Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, jim_p είπε

Η opera εχει επιλογη για να μην φαινονται οι εικονες, τουλαχιστον η mini. O > data savings > images > off.

Ευχαριστώ,έψαχνα και δεν το έβρισκα εκεί που το έχει.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι, εχει δικο του ενσωματωμένο κοφτη.

αν τώρα θες επιπλεον κοφτες για ολες τις εφαρμογες του κινητου, βαλε, ρυθμισε και ενεργοποιησε το blokada (  https://blokada.org/  )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ ακόμα ψάχνομαι γενικά με τους browser . Brave , opera, chrome, armorfly, Samsung Browser ακόμα δεν έχω κατασταλάξει . Πάντως ξανά γύρισα σε Brave ;-).

Επεξ/σία από kostasrodos29
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, kostasrodos29 είπε

Εγώ ακόμα ψάχνομαι γενικά με τους browser . Brave , opera, chrome, armorfly, Samsung Browser ακόμα δεν έχω κατασταλάξει . Πάντως ξανά γύρισα σε Brave ;-).

Εχοντας τον Opera 2-3 ημέρες δεν χρησιμοποιώ τον Dolphin.Μόνο τον Brave ως εναλλακτικό.

Ο Dolphin προσπαθεί συνεχώς να συγχρονίσει καταναλώνοντας μπαταρία.Ούτε χειροκίνητα συγχρονίζει.Εχει όμως τις καλύτερες ρυθμίσεις και διαχείριση σελιδοδεικτών.Οι άλλοι δεν έχουν επιλογή να αλλάζεις σειρά χειροκίνητα στους σελιδοδείκτες,λες και είναι επιστήμη.

Ο Brave φαίνεται λίγο πιο γρήγορος απο τον Opera.Ισως και σε block,είναι νωρίς ακόμα να το συμπεράνω.

Ο Chrome απλά υπάρχει στο κινητό.Δεν ξέρω αν δέχεται extra κάποιο add on για block.Απλά έχει το πλεονέκτημα οτι μπορείς να κάνεις συγχρονισμό σελιδοδεικτών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Γίνεται να περάσω το save 1 game απο το 1 κινητό στο άλλο χειροκίνητα αντιγράφοντας το save;

Αν το παιχνίδι έχει λογαριασμό (FB ή Google) ναι μπορείς.

Αρκεί και τα δύο κινητά να έχουν τον ίδιο λογαριασμό.

Αλλιώς όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, saruman123 είπε

Αν το παιχνίδι έχει λογαριασμό (FB ή Google) ναι μπορείς.

Αρκεί και τα δύο κινητά να έχουν τον ίδιο λογαριασμό.

Αλλιώς όχι.

Και τα 2 κινητά έχουν τον ίδιο λογαριασμό.Το έκανα install και στο καινούριο κινητό αλλά δεν έχει το save του παλιού.Εχω κάνει συγχρονισμό και στα 2 κινητά και ενεργοποιημένη την ρύθμιση στο παλιό κινητό όταν κάνω install κάποια εφαρμογή να έχει τα settings που είχε πριν την σβήσω στα αντίγραφα ασφαλείας μέσω Google.Ομως μάλλον αυτό λειτουργεί μόνο για το ίδιο κινητό,οχι για το άλλο.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AntiCambeR είπε

Και τα 2 κινητά έχουν τον ίδιο λογαριασμό.Το έκανα install και στο καινούριο κινητό αλλά δεν έχει το save του παλιού.Εχω κάνει συγχρονισμό και στα 2 κινητά και ενεργοποιημένη την ρύθμιση στο παλιό κινητό όταν κάνω install κάποια εφαρμογή να έχει τα settings που είχε πριν την σβήσω στα αντίγραφα ασφαλείας μέσω Google.Ομως μάλλον αυτό λειτουργεί μόνο για το ίδιο κινητό,οχι για το άλλο.

Έχω ένα παιχνίδι σε δύο κινητά άλλα μέσω λογαριασμού FB.

Ίσως ο λογαριασμός τις Google δεν έχει αυτή την ιδιότητα.

Την εφαρμογή "Παιχνίδια Google play" δεν έχεις και στα δύο κινητά?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, saruman123 είπε

Έχω ένα παιχνίδι σε δύο κινητά άλλα μέσω λογαριασμού FB.

Ίσως ο λογαριασμός τις Google δεν έχει αυτή την ιδιότητα.

Την εφαρμογή "Παιχνίδια Google play" δεν έχεις και στα δύο κινητά?

Μόλις μου απάντησες πρίν το είχα ήδη σκεφτεί.Το είχα στο παλιό κινητό και το πέρασα και στο καινούριο,έκανα συγχρονισμό πρώτα στο παλιό και μετά στο καινούριο αλλά τίποτα.Θα με ενδιέφερε να βρώ τον τρόπο πάντως,κάποια στιγμή θα το ψάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...