Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eνα απο τα δυο κρατα. Την ιδια δουλεια κανουν, ελεγχουν την προσβαση των εφαρμογων στα αρχεια συστηματος βασικα. Κρατα αυτο που εχεις κι αν δεις δυσλειτουργια βαλε αυτο https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.supersu&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiZXUuY2hhaW5maXJlLnN1cGVyc3UiXQ..

και τωρα που τα εχω και τα δυο τι παιζει? αν μου ζητησει αδεια μια εφαρμογη ποιο απο τα δυο θα ανοιξει..?απο περιεργια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Δεν εχω ιδεα, αλλα φανταζομαι θα δεις ταυτοχρονα pop up που θα σε ρωτανε για permission. Τωρα αν με ρωτησεις τι θα γινει αν πατησεις στο ενα Ok και στο αλλο Forbid (ή οπως το λεει), δεν ξερω, αλλα δε φανταζομαι να θελεις να το τεσταρεις :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω ιδεα, αλλα φανταζομαι θα δεις ταυτοχρονα pop up που θα σε ρωτανε για permission. Τωρα αν με ρωτησεις τι θα γινει αν πατησεις στο ενα Ok και στο αλλο Forbid (ή οπως το λεει), δεν ξερω, αλλα δε φανταζομαι να θελεις να το τεσταρεις :lol:

δεν με ξερεις καλα!! 3:) ειμαι πολυ περιεργος για να μην το τεσταρω :D thanks anyway! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σε σχεση με το prey, εχει κανεις αποψη να το συγκρινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τωρα που τα εχω και τα δυο τι παιζει? αν μου ζητησει αδεια μια εφαρμογη ποιο απο τα δυο θα ανοιξει..?απο περιεργια..

 

 

Δεν εχω ιδεα, αλλα φανταζομαι θα δεις ταυτοχρονα pop up που θα σε ρωτανε για permission. Τωρα αν με ρωτησεις τι θα γινει αν πατησεις στο ενα Ok και στο αλλο Forbid (ή οπως το λεει), δεν ξερω, αλλα δε φανταζομαι να θελεις να το τεσταρεις :lol:

 

 

δεν με ξερεις καλα!! 3:) ειμαι πολυ περιεργος για να μην το τεσταρω :D thanks anyway! ;)

 

 

Postαρε feedback τοτε :D

 

Το ένα θα καπακώσει το άλλο... Ουσιαστικά πάνε και κάνουνε hook σε κάποιο σημείο της διαδικασίας ανοίγματος μιας εφαρμογής. Το δεύτερο θα ζητήσει root permission από το πρώτο για να μπορέσει να βάλει τον εαυτό του στο hook που λέγαμε... Αν το επιτρέψεις πετάει το πρώτο και μπαίνει στη θέση του. Αν ξανατρέξεις το πρώτο γίνεται πάλι το ίδιο.

 

Γενικά απέφυγέ το (αν δεν είναι μεγάλη η περιέργεια :-) ) γιατί μπορεί να χαθεί η μπάλα (έχει συμβεί, σε κάποιο φίλο μου δλδ :-P)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά έχω το gReader στο κινητό για RSS, και είναι σεταρισμένο με το Google Reader.  Τώρα θα κάνω λογαριασμό μάλλον στο Old Reader που υποστηρίζεται από αυτήν την εφραμογή, αλλά δεν βλέπω πώς μπορώ να αλλάξω το account στο gReader και να βάλω το καινούριο.  Πρέπει να το εγκαταστήσω από την αρχή;

 

edit: ήθελε απλά ένα logout και για κάποιο λόγο δεν το έβλεπα στις επιλογές. Στραβομάρα.

Επεξ/σία από arxaggelos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κανένα καλό πρόγραμμα για διαγραφη διαφιμησεων απο τις εφαρμογές;κάτι σαν το lucky patcer δηλ.δωρεάν αν ξέρετε;

Αν το κινητο ειναι ρουταρισμενο μπορεις να δοκιμασεις το AdFree.  Σε εμένα κάνει πραγματικά πολύ καλή δουλειά (δεν βλέπω ΠΟΤΕ διαφημίσεις).  Το μόνο θέμα είναι ότι έχει πλέον απομακρυνθεί από το Play Store, αλλά υπάρχει στο xda και νομίζω και στο site του developer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γνωριζει καποιος μια καλη αφερμογη για ναγνωση βιβλιων στα ελληνικα δωρεαν και αν δεν υπαρχει τετοια εφαρμογη μπορς με καποιον αλλο τροπο να περασω βιβλια στο κινητο μ...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έχετε κάποια εφαρμογή που δίνει web interface (πχ vlc, wuala) και την έχετε στημένη σε διάφορα μηχανήματα στο τοπικό δίκτυο, μπορείτε να κατεβάσετε ένα μικρό Link.png Site: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.denispyr.scan4device.app">utility που σκανάρει το δίκτυο, μαζεύει σε μία λίστα όλες όσες τρέχουν και τις ελέγχεις κεντρικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετωπιζεται προβλημα με το skype στην συνομηλια???

 

Εγω αλλα και ο αδερφο μου δεν ακουμε καλα τον αλλον πολυ σιγα...Αλλες φορες φτιαχνει...

 

Εγω εχω motorola και s3 mini....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια εφαρμογη για ραδιο χωρις να χρειαζεται ιντερνετ;

 

Μονο το Spirit FM, αλλα προσοχη γιατι εχει αναφερθει οτι μπορει να σου καψει τα ηχεια, είναι γνωστό πλέον.  Ποιο κινητο εχεις; Αν εχει δεκτη FM λογικα θα εχει και εφαρμογη, εκτος αν εβαλες custom rom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...