Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, freegr είπε

ΚΑΛΗΜΕΡΑ. Ψάχνω αλλά δεν βρίσκω για Samsung δωρεάν εφαρμογή για καταγραφή κλήσεων λόγω εργασίας για ΡΑΔΙΟ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ. Μπορείτε να βοηθήσετε; 

Δες στην εδώ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.catalinagroup.callrecorder

Αν και να ξέρεις εδώ και χρόνια έχει καταργηθεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, freegr είπε

ΚΑΛΗΜΕΡΑ. Ψάχνω αλλά δεν βρίσκω για Samsung δωρεάν εφαρμογή για καταγραφή κλήσεων λόγω εργασίας για ΡΑΔΙΟ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ. Μπορείτε να βοηθήσετε; 

Να βαλεις ενα csc που να εχει ηχογράφηση κλήσεων απο την μαμα σαμσουνγκ;ποιο κινητό έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το A13 φίλε μου. Που το βρίσκω και πως το εγκαθιστώ; ΕΙΔΑ μέσα ότι έχει ένα καταγραφές φωνής νομίζω αλλά όχι κλήσεων. Εκτιμώ πολύ την βοήθεια σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, freegr είπε

Έχω το A13 φίλε μου. Που το βρίσκω και πως το εγκαθιστώ; ΕΙΔΑ μέσα ότι έχει ένα καταγραφές φωνής νομίζω αλλά όχι κλήσεων. Εκτιμώ πολύ την βοήθεια σου. 

 

ο οδηγός είναι αυτός..λογικά sek πρέπει να βάλεις στην επιλογή του csc αλλά με λίγο ψάξιμο στο xda ή στο διπλανό φόρουμ θα σε βοηθήσουν περισσότερο μιας και έχω άλλο samsung

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, freegr είπε

Έχω το A13 φίλε μου. Που το βρίσκω και πως το εγκαθιστώ; ΕΙΔΑ μέσα ότι έχει ένα καταγραφές φωνής νομίζω αλλά όχι κλήσεων. Εκτιμώ πολύ την βοήθεια σου. 

Και μετά εάν πάθει κάτι και το πας για service θα σου πουν ότι εδώ έχεις πειράξει το κινητό άρα η εγγύηση δεν ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει school για το ΚΙΝΗΤΟ δυστυχώς για το Α13 και έφαγα μια μέρα χωρίς αποτέλεσμα. Το honor lite 9 που είχα το ενσωμάτωνε αυτόματα με ένα μικτό μόνο APK. Εδώ πως θα γίνει άραγε τόσο απλά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GATE123 είπε

Και μετά εάν πάθει κάτι και το πας για service θα σου πουν ότι εδώ έχεις πειράξει το κινητό άρα η εγγύηση δεν ισχύει.

Ούτε καν... έτσι το πήγα αντιπροσωπεία και δεν είπαν τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο από ανοιχτό ηχείο με άλλο ΚΙΝΗΤΟ δίπλα μπορώ να γράψω ήχο όποτε εγκαταλείπω την προσπάθεια. Κρίμα που δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα σε κινητά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 20/6/2023 στις 1:40 ΜΜ, GATE123 είπε

Δες στην εδώ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.catalinagroup.callrecorder

Αν και να ξέρεις εδώ και χρόνια έχει καταργηθεί 

Αυτο δουλευει μονο αμα η κλήση δεν ειναι μεσω wifi ή voip , ουσιαστικά πρεπει να χεις κλείσει τα δεδομένα και να μην εισαι στο wifi . Την εχω γι αυτο το λεω.... εχω ψαχουλεψει κ τις ρυθμίσεις

Στις 22/6/2023 στις 12:49 ΠΜ, freegr είπε

Μόνο από ανοιχτό ηχείο με άλλο ΚΙΝΗΤΟ δίπλα μπορώ να γράψω ήχο όποτε εγκαταλείπω την προσπάθεια. Κρίμα που δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα σε κινητά. 

Υπηρχε ενσωματωμενη στο λειτουργικό κιολας αλλα την καταργησανε για λογους προσωπικων δεδομένων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...

Youtube
την προηγουμενη βδομαδα ενω ειχε ενεργοποιημενη σε απλους χρηστες τη λειτουργια με το συνεχομενο tap στο βιντεο και αυτοματη αναπαραγωγη σε χ2 ταχυτητα, ξαφνικα αυτη τη βδομαδα δεν υπαρχει, εχει συμβει σε κανεναν αλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

έχω το video transcoder το οποίο είναι παρατημένο. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο, απλό, με 1-2 επιλογές παραπάνω; πχ crop, rotate, markers. ίσως και δυνατότητα H265. Αν είναι και δωρεάν χωρίς διαφημίσεις όπως το συγκεκριμένο θα ήταν ακόμα καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Υπάρχει τρόπος στο find my device να δίνει στοιχεία κάθε φορά που το ζητάω από άλλη συσκευή ?

Εάν δουλεύω την συσκευή και αναζητήσω από άλλη μου δείχνει την θέση. Αν όμως αφήσω την συσκευή ανοιχτή χωρίς να την δουλεύω τότε αν την αναζητήσω από άλλη συσκευή δεν μου δίνει στοιχεία παρά μόνο την θέση που ανιχνεύθηκε τελευταία φορά που την λειτουργούσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερίζω τους συμφορουμίτες.

Μας έφερε ο νονός το δώρο που του ζητήσαμε, mp4 player και είναι android.

Andoid 4.4.2, γεμάτο με ένα σορό κινέζικα apps που αφαίρεσα, χωρίς playstore εγκατεστημένο, χωρίς youtube.

Έχετε να προτείνεται κάποια έμπιστη πηγή(apk) να του βάλω 2-3 πράγματα;

Youtube θα παίξει σε τόσο παλιό android;

Playstore υποστηρίζει άραγε ή κάποιο είδους store που να έχεις κάποιες εφαρμογές;

Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...