Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, saruman123 είπε

Το τσέκαρα και είναι εντάξει.

Τι εννοείς...? Metadefender/NVISIO apk checks, γιατι ως προς το tracking δεν ξέρω κατά το πόσο μπορεί να "εντοπιστεί" για να είσαι safe ?

Μόλις τώρα, saruman123 είπε

Το τσέκαρα και είναι εντάξει.

Σε nvisio πάντως δεν εχω εμπιστοσύνη...απο apk που έκανε ip tracking δεν έβρισκε τίποτα, ενώ οποιαδήποτε απόπειρα για το σχετικό apk του reborn δεν τρέχει την διαδικασία...(πάντα κάτι του φταίει...και βγάζει error)

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, koftis650 είπε

Τι εννοείς...? Metadefender/NVISIO apk checks, γιατι ως προς το tracking δεν ξέρω κατά το πόσο μπορεί να "εντοπιστεί" για να είσαι safe ?

Σε nvisio πάντως δεν εχω εμπιστοσύνη...απο apk που έκανε ip tracking δεν έβρισκε τίποτα, ενώ οποιαδήποτε απόπειρα για το σχετικό apk του reborn δεν τρέχει την διαδικασία...(πάντα κάτι του φταίει...και βγάζει error)

Εγώ μόλις είδα το Skyscraper ,μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, saruman123 είπε

Εγώ μόλις είδα το Skyscraper ,μια χαρά.

Δεν εννοώ την λειτουργικότητα του (αν παίζει ή όχι το terrarium reborn), γιαυτο σε ρωτήσα τι εννοείς και έγραψα για apk scanning, πχ online με nvision, όπου το συγκεκριμένο apk για κάποιο λόγο δεν βγάζει αποτελέσμα για malware/virus etc scan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/9/2018 στις 9:35 ΜΜ, therock είπε

Πιο ειναι η καλυτερη και πιο λειτουργικη εφαρμογη ημεορολγιου. Στο iphone χρησιμοποιω το fantastical 2 το οποιο με εχε βολεψει πολυ αλλα κοιταζω να Κανω Migration σε android

Φανατικός χρήστης του Fantastical 2 κι εγώ στο iOS - τους εχω σχεδόν ικετεύσει να το βγάλουν και σε Android, αλλά δεν...
Πλέον (σε Android) χρησιμοποιώ το Google Calendar ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.calendar&referrer=utm_source=web_about ) συ συνδυασμό με το Event Flow Widget ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.syncedsynapse.eventflowwidget ) και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

Στις 26/9/2018 στις 4:06 ΜΜ, therock είπε

Κατι αλλο που ψαχνω ειναι με γρηγορο τροπο να βρισκομαι επαφες απο το τηλεφωνικο καταλογο. Στο iphone επικαλεισαι το search (spotlight) και γραφεις ονομα η καποιο στοιχειο και βγαινει αμεσως. Ποιος ειναι ο πιο γρηγορς τροπος να γινε ιαυτο στο android απο homescreen

Τι συσκευή έχεις;
Σε Samsung έχω βγάλει εικονίδιο το Search app στο home screen. Ψάχνει σχεδόν τα πάντα όπως το Spotlight (επαφες, εφαρμογές, ημερολόγιο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορω να απενεργοποιησω ολες τις ηχητικες ειδοποιησεις περα απο calls/texts

Δε θελω να ακουγεται ηχος σε μυνηματα απο viber/messwnger/whatsapp/email/ και οποιο notiification θυμηθει να σκασει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι καταλβα τελικα, πρεπει μεσα απο μενου στο sounds, να απενεργοποιησεις τελειως το notication sounds, η να το βαλεις silent Και Vibrate only. Μηπως ομως αυτο, επηρεασει καποια σημαντικη ειδοποιηση οπως πχ ξυπνητηρι η κατι αλλο βασικο που θα θελα να ακουστει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Droidjack: Το λογισμικό «κοριός» που βάζουν στα κινητά οι ζηλιάρηδες και όχι μόνο 

προσοχή κυκλοφορεί προ εγκατεστημένο

Υ.Γ. Δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω η να κλάψω με αυτά που διαβάζω. 😂

Επεξ/σία από Χάρης Μυλωνίδης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω σκασει με το bs player...εχω μια ταινια στο κινητο και δεν μπορω με τιποτα να βγαλω ακρη...μια δεν μου ανοιγει η εφαρμογή...μια βρισκει υποτιτλους αλλα ειναι οτι να ναι...παλια μου ανοιγε παραθυρο και επελεγα μονος μου ποιους υπότιτλους θελω και αυτό δεν υπάρχει πλεον...εχει κανεις ν προτείνει κατι αλλο(ακομα και να βρίσκει μονο του τους υποτιτλους);;;εστω καο σε προσωπικό μηνυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, arxontas2323 είπε

Εχω σκασει με το bs player...εχω μια ταινια στο κινητο και δεν μπορω με τιποτα να βγαλω ακρη...μια δεν μου ανοιγει η εφαρμογή...μια βρισκει υποτιτλους αλλα ειναι οτι να ναι...παλια μου ανοιγε παραθυρο και επελεγα μονος μου ποιους υπότιτλους θελω και αυτό δεν υπάρχει πλεον...εχει κανεις ν προτείνει κατι αλλο(ακομα και να βρίσκει μονο του τους υποτιτλους);;;εστω καο σε προσωπικό μηνυμα

Τον MX Player.

Καλό είναι να κατεβάσεις υπότιτλους από opensubtitles.

Επεξ/σία από saruman123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, saruman123 είπε

Τον MX Player.

Καλό είναι να κατεβάσεις υπότιτλους από opensubtitles.

Δούλεψε υποδειγματικά και μαλιστα μου κατεβασε και απο εκει υπότιτλους σωστα!!!σ ευχαριστώ πολύ 😍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, adi32 είπε

καμια εφαρμογη να βλεπω την οθονη του κινητου στο pc και να τη χειριζομαι απο εκει ?

VNC Viewer remote desktop

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάπαλα και το terrarium tv reborn το οποίο κυκλοφόρησε με διάφορες ονομασίες .apk σαν "απόπειρα" για την συνέχεια του terrarium tv.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...