Προς το περιεχόμενο

Χειρότερη Ταινία


wOOzY

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν σε παρεξηγώ. Εγώ που έλιωσα με το Kung Pow, θεωρώ πως δεν υπάρχει μεγαλύτερη ξεφτίλα. οι ταινίες του Uwe Boll, μπορείς να τις δεις σαν ένα καλτ φαινόμενο . Αυτό το πράγμα όχι.

 

Έπος... Απο τις λίγες σαπίλες που έχω δεί διψήφιο αριθμό φορών..

Birdie...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 330
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tokyo fist

Antichrist

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Camouflage... Μακράν η χειρότερη ταινία του leslie Nielson τον οποίον κατα τα άλλα υπερεκτιμώ...

 

c/p απο το long gone thread...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ απο τα trash εχει αρκετες πανάθλιες.

 

Meet the spartans

men in white

Kung paw

 

απο τις σοβαρες ταινίες η χειρότερη μου είναι το the cube.

 

Έλα το Kung Pow είναι απίστευτη ταινία. Δεν είναι σίγουρα με΄σα στις χειρότερες. Έχει στρατιά θαυμαστών. Την έχω δει 8 φορές για να την δείξω σε φιλους που έλιωσαν κανονικά από τα γέλια.

 

''He told me , there will be a chosen one''

''There will be a chosen one''

 

''He spoke to me of the significance''

''it will be significant''

 

''Then he killed the dog''

 

Απίστευτες ατάκες ¨:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Tigah, tigah tigah tigah

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές και μισητές, αλλά επειδη όσο πιο πολλά φράγκα πέφτουν τόσο πιο πολύ αξίζουν την αντιπάθεια μου θα μνημονεύσω το "The waterworld" αλλά θα αναφερθω και σε δυο δείγματα <<σοβαρού>> κινηματογράφου, ένα του "δόγματος" "Rosetta" και ένα φίλμ που είχε τη φιλοδοξια να μείνει στη μνήμη μας ως ερωτικό θρίλερ αλλά πάντα όταν το σκέφτομαι μου προκαλεί γέλια "Crash" του κατά πολλούς μεγάλου David Cronenberg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο thread...

 

Η πρώτη που μου έρχετια στο μυαλό είναι το "Γαμήλιο Πάρτυ" (ελληνική). Δεν έξιζε ούτε τη ζελατίνα που χρησιμοποίησαν (για να μη μιλήσω για τη 1,5 ώρα από τη ζωή μου που δεν θα ξαναβρώ ποτέ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Το Antichrist και το Crash που αναφερθηκαν δεν ειναι δυνατο να βρισκονται σε μια τετοια λιστα.Ενταξει ο καθενας εχει διαφορετικα γουστα αλλα μην υπερβαλλουμε κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ξερω πολυ καλα ΤΙ ειναι.....για ποιο σκοπό φτιαχτηκε...και γενικα το σκεπτικο γυρω απο το oλο αυτο project......πρεπει να πω οτι η χειροτερη ταινια των τελευταιων 6 μηνων (imho) ειναι το Machete! (Ο Danny παραμενει ομως Θεος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους είχαν την ίδια τύχη με μένα, χθες το βράδυ στο star, είχε μια απο τις καλύτερες ταινίες τούτου του thread. Το όνομα αυτής: The Condemned. Και μετά αρκετοί λένε για το The Expendables :-( .

 

Από το trailer, φαινόταν μέτρια η ταινία (6-7).

Από το πρώτο 10λεπτο, άρχισε να πέφτει, ώσπου έπιασε πάτο στο τέλος της. Δεν ξέρω αν αξίζει 1 ή 2, αλλά σύμφωνα με την αυστηρή μου βαθμολογία, το 2, θα ήταν ένας πολύ αξιόλογος βαθμός (και δεν θα είχε σχέση με την πραγματικότητα), για μια τέτοια ταινία. Οπότε λέω να την βαθμολογήσω με 1.

 

ΥΓ. Ήταν από τις ταινίες, που με έβαλε σε σκέψεις του τύπου: "Γιατί οι Αμερικάνοι, να μην βγάζουν μόνο remake;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους είχαν την ίδια τύχη με μένα, χθες το βράδυ στο star, είχε μια απο τις καλύτερες ταινίες τούτου του thread. Το όνομα αυτής: The Condemned. Και μετά αρκετοί λένε για το The Expendables :-( .

 

Από το trailer, φαινόταν μέτρια η ταινία (6-7).

Από το πρώτο 10λεπτο, άρχισε να πέφτει, ώσπου έπιασε πάτο στο τέλος της. Δεν ξέρω αν αξίζει 1 ή 2, αλλά σύμφωνα με την αυστηρή μου βαθμολογία, το 2, θα ήταν ένας πολύ αξιόλογος βαθμός (και δεν θα είχε σχέση με την πραγματικότητα), για μια τέτοια ταινία. Οπότε λέω να την βαθμολογήσω με 1.

 

ΥΓ. Ήταν από τις ταινίες, που με έβαλε σε σκέψεις του τύπου: "Γιατί οι Αμερικάνοι, να μην βγάζουν μόνο remake;"

καλο ηταν το the condemned ρε stone cold steve austin :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...