Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει κάποιο καλό free πρόγραμμα για την camera που να πατάς το κλικ και να βγάζει πολλές φωτογραφίες αντί για μια???

 

Υπάρχει αυτό που μπορεί να τραβήξει πάρα πολύ γρήγορα φωτογραφίες αλλά όχι με ένα κλικ. Δεν ξέρω αν το κάνει αυτό που λες, πάντως πρακτικά είναι περίπου το ίδιο. Επίσης τσέκαρε τις ρυθμίσεις ή την paid έκδοση μήπως και το υποστηρίζει. Αλλά πρακτικά αυτό που θες το κάνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα το Winamp, περασα τα τραγουδια που ηθελα σε μορφη Playlists, αλλα δεν βλεπω πουθενα να εχει διαχωρισμο των Playlists μου. Ολα ειναι χυμα πεταμενα στα πιο προσφατα προστιθεμενα στο Winamp χωρις κατι αλλο. Μηπως κανω εγω κατι λαθος? Αν οχι εχετε να προτεινεται καποιον αλλον Player που να κανει αυτην την <<αρχειοθετηση>> των τραγουδιων απο μονο του ετσι οπως τα περναω απο το πισι μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο καλό free πρόγραμμα για την camera που να πατάς το κλικ και να βγάζει πολλές φωτογραφίες αντί για μια???

εγω ξερω το camera zoom fx που εχει τετοια λειτουργια και μπορεις να τραβηξεις καπου μεχρι και 100κατι φωτογραφιες με το ενα κλικ.αλλα δεν θυμαμαι αν ειναι paid ή free το app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια, ψαχνω ενα πληκτρoλoγιo τo oπoιo θα ειναι σε στυλ κλασικoυ αριθμητικoυ τυπoυ νoκια κ oχι σε στυλ QWERTY η/υ.

Να χει απλα τα νoυμερα κ σε καθε νoυμερo μερικα γραμματα μαζι κ να χρειαζεσαι να τ πατας τoσες φoρες μεχρo μα βγει αυτo π θες.

Oπως παλια...

Υπαρχει κτ τετoιo?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια, ψαχνω ενα πληκτρoλoγιo τo oπoιo θα ειναι σε στυλ κλασικoυ αριθμητικoυ τυπoυ νoκια κ oχι σε στυλ QWERTY η/υ.

Να χει απλα τα νoυμερα κ σε καθε νoυμερo μερικα γραμματα μαζι κ να χρειαζεσαι να τ πατας τoσες φoρες μεχρo μα βγει αυτo π θες.

Oπως παλια...

Υπαρχει κτ τετoιo?

Αν δεν κάνω λάθος αυτά τα πληκτρολόγια λέγονται Τ9. Αν ψάξεις ίσως να βρεις αρκετά στο google play. Στα γρήγορα είδα αυτό, που σου δίνει και δυνατότητα να το χρησιμοποιείς σαν Τ9 αλλά και όπως αλλιώς θες. Κοίταξε και το βίντεο που το δείχνει αναλυτικά.

https://play.google.com/store/apps/details?id=free.inputmethod.latin.perfectkeyboard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια, ψαχνω ενα πληκτρoλoγιo τo oπoιo θα ειναι σε στυλ κλασικoυ αριθμητικoυ τυπoυ νoκια κ oχι σε στυλ QWERTY η/υ.

Να χει απλα τα νoυμερα κ σε καθε νoυμερo μερικα γραμματα μαζι κ να χρειαζεσαι να τ πατας τoσες φoρες μεχρo μα βγει αυτo π θες.

Oπως παλια...

Υπαρχει κτ τετoιo?

 

Ισως το εχει το κινητο σου, εμενα στο Galaxy S3 το εχει στις ρυθμισεις "γλωσσα και εισαγωγη", σε ρωταει αν θες πληκτρολογιο Qwerty ή πληκτρολογιο 3x4 , το οποιο ειναι αυτο που θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, τουλάχιστον σ ένα pdf ~150ΜΒ που δοκίμασα ήταν αρκετά smooth σε αντίθεση με κάποια άλλα apps (πχ EZ PDF Reader). ΟΚ αν γυρνούσα αρκετά γρήγορα τις σελίδες ήθελε λίγο χρόνο να τις φορτώσει αλλά δεν πάγωνε, τουλάχιστον στο Pipo M9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...