Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχεις δει πολλους streamers που λενε "το σημερινο βιντεο εινια μια προσφορα της ταδε εταιριας" και καπακι παιζει ενα μικρο σποτακι της και λεει για μια προσφορα ο streamer, πχ ο ltt που διαφημιζει ετσι την glasswire ή ο jerryrig την audible? Ε αυτα κοβει το sponsorblock, μιας και δεν πιανονται για διαφημησεις, ουτε ειναι του ιδιου του youtube.

Επεξ/σία από jim_p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6.5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

39 λεπτά πριν, tarantules είπε

Εγώ έχω το κλασικό newpipe αλλά δεν μου εμφάνισε ποτέ διαφημίσεις.Τα βίντεο ξεκινάνε άμεσα.Αυτό το fork τι παραπάνω κάνει δεν κατάλαβα.

Κόβει τα sponsored κομμάτια μέσα στο βίντεο, υπάρχει και σαν addon για browser. Υπήρχε και στο Vanced ενσωματωμένο, αλλά προφανώς δεν το είχες ενεργοποιημένο. Πλέον δε μπορώ να δω youtube χωρίς αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, BadBoy είπε

Κόβει τα sponsored κομμάτια μέσα στο βίντεο, υπάρχει και σαν addon για browser. Υπήρχε και στο Vanced ενσωματωμένο, αλλά προφανώς δεν το είχες ενεργοποιημένο. Πλέον δε μπορώ να δω youtube χωρίς αυτό.

Θα το δοκιμάσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κατι που να απενεργοποιει τις ενημερωσεις μερικων εφαρμογων απο τη λιστα?

Πχ θελω ο Nova να μην βγαινει καν στις ενημερωσεις του playstore και το πατησω κατα λαθος 

Μια λυση ειναι να κανεις clone καποιες εφραμογες οποτε δε βγαινουν καθολου 

ετσι πχ εχω κανει το facebook lite

Στο Nova ομως ετσι δεν κανει μετα restore το αρχειο backup και δε λειτουγει και ο Prime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, johni41 είπε

Καλημέρα, έχετε να προτείνετε εφαρμογή για IPTV και εφαρμογή για προγράμματα καναλιών; 

Ευχαριστώ 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nst.smartersplayer&hl=es_419&gl=US

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά. Αναζητώ εδώ και καιρό το ωραίο κάτσε με το καιρό και το flip λέω ρολόι από το γνωστό 3d sense. Αφορά λειτουργικό Android 9 για honor light Παρότι έψαξα στην xda dev. δεν βρήκα κάποιο να δουλεύει σωστά. Υπάρχει πουθενά βοήθεια που μπορούμε να βρούμε το APK να το κατεβάσουμε ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλω? Κατι τετοιο ψαχνεις δηλαδη?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droid27.senseflipclockweather

Το ποστ σου παντως εινια σαν να το εγραψε ο προεδρος του Εδεσσαικου :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, jim_p είπε

Παρακαλω? Κατι τετοιο ψαχνεις δηλαδη?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droid27.senseflipclockweather

Το ποστ σου παντως εινια σαν να το εγραψε ο προεδρος του Εδεσσαικου :D 

Νομίζω θέλει να είναι ρολόι με καιρό .

Το θυμάμαι αυτό είναι αρκετά παλιά εφαρμογή, αλλά δεν θυμάμαι πως λέγεται.

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως το ρολόι με καιρό με κινούμενα εφέ θέλω ήταν στα τηλέφωνα HTC. Το θέμα είναι αν υπάρχει συμβατότητα με τα νεοτέρα κινητά  σαν αυτόνομη εφαρμογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποια παρόμοια δοκιμασμένη εφαρμογή όπως το zedge ?

(Προφανως googleαρισα zedge alternatives αλλα λεω αν κανεις εχει δοκιμασμενη κάποια, κυρίως σε video lockscreens)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς καμιά εφαρμογή εγγραφής ήχου; Σας ρωτάω γιατί η δικιά μου, μου κάνει νερά και ενώ είναι όλα κομπλέ ανοικτό μικρόφωνο κλπ κάποιες φορές κρασαρει και παρ' όλο που λέει ότι κάνει εγγραφή τελικά δεν κάνει (σώζει το αρχείο και δεν ακούγεται τίποτα!) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το Vlc player στο Android δεν υποστηρίζει αναπαραγωγή αρχείων απευθείας από dvd, δηλαδή video_ts φάκελο  με ifo, vob κλπ.

(τελικα πρέπει να επιλέξεις το φάκελο και να πατήσεις play, και ας εμφανίζεται κενος) 

Επεξ/σία από petran79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανεις messenger lite? Εχω παρατηρησει πως εδω και 1+ μηνα δεν εχει πλεον ρυθμισεις σαν εφαρμογη, οποτε οτι ρυθμισεις εκανα πριν 1+ χρονο που το εβαλα, εχουν μεινει και δεν μπορω να τις αλλαξω.
Πιο συγκεκριμενα, επειδη ενιοτε μπαινω με δεδομενα, του ειχα βαλει να μην δειχνει τις φωτογραφιες που ερχονται στα μηνυματα (επειδη πιανει και τις animated gif μπουρδες που εχει το messenger σαν "stickers") και δειχνει απλα "image-123456" σαν placeholder, που δεν κανει τιποτα αν το πατησεις. Αυτη εινια η αναμενομενη συμπεριφορα, αλλα ειναι απο την εποχη που αυτο υπηρχε σαν επιλογη. Τωρα δεν υπαρχει, οποτε δεν μπορει να αλλαχτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, petran79 είπε

το Vlc player στο Android δεν υποστηρίζει αναπαραγωγή αρχείων απευθείας από dvd, δηλαδή video_ts φάκελο  με ifo, vob κλπ.

(τελικα πρέπει να επιλέξεις το φάκελο και να πατήσεις play, και ας εμφανίζεται κενος) 

έχω δοκιμάσει με διάφορους players αλλά τίποτα... όπως είπα φταίει η εφαρμογή εγγραφής ήχου του κινητού μου που κάποιες φορές κάνει νερά και δεν πιάνει το μικρόφωνο, δείχνει ότι κάνει δηλαδή εγγραφή και όταν ανοίγεις το αποθηκευμένο αρχείο τίποτα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...