Προς το περιεχόμενο

Path of Exile


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι αξίζει να αγοράσω με real money ? currency stash υποθέτω κ τι άλλο ? 

ty

αναλογα, πρωτα θα σου προτεινα stash tabs, ειδικα σε discount που βγαινουν αρκετα συχνα, το premium stash tab αλλαζεις και χρωμα πανω στο tab, μετα αναλογα τι θες αισθητικα, τα φτερα μου αρεσουν παρα πολυ αλλα γουστα  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναλογα, πρωτα θα σου προτεινα stash tabs, ειδικα σε discount που βγαινουν αρκετα συχνα, το premium stash tab αλλαζεις και χρωμα πανω στο tab, μετα αναλογα τι θες αισθητικα, τα φτερα μου αρεσουν παρα πολυ αλλα γουστα  :P

θέλω να πάρω και κάτι για το αισθητικό κομμάτι βέβαια αλλα θα δώσω μέχρι κανα 20ρικο για αρχή οπότε δε νομίζω να φτάνουν χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να πάρω και κάτι για το αισθητικό κομμάτι βέβαια αλλα θα δώσω μέχρι κανα 20ρικο για αρχή οπότε δε νομίζω να φτάνουν χαχα

περιμενε τα καινουρια supporter pack μεσα στην βδομαδα...30 ευρω το φτηνο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενε τα καινουρια supporter pack μεσα στην βδομαδα...30 ευρω το φτηνο.

Αν θυμάμαι καλά είναι λίγο φθηνότερο μιας και είναι σε δολλάρια, 25 - 26€ πρέπει να βγαίνει. Όχι ότι είναι καμία τρελή διαφορά αλλά λέμε.

 

Επίσης θα βγάλουν καινούργια support πέρα από Link.png Site: αυτά  που είναι τώρα; Γιατί σκέφτομαι και εγώ να πάρω ένα και αν είναι να βγάλουν άλλα ίσως αξίζει να περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αισθητικό είναι περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, αλλά αν κάποιος πάει να παίξει σοβαρά με trades, πολλούς χαρακτήρες κ.τ.λ.

currency tab, premium tab και αρκετά tabs γενικά χρειάζονται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και weapon effects είχα μασει αρκετά με τα early packs είχα πάρει αρκετά, μου έχει λείψει παρά πολύ το παιχνίδι και ελπίζω να βγει και στο ps4, Γιά μένα έχει ξεπεράσει τα diablo και παίζει μόνο του, τουλάχιστον να βγει Linux, με boot camp δυστυχώς είναι unplayable

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά είναι λίγο φθηνότερο μιας και είναι σε δολλάρια, 25 - 26€ πρέπει να βγαίνει. Όχι ότι είναι καμία τρελή διαφορά αλλά λέμε.

 

Επίσης θα βγάλουν καινούργια support πέρα από Link.png Site: αυτά  που είναι τώρα; Γιατί σκέφτομαι και εγώ να πάρω ένα και αν είναι να βγάλουν άλλα ίσως αξίζει να περιμένω.

Σωστος καπου στα 26 ευρω βγαινει...και ναi θα βγουν αλλα 2 πακετα..για το καινουριο league.

Το αισθητικό είναι περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, αλλά αν κάποιος πάει να παίξει σοβαρά με trades, πολλούς χαρακτήρες κ.τ.λ.

currency tab, premium tab και αρκετά tabs γενικά χρειάζονται.

Με το φτηνο supporter pack παιρνεις και 250 points = tabs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οποίο supporter pack κάνει $30 και δίνει 250 πόντους, ένα εφέ για τα όπλα και κάτι banner για το forum; Α και την μουσική.

 

Γιατί να μην δώσεις $30 και να πάρεις 300 πόντους απλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι αξίζει να αγοράσω με real money ? currency stash υποθέτω κ τι άλλο ? 

ty

 

Currency - premium  tabs (δε μπορείς να κάνεις trading στο poetrade χωρίς αυτές) και μερικές απλές έξτρα, και είσαι καλυμμένος. Για το αισθητικό της υπόθεσης, κολοκυθόπιτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκινησα προχτες,ειμαι στα μεσα του Act 2 μεχρι στιγμης. Ωραιο παιχνιδι,αλλα πανευκολο προς το παρον,δεν εχω πεθανει ουτε μια φορα. Αναρωτιεμαι αν ειναι απλα easy η εγω εχω φτιαξει γαματο build. Συγκεκριμενα παιζω witch με focus στο fire damage και στα minions. Ελπιζω να ανεβαινει η δυσκολια αργοτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...