Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσπαθώ με το ES file explorer να δημιουργήσω μέσα σε έναν φάκελο μια συντόμευση ενός άλλου φακέλου. Πώς μπορώ να το κάνω? Δεν το βρίσκω με τίποτα.

 

(τονίζω, δεν θέλω συντόμευση στην homescreen αλλά μέσα σε άλλο φάκελο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα βγήκε το Riptide GP2.Το παιχνίδι είναι απίστευτο.Το έπαιξα ενα διωρο στο tablet και πραματικα κολλας άσχημα.Γραφικάρες,ήχος απόλαυση το gameplay στα υψηλά standar το πρώτου αλλά το πάει ακόμα παραπέρα μιας και μπορείς να αναβαθμίσεις το μηχανάκι που έχεις να το βάψεις να αγοράσεις καινούργιο με τα χρήματα που κερδίζεις απο τους αγώνες.Έπίσης τα stunts.Με κάθε level που πέρνετε πέρνετε και ένα sp.Με αυτό το sp ξεκλειδώνετε stunts που κάνετε μέσα στον αγώνα και σας δίνουν περισσότερο nitro.Με ένα λογαριασμό στο google μπορείτε να κάνετε sync το progress σας και τα achievements και έπειτα να συνεχίσετε το παιχνίδι απο εκει που το αφήσατε στο κινητό σας.Κάτι σαν το real racing που κάνει sync με το origin/facebook account σας.Με λίγα λόγια οι λάτρεις του riptide gp του πρώτου θα το αγαπήσουν.Οι μη λάτρεις δώστε του μια ευκαιρία μιας και είναι απο τα καλύτερα καινούργια παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρετε κανένα app για radio;

δε θέλω online radio.

θέλω να αντικαταστήσω την εφαρμογή που έχει το android με κάποια που έχει περισσότερες επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια γνωριζει κανενας καποιο προγραμμα για να χειριζομαι το λαπτοπ απο το κινητο?

οταν το συνδεω με τηλεοραση για να δω ταινιες ειναι ενοχλητικο να σηκωνομαι συνεχεια!

βρηκα το droidmote αλλα εχω μπερδευτει λιγο. αν εχει καινεις κανενα αλλο ας το μοιραστει, ή αν χρησιμοποιει το droidmote ας μας πει λιγες λεπτομεριες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

παιδια γνωριζει κανενας καποιο προγραμμα για να χειριζομαι το λαπτοπ απο το κινητο?

οταν το συνδεω με τηλεοραση για να δω ταινιες ειναι ενοχλητικο να σηκωνομαι συνεχεια!

βρηκα το droidmote αλλα εχω μπερδευτει λιγο. αν εχει καινεις κανενα αλλο ας το μοιραστει, ή αν χρησιμοποιει το droidmote ας μας πει λιγες λεπτομεριες!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Relmtech.Remote&hl=el

 

η το team viewer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Νομίζω απο firstrowsports και sportslemon θα μπορούσες να δεις. Δεν έχω android να δοκιμάσω.

Βέβαια χρειάζεται flash player, και επειδή πλέον δεν υποστηρίζεται απο google play, μπορείς να το βάλεις manually (την τελευταία έκδοση πριν την διακοπή υποστήριξης) όπως περιγράφεται εδώ: http://forums.adobe.com/thread/1061194

 

Υπάρχουν όμως εκδόσεις του veetle και του sopcast για android.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.veetle.android.lite&hl=el

http://www.sopcast.com/download/android.html

 

Εκεί τα links είναι σε πολλά kbps συνήθως, δε ξέρω αν θα τρέχουν καλά λόγω δυνατοτήτων του κινητού ή της ταχύτητας δικτύου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το musixmatch για να ακουω mp3 και μου κατεβαζει αυτοματα τους στιχους και τους δειχνει σαν υποτιτλους αυτο γινεται και στα βιντεοκλιπ με καποιο αλλο Αpp?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και μπορει να το εχουμε ξαναπει,αλλα το θεμα εχει γινει λιγο μεγαλο

ποιο ειναι το καλυτερο gps navigation που να μην χρειαζεται συνδεση στο ιντερνετ;

το θελω για το ταμπλετ της υπογραφης μιας και σε προσφατες διακοπες μου επρεπε να βρω wifi για να cachαρει τους χαρτες και να με παει στον προορισμο μου

ευχαριστω.

Το κοστος δεν μας απασχολει,αρκει να μην πιανει 5-6GB στο ταμπλετ και το κυριοτερο να βρισκει γρηγορα δορυφορους και να μην σερνεται για να δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρετε κανένα app για radio;

δε θέλω online radio.

θέλω να αντικαταστήσω την εφαρμογή που έχει το android με κάποια που έχει περισσότερες επιλογές.

 

Τσέκαρε το Spirit από το Google Play!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...