Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιο firewall που να κόβει πρόσβαση στο internet/lan, αλλά να έχει και scheduler; Θέλω να κόβω την πρόσβαση σε συγκεκριμένες εφαρμογές για συγκεκριμένες ώρες, γίνεται αυτό;

Επεξ/σία από BadBoy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 21/11/2022 στις 3:04 ΜΜ, ekkli είπε

Για σωστή διαχείριση της φόρτισης και μπιπ όταν φτάνει στο 80%, μόνο Accubattery;

Εναλλακτική έχουμε;

Πετυχα προσφατα αυτο εδω και το δοκιμαζω στο ταμπλετ. Εχω κανει 3 φορτισεις και σε καμια δεν ακουστηκε το notification οτι εφτασε στο 80%...
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.utopi.batterychargenotifier

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εχετε να προτεινετε καποια εφαρμογη δωρεαν στο android που να κανει οσων το δυνατων περισσοτερα οπως το photoshop? πχ remove background,  επεξεργασια χρωματων εικονας, συνδυασμο εικονων η μια πανω στην αλλη κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω φτιάξει ένα νήμα στο οποίο έχω αρκετές χρήσιμες εφαρμογές ταξινομημένες ανά κατηγορία και με tags εάν είναι open source, closed source, free, freeware, freemium ή paid.

Όποιος ενδιαφέρεται ας ρίξει μια ματιά εδώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας (ακομα?) launcher για ηλικιωμενους. 
https://old.reddit.com/r/androidapps/comments/zu3asu/expecting_tech_questions_from_your_techunsavvy/

Θυμηθηκα πριν λιγα χρονια μια γιαγια που μου ειχε ζητησει να τις αλλαξω μενου κλπ για να τα βλεπει καλυτερα και πως θα την βολευε αν ηταν το ενα κατω απο το αλλο αντι σε grid που ειναι τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Mια που λεμε για launcher, o NOVA prime, ο καλυτερος κατα την γνωμη μου, ειναι σε προσφορα στα 0,09 ευρω. Οσοι (ελαχιστοι φανταζομαι) δεν τον εχετε παρει ακομα, απλα ορματε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα.

Ψαχνω για εφαρμογή που να επιτρέπει τα notifications από συγκεκριμμένη εφαρμογή σε συγκεκριμμένες ώρες.

Υπαρχει κάτι σχετικό;

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, skiabox είπε

Καλησπέρα.

Ψαχνω για εφαρμογή που να επιτρέπει τα notifications από συγκεκριμμένη εφαρμογή σε συγκεκριμμένες ώρες.

Υπαρχει κάτι σχετικό;

Ευχαριστω!

Κοίτα αυτή που είναι για μπλοκάρισμα https://play.google.com/store/apps/details?id=mrigapps.andriod.notipauser

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/12/2022 στις 5:59 ΜΜ, Titos301 είπε

εχετε να προτεινετε καποια εφαρμογη δωρεαν στο android που να κανει οσων το δυνατων περισσοτερα οπως το photoshop? πχ remove background,  επεξεργασια χρωματων εικονας, συνδυασμο εικονων η μια πανω στην αλλη κτλ

Στα χαρτιά το Krita , στα windows με βόλευε όμως δεν είχα ποτέ τόσο ισχυρή συσκευή ώστε να μην κολλάει στο Android. Ανεπίσημα κυκλοφορεί κάπου και το Photoshop Touch που το σκότωσε η Adobe γιατί προφανώς με τιμή λιγότερο από 5€ έκοβε τις πωλήσεις του Photoshop. Περιορισμένη free έκδοση έχει το Infinite Painter, αξίζει να το αγοράσεις αλλά δεν κόβει background εύκολα, πρέπει να έχεις έτοιμα PNG πχ με το Photoshop Mix ή κάποιο άλλο μικρό πρόγραμμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποιον αξιόπιστο και privacy friendly email client προτείνετε ; Θέλω να χειρίζομαι accounts από yahoo και  gmail ταυτόχρονα σε μια εφαρμογή.

Επεξ/σία από tarantules
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...