Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, turbat0s είπε

Ψάχνω file manager που να έχει δυνατότητα να βλέπει το τοπικό δίκτυο. Υπάρχει κάποιος free? Αν όχι τότε κάποιον επί πληρωμή?

Solid explorer σίγουρα αλλά και σχεδόν όλοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, turbat0s είπε

Ψάχνω file manager που να έχει δυνατότητα να βλέπει το τοπικό δίκτυο. Υπάρχει κάποιος free? Αν όχι τότε κάποιον επί πληρωμή?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop.pro&hl=en_US&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Des+explorer+pro&pcampaignid=APPU_1_dHZbW575F8SWsAGTmb2YCg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα 

Αν θυμάμαι καλά υπάρχει κάποια(μπορεί και κάποιες) εφαρμογή που μπορείς να περάσεις τις κάρτες μέλους, από super market κτλ ;; 

Έχετε κάποια τέτοια υπόψιν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, terry308 είπε

Καλημέρα 

Αν θυμάμαι καλά υπάρχει κάποια(μπορεί και κάποιες) εφαρμογή που μπορείς να περάσεις τις κάρτες μέλους, από super market κτλ ;; 

Έχετε κάποια τέτοια υπόψιν; 

Κάτι τέτοιο?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.passesalliance.wallet&hl=el&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dεφαρμογη+που+μπορείς+να+περάσεις+τις+κάρτες+μέλους,+από+super+market+κτλ&pcampaignid=APPU_1_E5JdW6elNY6wa7K1udgF

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/7/2018 στις 12:07 ΜΜ, terry308 είπε

Καλημέρα 

Αν θυμάμαι καλά υπάρχει κάποια(μπορεί και κάποιες) εφαρμογή που μπορείς να περάσεις τις κάρτες μέλους, από super market κτλ ;; 

Έχετε κάποια τέτοια υπόψιν; 

Και απλή φωτο του barcode σου κάνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας,

 

Εχω 2 αποκωδικοποιητές mpeg4 για τους οποίους έχω χάσει τα τηλεκοντρόλ (e-star, united). Γνωρίζετε να υπάρχει εφαρμογή που να μπορώ να ελέγξω από το κινητό αυτές τις συσκευές?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, jeanthira7 είπε

Καλησπέρα σας,

Εχω 2 αποκωδικοποιητές mpeg4 για τους οποίους έχω χάσει τα τηλεκοντρόλ (e-star, united). Γνωρίζετε να υπάρχει εφαρμογή που να μπορώ να ελέγξω από το κινητό αυτές τις συσκευές?

Μόνο αν το κινητό υποστηρίζει Remote Control και αυτό βέβαια αν υποστηρίζει όλες τις μάρκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, jeanthira7 είπε

Καλησπέρα σας,

Εχω 2 αποκωδικοποιητές mpeg4 για τους οποίους έχω χάσει τα τηλεκοντρόλ (e-star, united). Γνωρίζετε να υπάρχει εφαρμογή που να μπορώ να ελέγξω από το κινητό αυτές τις συσκευές?

Αν εχεις κινητό με IR δοκίμασε το sure https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tekoia.sure.activities&hl=el

Αν οχι πάρε ένα tele usb 100. Γράψε τα ακριβή μοντελα που εχεις να δω αν τα εχει στη βαση. Εναλλακτικά αν βρεις δανεικο κάποιο τηλεχειριστήριο, μπορεις να το προγραμματίσεις (να το αντιγράψεις)  https://www.skroutz.gr/s/6303848/Tele-USB-100.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα στο παλιο κινητο την εφαρμογή Worklog, πηρα back up, την πέρασα στο καινούργιο κινητο παω να κανω import αλλα δεν αναγνωρίζει το αρχειο. Ειναι σε μορφη xls.

Υπαρχει καποιος τρόπος να το περάσω; Χειροκίνητα θα παρει πολύ ωρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παρατηρήσει κανείς αυξημένη χρήση δεδομένων από τον Brave Browser;

Εννοείται ότι δεν βλέπω βίντεο από δεδομένα και αν και έχω απενεργοποιήσει τα "μέσα" από τις ρυθμίσεις συνεχίζει να παίζει YouTube απ' εκεί κ όχι από την εφαρμογή του YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...