current Delivery Status In Transit to Customer - Shipment on Schedule 20 Jul 2010

 

Εν τω μεταξύ το estimated πάλι δεν άλλαξε και έχει την χθεσινή ημερομηνία. Με κοροιδεύουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για όσους παράγγειλαν από apple store uk online. Όταν έφτασε το 4αρι στον προορισμό του στην Αγγλία και παραδόθηκε στον γνωστό σας, το current delivery status σας έγραψε delivered ή κάτι τέτοιο ξέρω γω? Γιατί εμένα, ενώ χθες μου έγραφε delayed, σήμερα το πρωί μου γράφει αυτό πάλι:

 

Shipped to STAFFORD, GB 13 Jul 2010

Estimated Delivery Date 19 Jul 2010 (Subject to change)

Current Delivery Status In Transit to Customer - Shipment on Schedule 20 Jul 2010

 

Εν τω μεταξύ το estimated πάλι δεν άλλαξε και έχει την χθεσινή ημερομηνία. Με κοροιδεύουν?

 

Ναι, έγραφε "delivered" και το όνομα αυτού που το παρέλαβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, έγραφε "delivered" και το όνομα αυτού που το παρέλαβε.

 

Ok ευχαριστώ. Σήμερα μου γράφει out for delivery οπότε σήμερα παραλαβάνει ο φίλος μου λογικά. Επιτέλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok ευχαριστώ. Σήμερα μου γράφει out for delivery οπότε σήμερα παραλαβάνει ο φίλος μου λογικά. Επιτέλους...

 

Ναι, σημαίνει ότι είναι στην γύρα για να παραδωθεί το πακέτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, σημαίνει ότι είναι στην γύρα για να παραδωθεί το πακέτο

 

Πες λίγο την διαδικασία με DHL. Πως κανονίζω από εδώ να το πάρουν και να μου στο στείλουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες λίγο την διαδικασία με DHL. Πως κανονίζω από εδώ να το πάρουν και να μου στο στείλουν?

 

Από εδώ δεν ξέρω αν και τι μπορείς να κάνεις. Στην δική μου περίπτωση τα κανόνισε όλα η φίλη μου από την Αγγλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...