Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν θέλετε , δείτε και μια εφαμοργή που έφτιαξα και δώστε της κάποια καλή αξιολόγηση..

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.geralexgr.greeksosphones&hl=el

 

Δεν είναι εγκαταστήσιμη στην συσκευή μου με android 2.3.6.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα το Winamp, περασα τα τραγουδια που ηθελα σε μορφη Playlists απο το πισι μου μεσω Windows Media Player, αλλα δεν βλεπω πουθενα να εχει διαχωρισμο των Playlists μου. Ολα ειναι χυμα πεταμενα στα πιο προσφατα προστιθεμενα στο Winamp χωρις κατι αλλο. Μηπως κανω εγω κατι λαθος? Αν οχι εχετε να προτεινεται καποιον αλλον Player που να κανει αυτην την <<αρχειοθετηση>> των τραγουδιων απο μονο του ετσι οπως τα περναω απο το πισι μου?

Καμια λυση ρε παιδες ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια λυση ρε παιδες ???

 

Δεν καταλαβα. Εννοεις πως το winamp δεν παίζει τα αρχεία playlist επειδή το path των mp3 είναι διαφορετικό στο κινητό απ ότι στο pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια εφαρμογη για επαφες που να ειναι απλη και γρηγορη στην χρηση, να μπορεις να στελνεις ευκολα μηνυματα, να παιρνεις τηλεφωνα και να βλεπεις παλια μηνυματα κτλ, χωρις facebook, skype και αλλες ηλιθιοτητες γνωριζεται? Απλα και κατανοητα σαν τα τιμημενα Sony Ericsson της παλιας εποχης :P

 

Υ.Γ. Επισης, ενω εχω αποθηκευμενη την επαφη, ειναι μερικες φορες που με παιρνουν τηλεφωνο και εχει τον αριθμο 30 μπροστα απο το νουμερο, με αποτελεσμα να μην ξερω ποιος με καλει εκεινη την στιγμη. Τι γινεται εδω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καμία αξιόλογη εναλλακτική του titanium backup, αν γίνεται να αναφερθεί κάποιο δωρεάν και κάποιο επί πληρωμή;;

για δωρεαν δεν ξερω αλλα για μπακ απ και επαναφορα δεδομενων (ειδικα μετα απο αλλαγη ρομ) εγω χρησιμποιω το Go Backup Pro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανένα καλο gps να δουλευει χωρις ιντερνετ ?

 

Παλιά είχα το Sygic και ηταν δωρεαν ... δεν ξερω αν αλλαξε κατι... εκανε καλα την δουλεια του . 

 

Επι πληρωμης το navigon, πολυ καλό, και δες και το copilot live

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καμία αξιόλογη εναλλακτική του titanium backup, αν γίνεται να αναφερθεί κάποιο δωρεάν και κάποιο επί πληρωμή;;

Γιατι δε θελεις το Titanium παρεμπιπτοντως? Ειναι το πληρεστερο στο ειδος του κατα τη γνωμη μου.

 

Προσφατα δοκιμασα το Helium το οποιο δεν θελει root. Καλο ειναι, κανει αυτο που υποσχεται αλλα θελει καθε φορα συνδεση με τον υπολογιστη νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια εφαρμογη για τρεξιμο, ποδηλατο κτλ, που να σου εμφανιζει σε ωραια μορφη το workout στο Facebook ξερετε? Εκτος απο το Endomondo γιατι δεν μπαινει στο κινητο μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...