Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Πρεπει να εχεις πεσει σε περιπτωσεις. Μη δοκιμασεις να περασεις κανενα απο αυτα μεσω recovery και βρες τα apk ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να μην κλείνεις το τηλέφωνό σου αλλά να το βάζεις σε λειτουργία πτήσης. Αν η ROM σου είναι καλή τότε θα έχεις μηδενική κατανάλωση μπαταρίας σχεδόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για GPS τι είναι η καλύτερη λύση αυτην την στιγμή?

δοκίμασα το waze που είναι free αλλα θέλει να έχεις ενεργοποιημένο το data όλη την ώρα, και σου τρώει την μπαταρία για πλάκα...

δεν υπάρχει κάτι free?? η έστω κάτι που να αξίζει τα λεφτά του? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιο καλο προγραμματακι για να αποθηκευεις προσωπικους κωδικους? Ομως θελω ενα που να δημιουργεις τα δικα σου πεδια και οχι αυτα τα χιλιαδες που κυκλοφορουν που σου δινουν επιλογες μονο μεσα απο προτυπα για πιστωτικες καρτερς, αριθμους τραπεζων κτλ...

 

Το KeyPass που ειναι και free ειναι κατι σαν αυτοπου θελω ή ειναι σαν ολα τα αλλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Free GPS δεν έχω βρει. Κάποιο έχει trial μόνο. Sygic ή Navigon θα λεγα.

το Sygic θέλει 40 ευρώ για όλη την ευρώπη. έκανα ticket για να βγάλουν χάρτη μόνο για Ελλάδα και γράφει "under consideration"

αλλα και πάλι δεν θέλω να δώσω λεφτά και να μην έχει updates κτλπ. το waze θα ήταν μια καλή λύση αλλα δυστυχώς δεν δουλεύει offline ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, μηπως υπαρχει για android κατι αντίστοιχο με αυτην την εφαρμογη για S60?

http://porfyras.blogspot.com/2009/03/mobilex-v305-symbian-s60-3rd-5th-touch.html

 

Την εφαρμογη την εχει φτιαξει ενα παιδι απο το myphone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν εχει αναφερθει αυτο που ρωταω αλλα το ρωταω εγω .. Γινετε να αποθηκευω τις εφαρμογες στη μνημη (micro SD) και οχι στην μνημη του κινητου.. επεισεις αμα καταβασω μια εφαρμοη στον υπολογιστη μου το αρχειο apk σε πιον φακελο το βαζω στο κινητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν εχει αναφερθει αυτο που ρωταω αλλα το ρωταω εγω .. Γινετε να αποθηκευω τις εφαρμογες στη μνημη (micro SD) και οχι στην μνημη του κινητου.. επεισεις αμα καταβασω μια εφαρμοη στον υπολογιστη μου το αρχειο apk σε πιον φακελο το βαζω στο κινητο

 

1.Γίνεται, πας ρυθμισεις-εφαρμογες και πατας στην εφαρμογή να μεταφερθελι στην sd.

Εναλλακτικά, πας στο market γράφεις στην αναζήτηση app2sd και θα βγούνε πολλές εφαρμογές που θα σε βοηθήσουν.

 

2.Το apk όπου θες το αποθηκεύεις και πας με έναν file explorer το πατάς και κάνεις instal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φάκελος ".android_secure" στην sd μου είναι 143mb και έχει κάτι αρχεία .asec μέσα.

Τί είναι αυτά???

 

-->Να σημειώσω ότι έχω ΟΛΕΣ μου τις εφαρμογές σε ext partition και πώς είχε κατεστραφεί το file system της sd και την επανέφερα με κάποιο recovery program.

Μήπως είναι άχρηστο παλιό υλικό εκεί μέσα και μου πιάνει χώρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά ψάχνω να βρώ ένα app το οποίο κάνει store τις φωτογραφίες των πιστωτικών σου (και άλλων) καρτών.

Είχα βρεί ένα στο iphone αλλά δε θυμάμαι πιό ήταν, μήπως ξέρετε αν υπάρχει κάτι αντίσοιχο (να είναι safe πάντα) σε android?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...