Προς το περιεχόμενο

Χειρότερη Ταινία


wOOzY

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Inception; μια απο τις καλυτερες ταινιες ever! Για οσους δεν το εχουν παρατηρησει αν βαλετε τα αρχικα γραμματα των ηρωων στην σειρα βγαινει η λεξη Dreams. Τσεκαρετε το :)

 

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 330
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε ξέρω πια είναι η χειρότερη ταινία που έχω δει, αλλά από το top 100 του imdb πολύ κοντά σε όποια και αν είναι αυτή, είναι  το inception και το rear window :P

το rear window ? του Hitchcock ?    τι να πω .........  σιγουρα δεν εχεις δει χειροτερες ? (rambo, karate kid, rocky)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Από ένα σημείο και μετά δεν έχει καμία σημασία αν υπάρχουν χειρότερες.

Εξάλλου τι το ενδιαφέρον θα είχε να αναφερόμουν σε γνωστές "κακές" ταινίες; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποκειμενικοτητα - υποκειμενικοτητα αλλα οχι το inception στις χειροτερες.. Ειναι σαν το σχολιο του προηγουμενου που βαζει την αιωνια λιακαδα.. Αυτες οι ταινιες και πολλες υπερπαραγωγες ακομη ανηκουν στο ειδος των εγκεφαλικων ταινιων . Χρειαζεται δηλαδη αρκετη σκεψη για να καταλαβεις τι παιζει .. Εγω φετος ειδα μια τετοια , το cloud atlas , το οποιο λατρεψα ενω καποιοι πραγματικα ασχετοι που ειχαν συνηθισει να βλεπουν την αμερικανικη σημαια να κυματιζει ενω απο κατω επεφταν τονοι σφαιρων , την ελεγαν πατατα , εχασαν την ωρα τους κλπ κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

solomon kane και season of the witch.... επικα fail και τα 2. δυστυχως το πρωτο το πληρωσα και σινεμα........

 

τωρα που το θυμαμαι και το salt ηταν απαραδεκτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα η χειροτερη ταινια θα πρεπει να εχει ενα χαρακτηριστκο. Να μην σε διδαξει κατι. Οτιδηποτε. 

Μετα μπαινουν οι παραγοντες ηθοποιοι, σκηνοθετης, σεναριο και η υπολοιπη ομαδα. 

Συνηθως εχω ενα θεμα με τις χαζες ταινιες που κανουν τα διασημα κοριτσα του πλουσιου μπαμπα τους οποτε μια απο αυτες θα διαλεγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε σε ffwd...

Τουλάχιστον το άλλο με το ζωντανό λάστιχο το καταφέραμε (σε ffwd φυσικά κ εννοείτε σε σχετικό "trash night video").

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά ήταν το Revolver το είδα πρόσφατα εμένα μ'αρεσε 

Για μένα η καλύτερη ταινία του statham 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα η καλύτερη ταινία του statham 

 

είμαι μεγάλος φαν Jason Statham αλλά την ταινία δεν την είχα δει, και τυχαία την είδα ολόκληρη στο youtube ,και έκατσα την είδα. μ'αρεσε και μένα πάρα πολυ

 

http://www.youtube.com/watch?v=-XwaCvQIxSw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...