Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καινοτομιες απο τους κλοουν της google.
Μετα την προσφατη ενημερωση του dialer που εφερε ενα ακομα κουμπι για βιντεοκληση χωρις να υπαρχει εγκατεστημενη εφαρμογη της google για βιντεοκληση, πριν λιγο επεσα και σε αυτο στην εικονα.
Η επαφη ειναι στα αγαπημενα, δεν εχει δευτερο αριθμο, εφαρμογη για βιντεοκληση εξακολουθει να μην υπαρχει εγκατεστημενη αλλα παρολα αυτα δεν αρκει το πατημα πανω της για να κανει κληση και ζηταει να του δειξω τον "τροπο κλησης". Για αλλη επαφη που ειναι ηδη στα αγαπημενα, εχει 2 αριθμους και εχω ηδη επιλεξει σε ποιον θα καλει by default δεν πεταχτηκε. Πετιεται μονο για επαφες που ειναι στα αγαπημενα.

Screenshot_20220813-120040.png

Επεξ/σία από jim_p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6.5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια χαρά σε όλους!

Ψάχνω για android μια εφαρμογή που να έχει widget με τους αγώνες που παίζουν στην τηλεόραση που να δείχνει και σε ποιο κανάλι τους δείχνει εκτός της ώρας. Ό,τι έχω βρει μέχρι τώρα δείχνει μόνο την ώρα των αγώνων, όχι το κανάλι...

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, hablando είπε

Γεια χαρά σε όλους!

Ψάχνω για android μια εφαρμογή που να έχει widget με τους αγώνες που παίζουν στην τηλεόραση που να δείχνει και σε ποιο κανάλι τους δείχνει εκτός της ώρας. Ό,τι έχω βρει μέχρι τώρα δείχνει μόνο την ώρα των αγώνων, όχι το κανάλι...

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.livesoccertv 

https://play.google.com/store/apps/details?id=gr.sport24

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, GATE123 είπε

Αρχικά, σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου! Τα δοκίμασα και τα 2, ενώ τρέχοντας τις εφαρμογές σου εμφανίζει κανονικά το πρόγραμμα των αγώνων στην τηλεόραση, δυστυχώς καμία από τις 2 εφαρμογές δεν έχει Widget ώστε να μπορεί να δείχνει στην επιφάνεια του Launcher τις ώρες και τα κανάλια που θα δείχνουν τους αγώνες.

Αυτό επί της ουσίας ψάχνω, μια εφαρμογή που να δίνει και σε Widget την πληροφόρηση, ώστε να μην χρειάζεται να την ανοίξεις για να δεις το πρόγραμμα της ημέρας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δοκιμάσει κανείς το revanced να μας πει εντυπώσεις; Από ότι έχω δει στο Reddit είναι το vanced απλά ενημερωμένο σε πιο πρόσφατη έκδοση και με νέα features όπως το να μπορείς να κατεβάσεις βίντεο ή ήχο απευθείας από εκεί(προϋποθέτει να έχεις και άλλη μία εφαρμογή εγκατεστημένη της οποίας μου διαφεύγει το όνομα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Nik1239 είπε

Έχει δοκιμάσει κανείς το revanced να μας πει εντυπώσεις; Από ότι έχω δει στο Reddit είναι το vanced απλά ενημερωμένο σε πιο πρόσφατη έκδοση και με νέα features όπως το να μπορείς να κατεβάσεις βίντεο ή ήχο απευθείας από εκεί(προϋποθέτει να έχεις και άλλη μία εφαρμογή εγκατεστημένη της οποίας μου διαφεύγει το όνομα)

Εγω εχω το new pipe 

https://newpipe.net/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα_Καλησπερα. 

Στο Readmi Note 8T ( δεν γνωριζω αν περιλαμβανεται και σε αλλα μοντελα ) σε ενα βιντεο μπορεις να βαλεις καποιο εφε.

Με αυτην την διαδικασια επεξεργαζεται το βιντεο, του προσθετει μουσικη και κανει εναλλαγες στην ταχυτητα μαζι με καποια μικροεφε.

Ερωτηση΄΄ 
Υπαρχει κατι παρομοιο σε εφαρμογη ετσι να το κανει παντα στο αυτοματο ή αντε να εχω επιλογη και στην μουσικη;

Το θελω ομως τα το κανει αυτοματα...

Ευχαριστω ! ! !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, jim_p είπε

Ενα fork του ff για android που πετυχα στο r/androidapps. Το ηξερε κανεις?

https://github.com/Divested-Mobile/Mull-Fenix

τι γλωσσα ομιλείτε κύριε;;;😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, jim_p είπε

Ποια απο τις παραπανω λεξεις δεν καταλαβες να σου γραψω υποτιτλους?

τι είναι το fork του ff;και τι κανουν ολα αυτα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fork μιας εφαρμογης εινια κατι που βασιζεται στον ιδιο κωδικα με την εφαρμογη, απλα εχει καποια features διαφορετικα ή αλλαγμενα. Προφανως μιλαμε για opensource εφαρμογες, γιατι σε κλειστο κωδικα δεν μπορεις να αλλαξεις κατι γιατι δεν ξερεις καν τι περιεχει.

Ff ειναι ο firefox...

Οποτε, ο τυπος εφτιαξε εναν δικο του browser, που βασιζεται στον κωδικα του firefox και εχει προσθεσει καποια δικα του στοιχεια που δεν εχει ο κανονικος firefox και τον κανουν πιο ασφαλη.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 31/8/2022 στις 11:35 ΠΜ, BadBoy είπε

Προτιμώ το fork που έχει ενσωματωμένο και το Sponsorblock.

Εγώ έχω το κλασικό newpipe αλλά δεν μου εμφάνισε ποτέ διαφημίσεις.Τα βίντεο ξεκινάνε άμεσα.Αυτό το fork τι παραπάνω κάνει δεν κατάλαβα.

Επεξ/σία από tarantules
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...