Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ερχεσαι στα λογια μου πριν παει φανταρος !!!!! Οταν βρεθεις στη θεση μου ισως τα δεις με αλλο ματι τα πραγματα...

 

Θελει να ενημερωνεται για την Παναθα μας και θα βαλει και καποιο προπληρωμενο πακετο δεδομενων στο whats up.Με εχει ζαλισει να παιρνει τηλ να μπω στα prasinanea να του λεω ειδησεις.

Στο μεταξυ με το prasinanea τρωει καποιο χοντρο κολημα το android (τουλαχιστον με τον browser που χρησιμοποιω εγω) και σπαμαρει errors για κανενα λεπτο μεχρι να ανοιξει τη σελιδα. Εν ολιγοις δεν ειναι προσβασιμο, αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν δοκιμασα καποιον διαφορετικο browser μηπως φτιαχνει.

 

Πεστου γιου σου να ξεχασει τον πριγκηπα και τον Τσακα και ολα καλα, galaxy θα δει μολις οι μερες του πανε μονοψηφιες :P

 

Παντως με προπληρωμενο 3g θα την παλεψει, αλλα δε ξερω, τα ματια του 14. Και οταν υπηρετησα εγω και οταν υπηρετησαν φιλοι μου, οι κλοπες γκατζετοιδων κινητων ηταν συνηθες φαινομενο.

 

Τωρα που το σκεφτομαι, αλλο πρακτικο προβλημα για το στρατο ειναι οτι θα πρεπει να το φορτιζει συχνα. Και ολοι ξερουμε τι εστι φορτισμα κινητου στο στρατο :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είχες δοκιμάσει κάνα cyanogen ROM; έχει ενσωματωμένα switches στην μπάρα ειδοποιήσεων για όλα συμπεριλαμβανομένου του dataόσο για το γιο στο στρατό παίζουν πολλά ανάλογα την μονάδα. Εκεί που ήμουνα εγώ πχ φορτίζαμε IPhones και ξέραμε ότι κανείς δεν θα πειράξει τίποτα. Η φόρτιση δεν είναι πρόβλημα με μια δεύτερη μπαταρία και εξωτερικό φορτιστή από Ebay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και καλη χρονια

 

Θελω να στειλω ενα κινητο Galaxy S αυριο στο γιο που ειναι φανταρος και ψαχνω apps για αθλητικες σελιδες ...

Οποιος μπορει ας βοηθησει.

 

Ευχαριστω.

 

Kαλη χρονια καλη θητεια στο γιο κ χρονια πολλα για το ονομα!

 

Να προτεινω και το greece news , το χω βρει δωρεαν στο market και εχει ειδησεις απο εφημεριδες και καποια sites :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλη χρονια καλη θητεια στο γιο κ χρονια πολλα για το ονομα!

 

Να προτεινω και το greece news , το χω βρει δωρεαν στο market και εχει ειδησεις απο εφημεριδες και καποια sites :)

 

 

Οπως και το sentra 103 καπως ετσι θα το βρεις.πολυ καλο.

 

Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους έχουν Samsung, μπορείτε να κατεβάσετε από το Samsung Apps δωρεάν το Dead Space (κάτι σαν το N.O.V.A. μου φάνηκε), αρκετά καλά γραφικά και ωραίο παίξιμο γενικά. Με το πρώτο τρέξιμο κατεβάζει άλλα 137mb που δεν μου φαίνονται και πολλά για τέτοιου είδους παιχνίδι. Επίσης δωρεάν το AirPenguin, αρκετά εθιστικό αν και κάπως εύκολο στην αρχή.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

σε παρομοια τιμη την εχει το πλαισιο ...!

 

http://www.plaisio.gr/Sound-Vision/Photography/Memory-Cards/Storage-Cards/Transcend-MicroSDHC-Class-10-with-SDadapter-8GB-TS8GUSDHC10.htm

 

Aπλα λεω σε περιπτωση που δε θες να περιμενεις μερες να ρθει... Δεν ειναι κ τεραστια η διαφορα χρηματων :P

 

και ναι κανει για το neoV διαβαζοντας αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανά video player που να παίζει με greek subs σε honeycomb ξέρετε?

Δοκίμασα το mx player, ωραίο, super αλλά για κάποιο λόγο μου κάνει Mute το tablet (sony tablet s).

Τπτ άλλο ρε μάγκες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε υποψιν καποιο καλο anti theft application που να κανει τη δουλεια του ευκολα, "αθορυβα" και αξιοπιστα;

 

Καποιος γνωστος-γνωστου-του πατερα μου κλπ του ειχε πει οτι ειχε το κινητο του (samsung) μια υπηρεσια της samsung που την ενεργοποιεις και οτι οταν εχασε το κινητο του τον πηρανε τηλεφωνο και του ειπαν "το κινητο σας εχει αυτο το νουμερο SIM και βρισκεται στο ταδε σημειο". Πιθανως να ειναι ραδιο αρβυλα, ετσι το κοβω, αλλα υπαρχει application που να κανει πανω-κατω τετοια η παρομοια δουλεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε υποψιν καποιο καλο anti theft application που να κανει τη δουλεια του ευκολα, "αθορυβα" και αξιοπιστα;

 

Καποιος γνωστος-γνωστου-του πατερα μου κλπ του ειχε πει οτι ειχε το κινητο του (samsung) μια υπηρεσια της samsung που την ενεργοποιεις και οτι οταν εχασε το κινητο του τον πηρανε τηλεφωνο και του ειπαν "το κινητο σας εχει αυτο το νουμερο SIM και βρισκεται στο ταδε σημειο". Πιθανως να ειναι ραδιο αρβυλα, ετσι το κοβω, αλλα υπαρχει application που να κανει πανω-κατω τετοια η παρομοια δουλεια;

cerberus, και πολλά ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...