Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικά με το root explorer θα μπορείς να τις σβήσεις από τη rom αλλά πιστεύω πως με τον καιρό με την χρήση που θα κάνεις θα σταματήσει να τις φορτώνει μόνο του. (δεν είναι σίγουρος όμως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μετά από ψάξιμο είδα ότι εφαρμογή για skype δεν υπάρχει για android αυτούσια (ενώ υπήρχε παλιότερα) και μάλλον θα το ξαναβγάλουν. Πόσο ξενέρωσα όταν το μαθα δε φαντάζεστε. Θα μου πεις, δεν ήξερες δεν ρώταγες... τέσπα.

 

Παρ΄όλα αυτά, υπάρχει κάποια εφαρμογή που να υποστηρίζει skype; έχω βάλει το nimbuzz αλλά με προβληματίζει.

 

Έχω συνδρομή skype για σταθερά τηλέφωνα και θα με βόλευε πολύ αν μπορούσα να χρησιμοποιούσα απευθείας την υπερ γαμάτη κινητάρα μου B) για να παίρνω τη μανούλα μου στην πατρίδα :P

 

όχι για μένα, για τη φουκαριάρα τη μάνα μου δηλαδή. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος μπορείς να κάνεις Login στο λογαριασμό του skype μέσω της εφαρμογής fring.

 

--------

Μάλλον όχι πια, πρέπει να ήρθε σε κόντρα με το skype για κάτι σε σχέση με το βίντεο call, κάπου πήρε το μάτι μου μια είδηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος μπορείς να κάνεις Login στο λογαριασμό του skype μέσω της εφαρμογής fring.

 

--------

Μάλλον όχι πια, πρέπει να ήρθε σε κόντρα με το skype για κάτι σε σχέση με το βίντεο call, κάπου πήρε το μάτι μου μια είδηση.

 

δεν το υποστηριζει πλεον :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

app-qqmD.cs.png Apps Organizer

Το απόλυτο εργαλείο για να οργανώσετε όλες τις εφαρμογές σας μέσα σε 5 λεπτά και να τις βρίσκετε εύκολα

details?id=com.google.code.appsorganizer

http://www.youtube.com/watch?v=inskvei43Ao&feature=player_embedded

 

Εμένα μου έλυσε τα χέρια που έχω πολλά.

 

==========================================================================

 

Έχει αρχίσει να παίζει γερά το market :P

 

Πολύ ρισπέκτ για το apps organizer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τον ενθουσιασμό μου με το Apps Organizer, ήρθε κάτι άλλο να τρελαθώ.

 

2 player reactor. Extra minigames και 4 player support αν το αγοράσετε με 2 ευρώ μόνο :) Εγώ μετά από 2 χρόνια με iphone, πρώτη φορά έδωσα λεφτά για software.

Αγόρασα LauncherPro και 4 Player Reactor.

 

Όποιος έχει android ας κατεβάσεις το Player Reactor! Πολύ κόλλημα

 

2 PLAYER REACTOR

chart?cht=qr&chs=400x400&chl=http%3A%2F%2Fwww.androidzoom.com%2Fweb%2Findice%2FqrLink%3FappCode%3Dfgd%26dwnId%3D65464

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Φαντάζομαι εύκολα το βρίσκεις σπασμένο αλλά 2 ευρώ μόνο... κρίμαι είναι. Εδώ χαλάμε και έχουμε χαλάσει τόσα ευρά για 5 λεπτά snow bros και ότι άλλη βλακεία.

Πλέον θα αγοράζω αυτά που μου αρέσουν και τους αφοσιώνω πάνω από 1-2 ώρες...

Μιλάμε πάντα για τιμές 2-5 ευρώ :Ρ

Τώρα για gps 100 ευρώ δεν δίνω :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα πρόγραμμα διαχείρισης email υπαρχει;αυτό που έχει στην έκδοση 2.1 που φοράει το wildfire είναι λίγο σάπια, μου την δίνει που δεμ εχω πρόσβαση στον φάκελο sent, αλλά κ που μου εμφανίζει μόνο καμία 10ρια email στο inbox και οχι παλαιότερα.

Βέβαια μπορεί να μην ξέρω πως να το χρησιμοποιησω εγώ. Επίσης επειδή χρησιμόποιω gmail και το αντίστοιχο πρόγραμμα τα ίδια είναι πάνω κάτω.

 

Edit, για απεσταλμενα το βρήκα ,δεν είχα ψαχτει εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πατήσεις το κουμπί menu, δεν σου βγάζει κάποιες επιλογές μια απο αυτές είναι και φάκελοι που αν πατήσεις σου βγάζει να διαλέξεις εισερχόμενα, διεγραμμενα, πρόχειρα, απεσταλμένα

 

παρομοίως στην εφαρμογή του gmail, αν πατήσεις menu σου βγάζει κάποιες επιλογές. Αν πατήσεις προβολή ετικετών σου βγάζει μια λίστα με επιλογές, απεσταλμένα κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο ναι, το βρήκα αυτό, και πάλι όμως μπορώ να δω τα δέκα(περίπου) πιο πρόσφατα email μόνο. Γίνεται να πάω πιο πίσω;

 

 

Sent from my iPod touch using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού πας στις ρυθμίσεις του gmai, ετικέτες και διαλέξεις ποιές θέλεις να συγχρονίζονται (π.χ .εχω μονο τα εισερχόμενα)

πας στο gmai, ετικέτες, ολα τα μηνύματα για να δείς.

 

για το αλλο mail δεν βρίσκω κάτι, έχω και την 1.5 ίσως στις ρυθμίσεις του 2.1 έχουν βάλει κάτι καινούργιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

app-BEpC.cs.pngSmart Call Widget

Ένα πολύ βολικό widget, που διαλέγει ποιες επαφές θα εμφανίζονται ανάλογα με το ποιον καλείτε πιο συχνά! B)

details?id=hu.bajnogel.smartcallwidget

 

 

lFmFB.u.cs.pngFmFA.u.cs.png

 

Χάλια το customization, πολύ με χαλάει, δεν θέλω να μπερδεύομαι με πολλές επιλογές! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...