Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά απαντήστε μου σε κάτι που έχω απορία. Θεωρώ ότι είμαι στο σωστό τοπικ. Μια εφαρμογή πως μπορείς να την εκμεταλευτείς εμπορικά εφόσον δεν μπορείς να την πουλήσεις? Μόνο απο διαφημίσεις? και αυτές κάτι σαν google adsense?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδιά απαντήστε μου σε κάτι που έχω απορία. Θεωρώ ότι είμαι στο σωστό τοπικ. Μια εφαρμογή πως μπορείς να την εκμεταλευτείς εμπορικά εφόσον δεν μπορείς να την πουλήσεις? Μόνο απο διαφημίσεις? και αυτές κάτι σαν google adsense?

 

Μπορείς να ορίσεις τιμή στο Google Play

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να ορίσεις τιμή στο Google Play

 

Άρα μπορείς να την πουλήσεις. Γίνεται από Ελλάδα? Γιατί νομίζω παλαιότερα δεν γινόταν γι'αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα μπορείς να την πουλήσεις. Γίνεται από Ελλάδα? Γιατί νομίζω παλαιότερα δεν γινόταν γι'αυτό.

Δεν ξέρω λεπτομέρειες... Μπες στις σχετικές σελίδες του google και ενημερώσου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θελω μια χαρη οποιος ξερει να μου απαντησει..Εγω εχω το xperia x8 τελος παντων εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων για να μπορω να κατευαζω παιχνιδια απο το μαρκετ και απο τοτε που το εκανα δεν μπορουν να με παρουν τηλεφωνο ουτε να παρω μου εχει ενα χ στο σημα για καλα οτι δεν εχει σημα αλλα και εξω που βγαινω παλι δεν εχει σημα δεν καταλαβαινω τι εγινε..Σας παρακαλω αν καποιος μπορει και ξερει ας μου στειλει μηνυμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαντάζομαι  εννοεί κάτι σαν το lastpass στον firefox

 

Το οποίο επίσης δεν ξέρω τι είναι. Να μένεις ο κωδικός αποθηκευμένος εννοεί? Λογικα ναι.

 

Αν υπάρχει κάποια τέτοια δυνατότητα με ενδιαφέρει κι εμένα αν και δεν καταλαβαίνω πως μπορεί να είναι εφικτό να μεταφέρονται οι κωδικοί από την password manager εφαρμογη στον browser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι η Μουσικη play του android ειναι για το λουτσο.

 

Ουτε πσο διαρκει το τραγουδι λεει, ουτε να το πας στην μεση. Οταν το κανεις αυτο παει στο επομενο. 

 

Ειναι Bug της εφαρμογης.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ακομα κατεβασα διαφορα ringtone maker.

Κοβω το τραγουδι, το αποθηκευω, μετα το οριζω σαν ηχο κληση αλλα δεν ακουγεται..

 

Τι παιζει; Πως μπορω εγω να φτιαξω ringtone?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε με αυτο εκανα δουλεια..

 

Ενω τα κοβω, μπαινουν στις επιλογες για ηχος κλησης . Οταν παω να δω αν ακουγεται ή δεν ακουγεται καθολου ή κανει ενα τσακ..

 

Με τους προεγκατεστημενους ηχους δεν εχω θεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...