Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει καποιο καλο application αντιστοιχο του aptoide που θα χει modarismena παιχνιδια σαν το dungeon hunter ας πουμε που να μπορεις να παιζεις offline?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, steveevo είπε

Υπαρχει καποιο καλο application αντιστοιχο του aptoide που θα χει modarismena παιχνιδια σαν το dungeon hunter ας πουμε που να μπορεις να παιζεις offline?

Χακαρισμενα παιχνίδια και site απαγορεύεται.

Αν θες σου στέλνω pm για site.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/11/2018 στις 1:42 ΜΜ, ekkli είπε

Εφαρμογή gallery που να κάνει και αυτόματο back up στο cloud υπάρχει;

Σε φουλ ανάλυση όμως, όχι σαν το google photos που ρίχνει την ανάλυση.

Το Google Photos έχει και ρύθμιση να ανεβάζει τις photos στο Original Quality, αλλά έχει όριο 15 GB.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, 0ptimu$ είπε

Δοκίμασα το chrome remote desktop αλλά δεν είναι αξιόπιστο. 5 στις 10 φορές να συνδεθεί, αποσυνδέσεις κτλ , σπάει νεύρα. Κι από τον άλλο σταθερό τα ίδια.
Τεςπα βρήκα αυτό εδώ https://www.unifiedremote.com/ , για τη δουλειά που το θέλω είναι οκ. 

Έχει εντελώς άλλη λειτουργία σε σχέση με το remote desktop. Αυτό με το 5 στις 10 φορές που λες δεν το έχω διαπιστώσει προσωπικά μιας και το έχω σε τέσσερα  pc ένα λάπτοπ και δύο κινητά και λειτουργεί με 99% αποτελεσματικότητα. Οι μόνες περιπτώσεις που μου κάνει νούμερα είναι όταν είμαι με 4G στο κινητό και δεν έχω καλό σήμα, αλλά όσες φορές έχω βρει καλές συνθήκες όλα δουλεύουν ρολόι. Το ένα από τα pc δουλεύει 24Χ7 και δεν έχει κάνει ποτέ κανένα πρόβλημα. Παράλληλα έχω και το teamviewer για περιπτώσεις που θέλω να συνδεθώ σε pc τρίτων για να κάνω έλεγχο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

υπαρχει κανενα καλο offline sports game? Δεν με νοιαζει ιδιαιτερα το αθλημα. Απλά θελω να παιζεις κανονικα αγωνες σε career mode. Οχι μονο πεναλντι ή μονο καρφωματα. Μεγαλο συν αν ειναι υπαρκτοι οι παικτες αλλα οχι απαραιτητο αν ολα τα υπολοιπα δουλευουν σωστα.

Επεξ/σία από antemore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Σύντομα θα αλλάξω συσκευή και θέλω να κάνω backup τους κωδικούς wifi για να τους εχω κάπου έστω γραμμένους για να μη ψάχνω πάλι ρωταω κλπ.

Είχα δύο χρόνια το κινητό και έχω συνδεθεί στις παναγιας τα μάτια😂

Υπάρχει κάποια εφαρμογή να το κάνει αυτό;

Δεν είμαι ρουτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, gioiliop7 είπε

Καλησπέρα παιδιά. Σύντομα θα αλλάξω συσκευή και θέλω να κάνω backup τους κωδικούς wifi για να τους εχω κάπου έστω γραμμένους για να μη ψάχνω πάλι ρωταω κλπ.

Είχα δύο χρόνια το κινητό και έχω συνδεθεί στις παναγιας τα μάτια😂

Υπάρχει κάποια εφαρμογή να το κάνει αυτό;

Δεν είμαι ρουτ.

Αν κάνεις backup στην Google κρατάει τους κωδικούς. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, fmarkos είπε

Ρυθμίσεις Google αντίγραφα ασφαλείας ή κάτι τέτοιο 

Το έχω ενεργοποιήσει αυτό αλλά που αποθηκεύονται ρε συ;

Screenshot_2018-11-13-14-46-02.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον λογαριασμό σου στην Google, δεν ξέρω αν θα μπορείς να τα δεις κάπου αλλά όταν βάλεις τον λογαριασμό στο νέο κινητό θα τα κατεβάσει μόνο του.

Τσέκαρε το όταν πάρεις την νέα συσκευή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Στον λογαριασμό σου στην Google, δεν ξέρω αν θα μπορείς να τα δεις κάπου αλλά όταν βάλεις τον λογαριασμό στο νέο κινητό θα τα κατεβάσει μόνο του.

Τσέκαρε το όταν πάρεις την νέα συσκευή.

Να στε καλα παιδια,θα ενημερωσω με το καλο στο μελλον αν γινουν ολα κομπλε. Ευχαριστω πολυ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους. Μετα την χτεσινη ενημερωση ασφαλειας του Νοεμβριου στο nokia 5 μου, μου ξαναενεργοποιησε τα google pinyin input και google indic keyboard και δεν με αφηνει να τα απενεργοποιησω. Και ζηταει και το store να τα ενημερωσει. Καμια ιδεα?
Κατι αλλα παρελκομενα του gboard, τα google zhuyin input και google handwriting support, με αφηνει να τα απενεργοποιησω κανονικα. Το γαματο της υποθεσης ομως ειναι αλλο: δεν χρησιμοποιω gboard!

Με την αναβαθμηση απο 8 σε 8.1 παρατηρησα οτι δεν γινεται πλεον να απενεργοποιησω το gboard, το ειχα αναφερει εδω αλλα δεν βρεθηκε καποια λυση, οποτε πλεον το εχω απλα να φαινεται σαν δευτερο πληκτρολογιο στο συστημα > γλωσσες και εισαγωγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...